Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oscaro

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. W mojej audi A4 B6 silniczek 1.9 kopci na czarno z rury wydechowej i podczas dodawania gazu na luzie silnik wydaje gwiżdżący odgłos. W czasie jazdy przy dodaniu więcej gazu słychać szum z silnika jakby przelatującego powietrza ( coś podobnego gdy jedziemy z lekko uchyloną szybą w samochodzie i słyszymy odgłos wiatru wlatującego do samochodu ). Co prawda opis nie jest rewelacyjny ale czy ktoś może orientuje się co może mu dolegać? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Oscaro obserwuje zawartość Pasjonaci Audi , Audi A4 B6/B7 , 1.9TDI i 1 inny
  3. Miałem sklep na miejscu więc kupiłem 3-ledowe i efekt taki. Zobaczymy na ile posłużą Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Żadna informacja mi nie wyskakiwała o przepalonych żarówkach wiec kupiłem zwykle LED bez oszukiwania systemu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Dzięki bardzo. A ktoś wie gdzie moge takie kupić? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Do podświetlania rejstracji w audi a4 b6 są to żarówki rurkowe 36 mm? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Oscaro opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam. Potrzebuję pomocy co do oświetlenia tablicy. Posiadam audi A4B6 1.9 TDI 2001r. i nie mam pojęcia jakie światełka tam pasują. Chciałbym zamieścić światełka LED aby był ładny efekt. Jakich potrzebuje żaróweczek oraz gdzie mogę je kupić? Druga sprawa.. Potrzebuje rownież żaróweczki do drzwi i też pojawia sie to pytanie co wyżej oraz jak je wmontować.? Niestety swieci sie tylko w jednych tylnich drzwiach wiec reszta jest do wymiany. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Nie. Z hamulcem wszystko Ok Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Problem dotyczy Audi A4 B6 1.9 TDI 2001r. Witam! Pojawił mi się taki o to problem przedstawiony na poniższym filmiku. Otóż jest problem z nabieraniem mocy. Jechałem wczoraj na 5 biegu, gaz wciśnięty do końca i jak widać ledwo nabiera mocy, a przy 110 już wgl nie chce nabierać. Na innych biegach jest to samo nie zależnie na każdym biegu jedzie jak muł. Po zgaszeniu silnika i odpaleniu ponownie samochód już jedzie normalnie tak jak powinien lecz problem coraz cześciej sie powtarza z tym przypadkiem. Ktoś mi powie co mu dolega i jaki byłby to koszt naprawy? https://vimeo.com/186075613 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Oscaro odpowiedział(a) na Oscaro temat w Audi A4 B6/B7
    Jaka cena? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Oscaro opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam wszystkich. Chciałbym wymienić przyciski od klimy, świateł, szyb itd. Ktoś wie gdzie mogę namierzyć takie przyciski i czy można dokonać wymiany samemu? Druga sprawa to schowek. Mechanik powiedział, że muszę kupić nowy cały schowek bo podobno sama nowa klamka nie pomoże. Ktoś wie gdzie moge namierzyć taki schowek w miarę w przyzwoitej cenie? Trzecia sprawa Tak jak przedstawiam na ostatnim zdjeciu ktoś może ma jakiś fajny pomysł aby się pozbyć tego starego urządzenia do przechowywania kasetek i coś nowego tam wmontować? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Oscaro odpowiedział(a) na Oscaro temat w Audi A4 B6/B7
    Nie zbytnio bo działają jak talala i były wymieniane 3 tygodnie temu
  12. Oscaro odpowiedział(a) na Oscaro temat w Audi A4 B6/B7
    Ja sie nie zabieram za takie sprawy bo nie mam takiego fachu wiec zleciłem Januszowi.. Mi wlasnie sie pojawia żółta kontrolka (O) Jeszcze kilka godzin temu był na serwisie technicznym gdzie podłączyli go pod komputerek i wtedy jeszcze nie było tej ikonki, a ja sam nie bawię sie w takie rzeczy bo sie nie znam
  13. Oscaro odpowiedział(a) na Oscaro temat w Audi A4 B6/B7
    Nie świeciły
  14. Oscaro odpowiedział(a) na Oscaro temat w Audi A4 B6/B7
    Bez różnicy jaki to bedzie płyn hamulcowy ? Czy to od czegoś zależy
  15. Witam! Pojawił mi sie mały problem.. Wyświetla mi sie ciagle taka o to ikona podana niżej w załączniku. Klocki i tarcze hamulcowe niedawno były wymieniane i działają jak brzytwa. Wiec ten problem raczej można wykluczyć. Co to innego może oznaczać ? http://m.fotosik.pl/zdjecie/b784294ad3950d30
  16. Witam wszystkich bardzo serdecznie! Nazywam sie Oskar i jestem ze Stargardu. Jestem od niedawna nabywcą Audi A4 B6 1.9 TDI . Pozdrowionka dla wszystkich! ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.