Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"


snajper1998

Rekomendowane odpowiedzi

No należy się domyślać ,że rzeczywistość przedstawiana przez handlarza jest mocno naginana. Bezwypadek , każde auto niezależnie czy 3 czy 13 letnie ma 120-150 kkm i wogóle dziadzio jezdził w niedziele do koscioła , albo kobita na zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś w Niemczech bo;

- większy wybór

- lepszy stan

- cenowo korzystniej

???

Znalazłeś na jakimś parkplatzu , salon audi (czasem mają fajne używki od klienta,który przesiadł się na nowszy ) czy inne żródło ??

Pytam ,bo przymierzam się do kupna ,ale przeglądając allegro i mobile w Niemczech wychodzi ( o dziwo ) drożej .

Pozdrawiam.

wybor wiekszy , ze stanem to rowniez ale jest jaki jest nie liczac turkow to auta nie sa odpicowane , jesli chodzi o ceny to tez bardzo roznie tak samo jak w Polsce auto warte w eurotaxie 100 kola w polsce mozna znalesc ofert juz od 60 tysiecy, w niemczech mozna taniej dostac auto ale cena nie bedzie odbieagala od eurotaxu weicej jak 20 %- chyba ze wysoki przebieg lub po kolizji to ceny naprawde niskie. Szukalem aut na mobile i tym drugim portalu nie pamietam nazwy , wybralem ok 20 sztuk w cenach mi odpowiadajacych, pozniej z kolega z ktorym jechalem zmnijeszylismy ta liczbe do 3, ktore byly mniej weicej w tej samej okolicy. Nie ma mozliwosci zjechac calych niemiec w 2 dni pomimo autostrad. I powiem szczerze napalilem sie na a6 09 rok 3.0 tfsi i patrzac na to ze auto bylo jako gebrauchtauto audi plus -czyli sprzedawane przez dilera audi - bylem pewien ze jego stan bedzie idealny. Cena nie byla jakas promocyjna ale powiedzmy ok , jednak jak sie pozniej okazalo auto bylo tak zniszczone jakby jezdzilo nim stado swin. Na jasnej podsufitce z tylu plama wielkosci 20 cm x 20 cm chyba od kawy, auto nadawalo sie cale do malowania wszedzie porysowane dodatkowo na dachu przy szybie odpryski kotre pokryte byly juz rdza. W srodku listwy drzwiowe podziurawione jakby ktos szpikulcem w nie napierdalal, kumpel stwierdzil ze to paznokcie jakiejs panny. Auto mialo przebieg 105 tys, serwis audi od poczatku do konca. Ogolnie wyleczylem sie z tego auta szybko i jak moja historia pokazuje wcale nie jest powiedziane ze jak auto z niemiec i od dilera to bedzie super stan. Trzeba niestety pojechac i obczaic , ale fakt - tam nikt nic nie ukrywa, i wogole nie wolno brac auto nur fur export pod uwage bo te wlasnie moga byc ala nasze polskie skladaki. Reszta ktora jest dostepna rowniez dla niemca jest w stanie takim jakim jest , wad ukrytych celowo ukrytych raczej nei ma.

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

no dobra wychodzi d*pa z tymi ledami , po pierwsze jak wlacze w ukrytym menu to co pisaliscie to nie pojawia sie mozliwosc ustawienia mocy -reset zrobilem zeby nie bylo , rowniez jak wejde do sterownika drzwi pasazera i kierowcy i ustawie oswietlenie ambiente to sie nic nie zmienia dodatkowo 46 jak chce wlaczyc +0008192 czyli z tego co mam u siebie 0131717 zmieniam na 0139909 to wywala blad - no chyba ze to sie nie tak dodaje :/ pozatym w stg 09 nie mam dlugiego kodowania , zalacznik nizej. Jakies pomysly ?

1dupa.jpg

dupa2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[h=2]Coding 07[/h]

  • 0?xxxxx: Steering Column Memory
    • 0 = Steering Column Memory not installed or manual Steering Column
    • 1 = Steering Column Memory installed

    [*] 0x?xxxx: Footwell Lightning

    • 0 = Footwell Lightning using Light Bulbs
    • 1 = Footwell Lightning using LED's <-------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa musze sobie kupic wieksze okulary :facepalm: , wszystko dziala tak jak nalezy tzn. nie moglem jednak do tej pory uruchomic tej regulacji jasnosci , chyba jak nie mam tego pakietu to sie nie da :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie da, wieczorem ci napisze

Grzesiu, w przedliftach tez jest opcja zmiany na led? Sprawdze wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snajper, mówię z pamięci ale jeśli aktywowałeś tą opcje ambiente w ukrytym menu, czyli masz już tą opcje w mmi to teraz wejdź do sterownika drzwi pasażera i kierowcy (oddzielnie) i w kodowaniu dodaj jakiś tam numerek (pakiet oświetlenia), potem jeszcze wejdź w kodowanie komfortu chyba i tam też trzeba coś dodać żeby zadziałało

ja456 ale masz ledy tam?

LEDy mam w podświetleniu nóg i pod listwami w drzwiach. Dziwne, że nie pokusili się na wrzucenie LEDów w podsufitkę i podświetlenie tablicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mialem czasu jeszcze , moze na weekendzie chociaz wtedy robilem tak jak Grzesio pokazal kilka postow wyzej (no i w sumie to w dwoch miejsach to robilem) plus kodowanie drzwi , a nastepnie utknalem na komforcie , jak dodawalem ta liczbe to wyskakiwal blad i d*pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zapomniałem o tylnych drzwiach, tam też trzeba kodowanie zmienić, dodać pakiet oświetlenia. Może komfort nie obsługuje :eusathink: ale to dziwne, chyba każdy powinien, tym bardziej polift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tylu nie zmienialem , moze w tym problem , no i nie wiem czy dobrze zrobilem z tym dodawaniem , napisalem pare postow wyzej jak to dodawalem , zerknij czy to tak mialo by byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wlaczyles ambience w dwoch miejscach w zielonym menu tak? Sprobuj zakodowac drzwi tyl I pozniej komfort ale to dziwne bo u mnie sie od razu pokazala opcja tylko nie dzialala, moze w 3g jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlaczylem > Włączanie oświetlenia wnętrza - Ukryte Menu -> Samochód -> cardevicelist

Ukryte Menu -> Samochód -> carmenuoperation -> Interior Light -> wartość do 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snajper - a jak w tej chwili, po "kilku" km przejechanych wygląda spalanie? Ponoć liftowe wersje są bardziej oszczędne niż wcześniejsze BMK, czy ASB. Sprawdzałeś już coś może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sprawdzalem pali mi +2 -3 litry wiecej jak zrobiony na ponad 300 KM Asb w a4 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sprawdzalem pali mi +2 -3 litry wiecej jak zrobiony na ponad 300 KM Asb w a4 :whistling:

Do rzeczy do rzeczy:decayed: Znaczy się jaki to przedział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem, jak im się w Ingolstadt poprawiła ekonomia tych silników - chyba, że podajesz spalanie przy prędkościach niedopuszczalnych w RP:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...