Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawajrapa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. drogie te znajomosci... zwyczajowo wylaczenie 2giej sondy to koszt max 200 pln, po znajomosci powinno byc troche taniej, a jesli planujesz robic program (chip) to wtedy tuner powinien wylaczyc sonde w cenie.
  2. dawajrapa odpowiedział(a) na kodzak0 temat w Audi A4 B6/B7
    da sie, ja u siebie mam wrzucony IC z 2,5tdi B5 i robi robote. koszt calosci z montazem i dodatkowymi gratami ok 300 PLN
  3. a nie trzeba do tego odkrecac podlogi bagaznika?
  4. czy ktos bedzie tak uprzejmy i sprawdzi mi po VINie, czy w aucie jest sterowanie webasto pilotem? webasto fabryczne, przycisk menu- wszystko hula, ale zanim kupie pilot chce miec pewnosc, ze wystarczy sam pilot (bez modulu/wzmacniacza) a nie mam chwili zeby rozebrac podloge i boczek w bagazniku zeby tam zajrzec... z gory dziekuje!
  5. Zapier@ala grubo, nawet na 5tce pow 110kmh dotylasz lekkp gazu i juz jedzie, jest naprawde bdb. 3ka i 4la od tych 2,5k rpm ciagna pieknie do konca
  6. Myslisz, ze jest duza roznica miedzy 310 a 330nm? A chcialem dlatego, bo auto jezdzi glownie po miescie, a spod swiatel sie nie scigam, wiec ta charakterystyka mi pasi Ps. Zrobilem wlasnie trase Gdansk- Szczecin i jestem bardzo zadowolony z efektu
  7. Wrzucam na szybko wykres po programie, na moje zyczenie poszlismy w kierunku momentu, nie mocy- auto lata glownie po miescie... Mody jak w temacie. Turbo seria. Robert zrobil dobra robote, auto jedzie nie do poznania image url upload
  8. Wrzucam na szybko wykres po programie, na moje zyczenie poszlismy w kierunku momentu, nie mocy- auto lata glownie po miescie... Mody jak w temacie. Pomimo pofalowanych kresek- ciagnie rowno, a fale sa spowodowane rzekomo slabymi cewkami. Ktos sie wypowie? Dzieki image url upload
  9. Tomekb7 pytales o IC - ponizej zdjecie fantow, ktore wjechaly do mnie http://postimg.org/image/48y1rr9or/ Na szybko po programie: image url upload
  10. dzieki za oceny. to chyba zasluga niskiego przelotu - tylko 140k km, potwierdzone, niekrecone IC jest z B5 2,5 tdi, i to jest co ciekawe lewy, nie prawy. wygodniejszy w montazu w B6 po prawej stronie- juz tak ktos tu na forum rezal. czesci wiele nie doszlo, kolanko alu, laczniki gumowe i lapa. wkleje jutro moze jakies foto. koszty duuuuzo mniejsze niz w przypadku rezania na ori prawym IC z BEXa.... Licze, ze zrobi robote, a logi byly robione jeszcze ze stara, pelna kratka w zderzaku, wiec w pelni 2gi IC nie byl wykorzystany. dop. dzis zalozylem kratke w halogen od 2,5tdi z dziurami... pompa SAI jest out, wtyczka odlaczona, przy okazji strojenia wyleci tez ona z ECU, tak jak 2ga sonda. gregor10 - fajnie, ale mam do niego ponad 800km, wiec troche mi nie po drodze ale jest jeszcze kilku ogarow na pomorzu, takze jak juz bede po programie to pochwale sie napewno kreskami- jakos w przyszlym tygodniu. sam jestem bardzo ciekawy co tam wyjdzie i jak to bedzie jechalo.
  11. czesc, jak w temacie- seria BFB, wywalony kat, w jego miejsce DP, oraz dolozony prawy IC z 2,5 tdi. Przed samym programem dojda jeszcze wieksze wtrysk 320cc. Prosze o ocene logow dynamicznych, bo mi niestety nic nie mowia... czy wskazuja cos niepokojacego? z gory dzieki DYNAMICZNE: Grupa 002, 031, 033: http://vaglog.pl/log_233477.html Grupa 002, 114, 115: http://vaglog.pl/log_233478.html Grupa 003, 020, 118: http://vaglog.pl/log_233479.html
  12. ja juz tez po montazu- DP elegancki, bardzo ladnie spasowany i wykonany... pytanie do tych, ktorzy juz nie maja kata a w jego miejscu DP- czy tez macie taki dziwny, metaliczny dzwiek przy przyspieszaniu? wiedzialem, ze zmieni sie dziek, ale nie spodziewalem sie, ze bedzie az tak *ujowy... :\ no i smrod spalin- bezcenny. daje jak z 20-letniego dizla...
  13. jesli masz bixenon to kupuj zestaw soczewek z B8 z adapterami i sam sobie wymienisz, a efekt bedzie lepszy niz po regeneracji odblysnika B6.
  14. czesc, jak w temacie- potrzebuje zrobic logi dynamiczne w 1.8T BFB z DP i drugim IC przed wyjazdem na strojenie, najlepiej w przyszlym tygodniu. czy jest ktos, kto znajdzie chwile i mi pomoze?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.