Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"


snajper1998

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak mowilem juz zakupilem , odezwijcie sie ok pazdziernika bede potrzebowal gumy na zime :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna - poliftowe C6 z pakietem S line i reflektorem LED jest śliczne :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaopatrzylem sie w moduly led do podswietlenia wnetrza wymienilem efekt super tylko taki maly problem te z podswietlenia nog w trakcie jazdy blyskaja co 30 sekund - tak jak lampa blyskowa. Troche poczytalem no i spotkalem sie z opinia ze jest to kwestia kodowania ale tez nie wszystkim pomoglo- jakies sugestie?. Kolejna sprawa czy jesli w swoim aucie mam tylko podstawowe oswietlenie (tj nei mam zadnych pakietow oswietlenia) to czy moge uruchomic w mmi sciemnianie-rozjasnianie oswietlenia? mam odblokowane te zielone menu ale na pale nie chce zmieniac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w MMI 3G powinieneś móc odblokować opcję regulacji oświetlenia. ja u siebie odblokowałem (co prawda mam pakiet oświetlenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w MMI 3G powinieneś móc odblokować opcję regulacji oświetlenia. ja u siebie odblokowałem (co prawda mam pakiet oświetlenie)

a pamietasz w ktorym miejscu to sie odblokowuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem wg wątku Grzegorza: http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-montaz-pakietu-wewnetrznego-qq1-oswietlenia-przestrzeni-nog-kratek-schowka-221474/

MMI 3G

Poprzez Ukryte Menu wchodzimy w car --> carmenuoperation --> interior light

3goswietleniepanel1.png

3goswietleniepanel2.png

Ustawiamy moc swiecenia i pokretłem duzym w Panelu MMI przechodzimy do carmenuoperation --> cardevicelist --> Interior Light

3goswietlenie1.png3goswietlenie1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko ciekawe czy jak sie nie ma pakietu oswietlenia to czy mozna to wlaczyc :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz sprawdzić, a jak nie to Grzegorza pytaj. On wie wszystko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatnim czasie tyle mu juz pytan zadalem ze wole poczekac bo mnie jeszcze na liste blokowanych userow wsadzi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie Ty jeden się tego boisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna włączyć, ja u siebie nie mam pakietu oświetlenia i włączyłem, co prawda tylko przednie nogi się regulują ale jak znajdę chwilę to dołożę tył bo lampki czekają ale trzeba pół auta wyciągać:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś w Niemczech bo;

- większy wybór

- lepszy stan

- cenowo korzystniej

???

Znalazłeś na jakimś parkplatzu , salon audi (czasem mają fajne używki od klienta,który przesiadł się na nowszy ) czy inne żródło ??

Pytam ,bo przymierzam się do kupna ,ale przeglądając allegro i mobile w Niemczech wychodzi ( o dziwo ) drożej .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna włączyć, ja u siebie nie mam pakietu oświetlenia i włączyłem, co prawda tylko przednie nogi się regulują ale jak znajdę chwilę to dołożę tył bo lampki czekają ale trzeba pół auta wyciągać:kwasny:

a wiesz moze co zrobic z tymi migajacymi ledami w przestrzeni nog ? to kwestia kodowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale u mnie też migaja, myślę, że to komputer sprawdza żarówke i będą migać tak samo jak postojówki led przy przekręceniu kluczyka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fabrycznie regulację jasności we wnętrzu, nic nie miga. Gratulacje znalezienia fajnego poliftowego S-Line, mam podobnego, ale sedana. Koła najlepsze jakie mogą być - u mnie od nowości były na takich felgach Pirelli PZERO Rosso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snajper, mówię z pamięci ale jeśli aktywowałeś tą opcje ambiente w ukrytym menu, czyli masz już tą opcje w mmi to teraz wejdź do sterownika drzwi pasażera i kierowcy (oddzielnie) i w kodowaniu dodaj jakiś tam numerek (pakiet oświetlenia), potem jeszcze wejdź w kodowanie komfortu chyba i tam też trzeba coś dodać żeby zadziałało

ja456 ale masz ledy tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatnim czasie tyle mu juz pytan zadalem ze wole poczekac bo mnie jeszcze na liste blokowanych userow wsadzi :grin:

No co wy :grin:

Widze ,ze w A6 jest to samo kodowanie co w B8 MMI 3G

PLUS system nawigacji MMI 3G [h=4]Kodowanie / adaptację pokładzie zasilacza centrali dotyczące oświetlenia na nogi[/h]

