-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć "kupa" czasu
-
Zapalił się czujnik skrętu kierownicy - błąd
po przejechaniu 200 kilometrów błąd nadal jest
-
Zapalił się czujnik skrętu kierownicy - błąd
Witam, mam pytanie ostatnio zmieniałem w samochodzie przeguby z przodu. Po ich wymianie zapaliła się kontrolka czujnika skrętu kierownicy. Wszystko sprawdzane brak możliwości jego uszkodzenia, brak wykasowania błędu przez komputer. Miał ktoś coś podobnego? Jakieś sugestie? Z góry dzięki za pomoc.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja pierdziele .... jaaaaaak dawno mnie tu nie było co tam u Was? Zawartość dodana 11 minutes later Ręce opadywują przeglądam dział sprzedam samochód i co niektórzy zapomnieli że mamy 2017 rok chyba, jak można wołać 28 klocków za 1.9 TDi z 2002 roku nawet w s line no i oczywiście nie całe 270 tysi przebiegu (niemiec płakał jak sprzedawał)? Nastały czasy im starsze tym mniej przejechane i w związku z tym cena UP
-
Czy to jest s-line wewnętrzny?
Wiesz tak jak pisałem wcześniej co do wyposażenia wnetrza to jest różnie, jak kto sobie zestroi, ale w B6 raczej kierownica nie miała znaczka, mogę sie mylić. Pamietam że B5 miało oznaczenie swoje ale B6 hmmmm....
-
Oświetlenie tablicy LED
Z tego co sobie przypominam oświetleniem kiedyś zajmował sie forumowicz "qwerty" zakładał bez komplikacji z komputerem, napisz do niego
-
8 x 19" ET 30 235/35/19 audi A4 B7 1BV
Ja nadal jeżdżę na 19/235/35 przy kole Tomason TN5 i wszystko gra, zawieszenie 1BE
-
Dylemat - z 17 na 19 ?
polecam do Twojego samochodu 19/235/35 Tomason TN5 przy zawieszeniu 1BE, uwierz mi gitara!
-
Zmiana felg z 16 na 18 :) Pytanie
jak 18 to 225/40 w b6
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Wiesz co roku wartość OC podnosi sie niestety co jest absurdem bo auto traci na wartości, a opłaty rosna ale co zrobić znajdź dobrego doradcę lub punkt oferujący duży wachlarz ubezpieczeń
-
Zderzak tył A4 B7 z sedana do avanta
Różnica nie tylko w zaczepach
-
Czy to jest s-line wewnętrzny?
Póki co posiadam jeszcze B7 2007 w wersji Sline PLUS, wychodzi to również w numerze VIN i mogę napisać co on zawiera: zewnetrzny: zderzaki przód i tył, listwy na drzwi, lotka z tyłu, zawieszenie 1BE, to taka podstawa, wewnetrzny: fotele i kanapa półskóry, kierownica i drażek zmiany biegów opisany i obszyty czerwoną nicią, czarna podsufitka, nakładki na progi, reszta to wybór zamawiającego wyposażenie A i jeszcze przedni grill ze znaczkiem s line
- S-line
-
Co byście zrobili z tymi uszkodzeniami?
No tego nie spolerujesz, niestety, chyba bez szpachli sie nie obejdzie .... Daj znac jak sorawę załatwisz. Zawsze pozostaje kupno nie uszkodzonego w kolorze
-
BFB 1BV nierowno siedzi przod vs tyl / oznaczenia sprezyn
taka postać no norma,samochód siedzi równo tylko wizualnie przód ma wiekszy przeswit, poczytaj o tym w dziale o zawieszeniu i kolorach oznaczenia