Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"


snajper1998

Rekomendowane odpowiedzi

jazda normalna , wez pod uwage ze to auto wazy prawie dwie tony , nie da sie porownac go do a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie auto jest strasznie mulowate po przesiadce do auta o prawie o 100 km mniejszej mocy i wadze plus 200 kg czlowiek zamienia sie troche dziada. Ja ogolnie nigdy nie palowalem i nie paluje swoich aut , wiec mysle ze raczej ja oszczedzam. Jakbym ja palowal to na trasie byloby 12-13 l w miescie 20 +. Jadac jednostajna predkoscia powiedzmy 110-120 mozna uzyskac 8 l , ale jakiekolwiek zwolnienie i wyprzedzanie moment jest 10 bez palowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jestem bardzo zaskoczony, bo stare BMK 224PS w C6 wychodziło mi max 12-12,5l/100km przy baaaardzo ciężkiej nodze i 100% miasto i szczerze powiedziawszy po nowszej motorowni spodziewałem się większej oszczędności :wink:

Przy normalnej jeździe i ostatnich szczegółowych testach A7 3.0 TFSI S-Tronic, spalanie średnie wychodzi z tankowania 11.8-13.2l/100km :kwasny:

Z tego, co pamiętam, to malik pisał o 14-15l w mieście w Q7 4.2tdi, to kurna idea ropniaka zaczyna tracić powoli sens...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem juz chwile temu wnętrze led, wygląda mniej więcej to tak

bagaznik_led.jpg

drzwi.jpg

srodek_led.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no umowilem sie juz do mg na wizyte a potem odrazu do aligatora na program , zobaczymy ile wypluje:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie auto jest strasznie mulowate po przesiadce do auta o prawie o 100 km mniejszej mocy i wadze plus 200 kg czlowiek zamienia sie troche dziada. Ja ogolnie nigdy nie palowalem i nie paluje swoich aut , wiec mysle ze raczej ja oszczedzam. Jakbym ja palowal to na trasie byloby 12-13 l w miescie 20 +. Jadac jednostajna predkoscia powiedzmy 110-120 mozna uzyskac 8 l , ale jakiekolwiek zwolnienie i wyprzedzanie moment jest 10 bez palowania

wydaje mi się ze masz dużo za duże spalanie nawet jak na automata tym bardziej ze to seria

na silniku brak jakichkolwiek błędów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak silnik ok , pamietam jak kiedys kupilem Patroxa ASB w b7 on kupil B8 3.0 tdi Caha bodajze i wtedy rozmawiajac tez pamietam mowil ze jest zdziwiony jak duzo wiecej pali B8 , a w sumie to jednak a4 i on mial manuala

---------- Post dopisany 27-05-2013 at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2013 at 18:20 ----------

Panowie która ramka klubowa będzie lepiej pasować do koloru mojego auta , srebrna czy czarna ?:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi jak wyglada sprawa z automatem ciezki do utrzymania, awaryjny? rozne rzeczy sie slyszy o tip tronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale mylisz Tiptronic z Multitroniciem. na Tipa mało kto narzeka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no umowilem sie juz do mg na wizyte a potem odrazu do aligatora na program , zobaczymy ile wypluje:eusathink:

dlaczego do aligatora a nie do rogalotti ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz ze z rogalem sie umowic to graniczy z cudem dwa ze jade robic wydech go MG a od nich do Wojtka jest 2 km i odrazu za jednym zamachem zrobie wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechalem dzis do Fabryki Mocy sprawdzic ile jest w serii przed zalożeniem wydechu i coolera. Wynik nienajgorszy

seria.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechalem dzis do Fabryki Mocy sprawdzic ile jest w serii przed zalożeniem wydechu i coolera. Wynik nienajgorszy

http://s10.postimg.org/bo87eli3p/seria.jpg

nieźle nieźle:kox:,

tylko Łukasz zapisz gdzieś te wykresy bo jak mi się w końcu dziecko kiedyś urodzi i wezmę wozidło od Ciebie to mi się przydają:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...