Papuga

• Paliwo
    PB+LPG

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Papuga

Reputacja

1. Hejka tak jak już wspomniał 3r4 oraz Banan raz w roku (marzec / kwiecień) jest organizowany Ogólnopolski Zlot A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej. Info na temat zlotu można się spodziewać w najbliższym czasie ( sprawdzaj zakładkę Zloty Ogólnopolskie ). W naszym rejonie spoty upadły i jak na razie nie zanosi się na zmianę tego, ludzie się rozeszli i mają ze sobą kontakt w mniejszych grupach lub raczej prywatnie poza forum ale możesz spróbować to zmienić.
  2. Również dziękujemy za jak zawsze dobry weekend P.s. Nawet jakiś gość specjalny się trafił prawie Jack Sparrow
  3. Trzeba by coś ustalić. Widziałam że Marcin pisał coś wcześniej ze przez Leszno chce jechać bo Wojtassa zgarnia, więc myślę ze my też tak pojedziemy. A co do godziny to nie wiem czy 6? bo nawet nie pamiętam o której jechaliśmy ostatnio.
  4. Zgadza się prawdopodobnie pojedziemy na BT z Lele :-)
  5. I te dymione lampy Te lampy to początek rat style jeszcze trochę i się rdza rzuci i tuning gotowy
  6. Ja tez z lele na spocie sie poznałam a dalej w BT :-P
  7. Pewnie ja i Lele też przylecimy na spota 1. skubiii89 2. Arkadiush 3. Papuga 4. Lele
  8. czy ktoś może słyszał o tarczach hamulcowych firmy ROTINGER i klockach: STEINHOF ?? czy to jest coś warte?