-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
drogie te znajomosci... zwyczajowo wylaczenie 2giej sondy to koszt max 200 pln, po znajomosci powinno byc troche taniej, a jesli planujesz robic program (chip) to wtedy tuner powinien wylaczyc sonde w cenie.
-
FMIC VS Dual SMIC
da sie, ja u siebie mam wrzucony IC z 2,5tdi B5 i robi robote. koszt calosci z montazem i dodatkowymi gratami ok 300 PLN
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
ok. dzieki
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
a nie trzeba do tego odkrecac podlogi bagaznika?
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
czy ktos bedzie tak uprzejmy i sprawdzi mi po VINie, czy w aucie jest sterowanie webasto pilotem? webasto fabryczne, przycisk menu- wszystko hula, ale zanim kupie pilot chce miec pewnosc, ze wystarczy sam pilot (bez modulu/wzmacniacza) a nie mam chwili zeby rozebrac podloge i boczek w bagazniku zeby tam zajrzec... z gory dziekuje!
-
BFB kat off, DP, 2smic, wtryski bex - wykres
Zapier@ala grubo, nawet na 5tce pow 110kmh dotylasz lekkp gazu i juz jedzie, jest naprawde bdb. 3ka i 4la od tych 2,5k rpm ciagna pieknie do konca
-
BFB kat off, DP, 2smic, wtryski bex - wykres
Myslisz, ze jest duza roznica miedzy 310 a 330nm? A chcialem dlatego, bo auto jezdzi glownie po miescie, a spod swiatel sie nie scigam, wiec ta charakterystyka mi pasi Ps. Zrobilem wlasnie trase Gdansk- Szczecin i jestem bardzo zadowolony z efektu
-
BFB, DP, 2 SMIC, 320cc + soft = 200ps, 333Nm by Tune-up Gdansk
Wrzucam na szybko wykres po programie, na moje zyczenie poszlismy w kierunku momentu, nie mocy- auto lata glownie po miescie... Mody jak w temacie. Turbo seria. Robert zrobil dobra robote, auto jedzie nie do poznania image url upload
-
BFB kat off, DP, 2smic, wtryski bex - wykres
Wrzucam na szybko wykres po programie, na moje zyczenie poszlismy w kierunku momentu, nie mocy- auto lata glownie po miescie... Mody jak w temacie. Pomimo pofalowanych kresek- ciagnie rowno, a fale sa spowodowane rzekomo slabymi cewkami. Ktos sie wypowie? Dzieki image url upload
-
1.8T BFB z DP i 2gim SMICem / logi przed programem - prosba o ocene
Tomekb7 pytales o IC - ponizej zdjecie fantow, ktore wjechaly do mnie http://postimg.org/image/48y1rr9or/ Na szybko po programie: image url upload
-
1.8T BFB z DP i 2gim SMICem / logi przed programem - prosba o ocene
dzieki za oceny. to chyba zasluga niskiego przelotu - tylko 140k km, potwierdzone, niekrecone IC jest z B5 2,5 tdi, i to jest co ciekawe lewy, nie prawy. wygodniejszy w montazu w B6 po prawej stronie- juz tak ktos tu na forum rezal. czesci wiele nie doszlo, kolanko alu, laczniki gumowe i lapa. wkleje jutro moze jakies foto. koszty duuuuzo mniejsze niz w przypadku rezania na ori prawym IC z BEXa.... Licze, ze zrobi robote, a logi byly robione jeszcze ze stara, pelna kratka w zderzaku, wiec w pelni 2gi IC nie byl wykorzystany. dop. dzis zalozylem kratke w halogen od 2,5tdi z dziurami... pompa SAI jest out, wtyczka odlaczona, przy okazji strojenia wyleci tez ona z ECU, tak jak 2ga sonda. gregor10 - fajnie, ale mam do niego ponad 800km, wiec troche mi nie po drodze ale jest jeszcze kilku ogarow na pomorzu, takze jak juz bede po programie to pochwale sie napewno kreskami- jakos w przyszlym tygodniu. sam jestem bardzo ciekawy co tam wyjdzie i jak to bedzie jechalo.
-
1.8T BFB z DP i 2gim SMICem / logi przed programem - prosba o ocene
czesc, jak w temacie- seria BFB, wywalony kat, w jego miejsce DP, oraz dolozony prawy IC z 2,5 tdi. Przed samym programem dojda jeszcze wieksze wtrysk 320cc. Prosze o ocene logow dynamicznych, bo mi niestety nic nie mowia... czy wskazuja cos niepokojacego? z gory dzieki DYNAMICZNE: Grupa 002, 031, 033: http://vaglog.pl/log_233477.html Grupa 002, 114, 115: http://vaglog.pl/log_233478.html Grupa 003, 020, 118: http://vaglog.pl/log_233479.html
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
ja juz tez po montazu- DP elegancki, bardzo ladnie spasowany i wykonany... pytanie do tych, ktorzy juz nie maja kata a w jego miejscu DP- czy tez macie taki dziwny, metaliczny dzwiek przy przyspieszaniu? wiedzialem, ze zmieni sie dziek, ale nie spodziewalem sie, ze bedzie az tak *ujowy... :\ no i smrod spalin- bezcenny. daje jak z 20-letniego dizla...
-
[Szczecin] serwis xenonów itp.
jesli masz bixenon to kupuj zestaw soczewek z B8 z adapterami i sam sobie wymienisz, a efekt bedzie lepszy niz po regeneracji odblysnika B6.
-
Szczecin / logi dynamiczne - kto pomoze?
czesc, jak w temacie- potrzebuje zrobic logi dynamiczne w 1.8T BFB z DP i drugim IC przed wyjazdem na strojenie, najlepiej w przyszlym tygodniu. czy jest ktos, kto znajdzie chwile i mi pomoze?