  1. Wybierz STG 09 (okablowanie)
  2. Długie STG kodowanie -> funkcja 07
  3. Byte 16
  4. Włącz bit 6

[h=4]Odblokuj ukryte menu dla 3G MMI i aktywacji oświetlenia dla nóg[/h]

  1. Wybierz STG 5F (infotainment)
  2. Korekta 10
  3. Numer kanału 06 do 1.
  4. Ukryte menu można ustawić za pomocą kombinacji klawiszy samochodu + (oba przyciski razem) otwarte, gdzie trzeba najpierw nacisnąć przycisk Ustawienia.
  5. > Włączanie oświetlenia wnętrza - Ukryte Menu -> Samochód -> cardevicelist
    interior_light_hidden_menu_mmi3g1.png
  6. Ukryte Menu -> Samochód -> carmenuoperation -> Interior Light -> wartość do 5
    interior_light_hidden_menu_mmi3g.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś w Niemczech bo;

- większy wybór

- lepszy stan

- cenowo korzystniej

???

Znalazłeś na jakimś parkplatzu , salon audi (czasem mają fajne używki od klienta,który przesiadł się na nowszy ) czy inne żródło ??

Pytam ,bo przymierzam się do kupna ,ale przeglądając allegro i mobile w Niemczech wychodzi ( o dziwo ) drożej .

Pozdrawiam.

to odpowiedz sobie teraz na pytanie skąd nasi handlarze mają takie perełki :whistling: w DE dobre auto swoje kosztuje i tak, tam są auta droższe niż w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś w Niemczech bo;

- większy wybór

- lepszy stan

- cenowo korzystniej

???

Znalazłeś na jakimś parkplatzu , salon audi (czasem mają fajne używki od klienta,który przesiadł się na nowszy ) czy inne żródło ??

Pytam ,bo przymierzam się do kupna ,ale przeglądając allegro i mobile w Niemczech wychodzi ( o dziwo ) drożej .

Pozdrawiam.

to odpowiedz sobie teraz na pytanie skąd nasi handlarze mają takie perełki :whistling: w DE dobre auto swoje kosztuje i tak, tam są auta droższe niż w PL

To prawda. Sprowadzając samochód z DE z opłatami zapłaciłem więcej niż u nas ale przynajmniej wszystko miałem przygotowane na cacy (kupowałem w salonie Audi). Nowe tarcze, świeży olej i nie było aż takiego ryzyka jak u nas że licznik 5x cofany. No i wyposażenie znalazłem dokładnie takie jak chciałem. A co do ceny samochodów to ostatnio nazistom jakiś podatek od wysokiego litrażu zwiększyli i to też niestety się odbiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatnim czasie tyle mu juz pytan zadalem ze wole poczekac bo mnie jeszcze na liste blokowanych userow wsadzi :grin:

No co wy :grin:

Widze ,ze w A6 jest to samo kodowanie co w B8 MMI 3G

PLUS system nawigacji MMI 3G Kodowanie / adaptację pokładzie zasilacza centrali dotyczące oświetlenia na nogi

  1. Wybierz STG 09 (okablowanie)
  2. Długie STG kodowanie -> funkcja 07
  3. Byte 16
  4. Włącz bit 6

Odblokuj ukryte menu dla 3G MMI i aktywacji oświetlenia dla nóg

  1. Wybierz STG 5F (infotainment)
  2. Korekta 10
  3. Numer kanału 06 do 1.
  4. Ukryte menu można ustawić za pomocą kombinacji klawiszy samochodu + (oba przyciski razem) otwarte, gdzie trzeba najpierw nacisnąć przycisk Ustawienia.
  5. > Włączanie oświetlenia wnętrza - Ukryte Menu -> Samochód -> cardevicelist
    http://www.stemei.de/media/pages/coding/audi_a5_8t/hidden_menu/interior_light_hidden_menu_mmi3g1.png
  6. Ukryte Menu -> Samochód -> carmenuoperation -> Interior Light -> wartość do 5
    http://www.stemei.de/media/pages/coding/audi_a5_8t/hidden_menu/interior_light_hidden_menu_mmi3g.png

wieczorem bede na chacie to podepne sie pod kompa i zobacze co i jak , po wykonaniu tych operacji trzeba jeszcze wchodzic w sterownik drzwi pasażera i kierowcy tak jak pisal Mlody_z_drogi?? Jesli tak to jakie numerki ma ten sterownik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...