Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Widziany,widziana-kiedy i gdzie?


danielo

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony spotkaniom na drodze!!!

:hi: Być może jest taki temat potrzebny,bo poruszam się często pomiędzy Poznaniem a Szamotułami i widzę dużo OOOO.To można byłoby tutaj wpisywać pozdrowienia dla kierowników.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poruszam się często w promieniu 150 km od mojej miejscowości PNT i także widzę dużo OOOO których nie znam a są z okolic mojego miasta i nie widzę ich tutaj na forum...:(może zrobić taka akcje promującą forum xD...np.wyprzedzać je i "pokazywać"naklejkę która jest naklejona pod tylna lampą...<lol>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

450yamaha,czy to Ty stałeś na światełkach w Kobylnikach około 18ej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moich stronach również jeździ dużo audi i też nie znalazłem na forum:) ostatnio srebny avant b5 nad zalewem w jutrosinie na blachach PKS. Pozdrawiam tych trzech panów z pieskim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szary avant b6 z rameczkami klubowymi PSZ .... widziany w Piaskowie około 18ej któż to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary avant b6 z przyczepką z klubową ramką PO.. widziany wczoraj na Obornickiej koło 17.30 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypatrujcie Dodge Grand Caravan Sport, ciemno-zielony + czarne szyby :kox:

Też z ramkami klubowymi(jedyna pamiątka po Audi) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary avant b6 z przyczepką z klubową ramką PO.. widziany wczoraj na Obornickiej koło 17.30 :hi:

OT: a ja właśnie z Twoich okolic wróciłem .. Nowe Drawsko ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś około 16ej wyjeżdżałem z Jarochowskiego po lewej stronie na chodniku stała czarna b6 avant,może klubowa.Jak coś to pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tj. 18 września ok. 19.30 - 20.00 prawdopodobnie zielone B5 na początkowych blachach "PZ" prawie cała trasa Poznań - Śrem , Dzięki za towarzystwo!!! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie tak samo kolego. Brak klubowych aut

lipa ;/ a często czy jadę do konina czy Poznania to ciągle widzę a4 a tak to lipa nikt prawie ramek klubowych nie ma ;/

---------- Post dopisany 07-10-2012 at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 22:35 ----------

widziałem srebną audi wczoraj na orlenie i rejestracja PSL coś tam :D ramki klubowe nawet ma :P a tu cisza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arx91 - jeszcze pewnie ta srebrna trąbiła i mrugała awaryjkami? To znam kolesia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arx91 - jeszcze pewnie ta srebrna trąbiła i mrugała awaryjkami? To znam kolesia :decayed:

No tey dokładnie skąd wiesz? :P nie wjechała do mnie wieczorem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...