Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yanosho

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yanosho

  1. Ładna sztuka Mówisz, że w porównaniu do A4 ASB pali 2 litry więcej? generalnie silniczki 3.0 TDI 2008+ mają mniejszy apetyt na paliwko niż poprzednia generacja
  2. kierownica B8 s-line? ostatnio pomykałem kumpla angolem A6 C6 i powiem wam niezła beka szczególnie po polskich drogach fajnie się przycina zakręty w prawo z kierą po prawej ale pod wyjątkiem, że nie trzeba później wyprzedzać
  3. wladi są gusta i guściki ...
  4. Wytrwałości Szymek dla Ciebie i rodziny trzymamy kciuki będzie dobrze
  5. super się prezentuje fele malowałeś proszkowo?
  6. pytam w założeniu gdy z przodu mam jakieś -30 na eibach-u i amor 1BE także boję się o dobicie i skok amortyzatora na jakiejś hopie a wtedy nadkole może się niebezpiecznie zbliżyć? mam nadzieję, żeby tylko nie uszkodzić błotnika w takiej sytuacji na drodze:kwasny:
  7. jak myślisz czy na twojej feldze 8,5J ET29 z oponą 225/40/18 jest możliwość aby z przodu na tzw. dobiciu amortyzatora opona otarła o rant błotnika?
  8. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dzięki Tomek
  9. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    małe pytanko na temat scyzoryka B7 w momencie gdy teraz kluczyk jest zakodowany i wymienię w nim baterię rozumiem, że straci kodowanie? czy jest inna możliwość zakodowania go oprócz przekręcenia go we wkładce i zamknięcie ręczne auta i potem do stacyjki czy w odwrotnej kolejności bo już zapomniałem:decayed:
  10. z mojego punktu widzenia fela wygląda na mniejszą niż jest
  11. twój portfel zaiste to prawda :polew:
  12. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    opek z tego co się wstępnie orientowałem to przybliżony koszt wysyłki takiej paczki to 200,-PLN
  13. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    polacacie jakąś firmę kurierską do przesyłki gabarytowej? a dokładnie mam problem z paczką wymiary: długość 210 cm wysokość 110 cm grubość 30 cm waga do 10 kg
  14. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    napisz do Wojtek_A4 on powinien posiadać coś takiego
  15. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Artur szacun dla ciebie za dobre linki do ciekawych aukcji ale jakby co jest do tego specjalny temat http://a4-klub.pl/b7-crew-172/ciekawe-aukcje-allegro-ebay-tablica-b7-265685/
  16. super się prezentuje na tych felgach jak myślisz czy na felgach o identycznych parametrach jak twoje 8,5 ET 29 da radę założyć w B7 na oponach 235/40 bo akurat takie mam?
  17. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Na szczęście to nie byłem ja ---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ---------- Teraz to już ciężko się wyznać ja ostatnio mijałem się ze Star-em i miał ledy jak RS6 .. padłem :polew:
  18. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Daniel w RNS-E nie ledowym śmigają tylko karty SD bez HC czyli wolne, starego typu i max pojemność 2GB do leda to można zapodawać SD HC ogarnie nawet pojemność 32 GB Ja osobiście używam micro SD z adapterem na SD i śmiga
  19. po czym wnioskujesz....?????????? http://img855.imageshack.us/img855/7002/imag2468.jpg to że widzisz takie foto ...o niczym to nie świadczy.....nie takimi rzeczami handluje ...... , ............................... http://img268.imageshack.us/img268/5043/imag2469.jpg a tu po prostu KERCZI był tak uprzejmy i po wielu namowach podjechał by siemian mógł sobie w końcu porównać w dwóch bardzo podobnych autach osłonę silnika V6 i kosiarki R4 :polew:
  20. rotory robią robotę! myślę, że spora ilość forumowiczów dotknęła ta sama choroba
  21. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tu masz dobre i cena ok. Żarówki X-Xenon Look H11 12 Volt 55W motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu Andrzej pomogłeś mi w decyzji
  22. pięknetylko trudne do dostania Ostatnio Wojtek_A4 takie sprzedawał 19" Wojtek tylko prezentował swoje sportec-i jak zacnie wyglądają na B6 i raczej zostaną u niego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.