-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
-
Spot Leszno
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
Dostałem zdjęcie ze stacjonarnego fotoradaru fotorapid CM Odwolywal się ktoś? Jest jakiś wzór pisma? Z góry dziękuję za odpowiedź
-
B8 TrOOOOp
czym to zrobić? , podnośnik u mechanika wydrapał. Cały na nowo zakonserwować ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki. Zrobiłem jak pisał hasahan. Przez Leszno i Kościan
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
śrem ma obwodnicę od strony gostynia/rawicza także powinno być spoko wszystko zależy od pory dnia , bo w pewnych godzinach i miejscach korków nie miniesz To przez Leszno, Kościan oprócz Śrem ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam! Jak najlepiej dojechać do Poznania z Gliwic? Przez Leszno czy przez Gostyń. Przez Śrem podobno są długie korki.
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
B8 Avant rej. PZ z rotorem widziana na PKP w Murowana Goślina dziś o godz 20. Pozdrawiam. Kto to był ?
-
Spotkania na drodze
Widziałem teraz piekna B8 avant z rotorem obok pkp w murowana goślina. Kto to był? ☺
-
B8 TrOOOOp
dzięki, kupiłem w aso
-
B8 TrOOOOp
Szukam takiej osłony podwozia https://zapodaj.net/ce3611adb15a9.jpg.html
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Arturo zapieprzał do Ustronia dzisiaj- Wezwanie do zapłaty za parkowanie na kopercie
zwrot dostałem- Wezwanie do zapłaty za parkowanie na kopercie
dobrze zapłacę - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81