Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"


snajper1998

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak wiadomo moja była a4 b7 trafiła w dobre ręce do Sevesa a ja musiałem zakupić jakieś wozidło. Ze względu na małego potomka auto musiało być w kombi i słusznych rozmiarów. Myślałem nad A6 3.0 TFSI ale niestety upatrzony egzeplarz okazał się troche w słabym stanie dodatkowo spalanie "zabiło". Po czterech dniach za Odrą udało mi sie kupić furkę która mam nadzieję zostanie ze mna na długo.

Rok: 04. 2010

Silnik: 3.0 TDI 239KM CDYA

Quattro

Kolor: szary, srebrny (?) metalik

Wyposażenie:

- Pełny pakiet S-LINE zewnętrzny i wewnętrzny (czarny sufit , fotele pełne skórzane , zawiecha , łamana kiera z łopatkami itd.)

- Tylnie lampy LED, przednie LED drl

- Bixenony

- Klimatyzacja Plus

- nawiewy w słupkach

- Kolorowy komputer

- składane i dzielone oparcie tylniej kanapy

- Nagłośnienie Bose Surround Sound

- Duża Nawigacja MMI plus z obsługą głosową 3G

- SDS

- Bluetooth

- Audi parking system tył z wizualizacją na MMI

- 19 fele opony 255/35

- Czujnik zmierzchowy świateł

- Sensor deszczu

- Elektrycznie regulowane i podgrzewane i składane lusterka

- ogrzewane dysze spryskiwaczy

- Reflektory przeciwmgielne

- Elektroniczny hamulec ręczny

- Podłokietnik przedni i tylny

- Servotronic - wspomaganie układu kierowniczego zależne od prędkości jazdy

- Elektryczna regulacja podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa dla siedzeń przednich

- Funkcja wychodzenie z domu - "Leaving Home"

- Funkcja przychodzenia do domu - "Coming Home"

- elektryka szyb

- zawias 1BV

- duze hamulce :)

DSC_2214.jpg

DSC_2216.jpg

DSC_2217.jpg

DSC_2218.jpg

DSC_2219.jpg

DSC_2221.jpg

DSC_2222.jpg

DSC_2224.jpg

DSC_2225.jpg

TO DO LIST

-kompletny wydech ala S6 plus duzy IC i program

- dyfuzor tylnego zderzaka od s6 albo rzezba obecnego sam nie wiem :whistling:

- przyciemnienie szyb

- aktualizacja , spolszczenie i nowe mapy w MMI

- fototermiczne lusterko

- grzane d*py

- jakies fele na zime

- oswietlenie wnetrza led

- moze kamera cofania

- tv w zaglowkach

- i pewnie jeszcze inne

Narazie wykonane:

-oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED

- troche pier**l odblokowanych vagiem (test wskazowek predk i obrot, znizajace lusterko w czasie cofania, oblokowanie ogladania dvd w czasie jazdy, ukryte menu mmi, stan aku, brak infa o niezapietych pasach...)

Jak narazie jezdzi sie super , brakuje mocy w porownaniu do poprzedniej fury a i spalanie 2 litry większe no ale mam nadzieję że już niedługo to ogarnę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny kolor. to nie jest grafitowo szary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka. Jak na "Tatowóz" to już można tym pojeździć a po programie będzie jeszcze lepiej. Polecałbym jednak trochę węższe kapcie bo przy stosunku takich gabarytów samochodu do mocy to musi trochę zamulać no i aquaplaning przy większych prędkościach też zapewne się pojawia. Gratulacje i bezawaryjności:gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny kolor. to nie jest grafitowo szary?

LY7G widnieje jako oznaczenie koloru i jest to chyba grey ale sam nie wiem , ja rozrozniam 3 kolory :grin:

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ----------

Ładna sztuka. Jak na "Tatowóz" to już można tym pojeździć a po programie będzie jeszcze lepiej. Polecałbym jednak trochę węższe kapcie bo przy stosunku takich gabarytów samochodu do mocy to musi trochę zamulać no i aquaplaning przy większych prędkościach też zapewne się pojawia. Gratulacje i bezawaryjności:gicior:

wiesz moja a4 miala 311 km , nie wyobrazam sobie aby ta miala miej :) , co do opon to ta szerokosc jest dedykowana do tych felg- wlepa na drzwiach

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

Ładna sztuka. Jak na "Tatowóz" to już można tym pojeździć a po programie będzie jeszcze lepiej. Polecałbym jednak trochę węższe kapcie bo przy stosunku takich gabarytów samochodu do mocy to musi trochę zamulać no i aquaplaning przy większych prędkościach też zapewne się pojawia. Gratulacje i bezawaryjności:gicior:

wiesz moja a4 miala 311 km , nie wyobrazam sobie aby ta miala miej :) , co do opon to ta szerokosc jest dedykowana do tych felg- wlepa na drzwiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty zakupu, auto :kox: Powodzenia w modach i bezawaryjnosci zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę zobaczyć jaki mój ojciec ma kolor w Q7 bo wydaje mi się, że ten sam :decayed: a na 255/35 spokojnie da radę jeździć.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzenie :slina: swietny kolor :wink: kiera w standardzie ? az dziw bierze ze nie ma grzanych foteli...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna , co wam powiem to wam powiem ale c6 polift do mnie bardziej przemawia niż c7 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka daje rade , plany do modzenia tez zacne . :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna , co wam powiem to wam powiem ale c6 polift do mnie bardziej przemawia niż c7 :naughty:

Coś w tym jest. Z A4 B8 jest podobnie. Nowe tracą coś z charakteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzenie :slina: swietny kolor :wink: kiera w standardzie ? az dziw bierze ze nie ma grzanych foteli...:kwasny:

kiera w standardzie :) jakis special edition audi tt s-line czy jakos tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna jest:kox: świetny kolor:wink:

jeden z nielicznych s-linów poliftowych jakie widziałem :wink:

Niech Ci służy Łukasz i oby wszystkie zaplanowane mody wyszły co najmniej tak dobrze jak planujesz:naughty: (czyt. moc i moment:decayed: ) bo myślę że uda Ci się wykrzesać więcej niż 310 i 600 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna jest:kox: świetny kolor:wink:

jeden z nielicznych s-linów poliftowych jakie widziałem :wink:

Niech Ci służy Łukasz i oby wszystkie zaplanowane mody wyszły co najmniej tak dobrze jak planujesz:naughty: (czyt. moc i moment:decayed: ) bo myślę że uda Ci się wykrzesać więcej niż 310 i 600 :naughty:

dzieki wielkie , mysle ze mody zrobie u rogala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto piękne, ale gumy z tyłu...

-o co kamam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu mam bridgstone a z tylu micheliny no i wjechalem gdzies i z jedej z tylu schodzilo mi powietrze , a ze w zapasie mam 5 fele nowke z nowka pirelli to zaminilem , musze podjechac do wulkanizatora zeby wywazyc kola i zeby zobaczyli w jakim satnie sa te opony. ale narazie kuzwa nie da sie dostac , wszyscy wymieniaja opony :facepalm:

tak wogole co lepsze pirelli p zero czy bridgstone potenza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...