Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Qbazulu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć "kupa" czasu
  2. po przejechaniu 200 kilometrów błąd nadal jest
  3. Witam, mam pytanie ostatnio zmieniałem w samochodzie przeguby z przodu. Po ich wymianie zapaliła się kontrolka czujnika skrętu kierownicy. Wszystko sprawdzane brak możliwości jego uszkodzenia, brak wykasowania błędu przez komputer. Miał ktoś coś podobnego? Jakieś sugestie? Z góry dzięki za pomoc.
  4. Ja pierdziele .... jaaaaaak dawno mnie tu nie było co tam u Was? Zawartość dodana 11 minutes later Ręce opadywują przeglądam dział sprzedam samochód i co niektórzy zapomnieli że mamy 2017 rok chyba, jak można wołać 28 klocków za 1.9 TDi z 2002 roku nawet w s line no i oczywiście nie całe 270 tysi przebiegu (niemiec płakał jak sprzedawał)? Nastały czasy im starsze tym mniej przejechane i w związku z tym cena UP
  5. Wiesz tak jak pisałem wcześniej co do wyposażenia wnetrza to jest różnie, jak kto sobie zestroi, ale w B6 raczej kierownica nie miała znaczka, mogę sie mylić. Pamietam że B5 miało oznaczenie swoje ale B6 hmmmm....
  6. Qbazulu odpowiedział(a) na Oscaro temat w Audi A4 B6
    Z tego co sobie przypominam oświetleniem kiedyś zajmował sie forumowicz "qwerty" zakładał bez komplikacji z komputerem, napisz do niego
  7. Ja nadal jeżdżę na 19/235/35 przy kole Tomason TN5 i wszystko gra, zawieszenie 1BE
  8. polecam do Twojego samochodu 19/235/35 Tomason TN5 przy zawieszeniu 1BE, uwierz mi gitara!
  9. Wiesz co roku wartość OC podnosi sie niestety co jest absurdem bo auto traci na wartości, a opłaty rosna ale co zrobić znajdź dobrego doradcę lub punkt oferujący duży wachlarz ubezpieczeń
  10. Różnica nie tylko w zaczepach
  11. Póki co posiadam jeszcze B7 2007 w wersji Sline PLUS, wychodzi to również w numerze VIN i mogę napisać co on zawiera: zewnetrzny: zderzaki przód i tył, listwy na drzwi, lotka z tyłu, zawieszenie 1BE, to taka podstawa, wewnetrzny: fotele i kanapa półskóry, kierownica i drażek zmiany biegów opisany i obszyty czerwoną nicią, czarna podsufitka, nakładki na progi, reszta to wybór zamawiającego wyposażenie A i jeszcze przedni grill ze znaczkiem s line
  12. Qbazulu odpowiedział(a) na zielony113 temat w Audi A4 B7
    Masz poprawnie
  13. No tego nie spolerujesz, niestety, chyba bez szpachli sie nie obejdzie .... Daj znac jak sorawę załatwisz. Zawsze pozostaje kupno nie uszkodzonego w kolorze
  14. taka postać no norma,samochód siedzi równo tylko wizualnie przód ma wiekszy przeswit, poczytaj o tym w dziale o zawieszeniu i kolorach oznaczenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.