Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T


ShatyMK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pojawił się pomysł ponownego grupowego zamówienia Downpipe do naszych A4 :D w związku z faktem, że poprzedni wątek umarł śmiercią naturalną chciałbym zebrać nową listę osób które byłyby chętne na zakup, jeśli zbiorę przynajmniej 5 osób to uda się skompletować zamówienie.

DP będzie wykonane z kwasówki gotowe do wstawienia plug&play w miejsce kata. W zestawie znajdą się uszczelki oraz śruby montażowe + 2 otwory na sondy lambda, dodatkowo tulejka dystansowa, tzw emulator 2 sondy.

Termin realizacji to około miesiąc!!!

Podsumowując:

  • Downpipe z kompletem śrub i uszczelek = 350zł
  • Emulator 2 sondy lambda = 50zł

Na allegro udało mi się znaleźć rozsądne DP za 499zł + 100zł za emulator. Tutaj za komplet wychodzi 400zł jednak DP będzie wykonane na zamówienie, może odbiegać wizualnie od wskazanego poniżej, otwory montażowe powinny pasować. Przynajmniej z tego co pamiętam, wszyscy którzy zamawiali w poprzednim wątku byli zadowoleni.

Poniżej zdjęcie poglądowe:

TP121A955-F.jpg

Proszę wpisywać w wątku chęć zakupu, stworzę listę i poproszę mr. Boostera o dalsze ruszenie tematu.

Możliwość wykonania DP również do 2.0 TFSI - cena może się delikatnie zmienić

Lista osób chętnych:

  1. ShatyMK (A4 B6 1.8T BFB) - DP + emulator =400zł (odbiór osobisty - wpłacono całość)
  2. bin85 (A4 B6 1.8T BFB) - DP = 350 zł (potwierdzono dane do wysyłki - wpłacono całość)
  3. wlk1 (A4 B6 1.8T BFB) - DP = 350zł (potwierdzono dane do wysyłki - wpłacono całość)
  4. viteq (A4 B6 1.8T AVJ) - DP = 350zł (potwierdzono dane do wysyłki - wpłacono całość)
  5. Majster852 (A4 B6 1.8T BFB) - DP + emulator =400zł (potwierdzono dane do wysyłki - wpłacono całość)
  6. pacioracing (A4 B6 1.8T BEX) - DP = 350zł (potwierdzono dane do wysyłki - wpłacono całość)
  7. siwytychy (A4 B6 1.8T BEX) - DP = 350zł (potwierdzono dane do wysyłki - wpłacono całosć)
  8. Snorky(A4 B6 1.8T AMB) - DP = 350zł (potwierdzono dane do wysyłki - wpłacono całość )

LISTA ZAMKNIĘTA (6.02.2015r) - WSZYSCY WPŁACILI ZALICZKĘ - Przekazuję do realizacji :)

Odnośnie formalności przy finalizacji zamówienia, będzie trzeba wpłacić 20% wartości zamówienia każdy z osobna, w momencie wysłania do mnie potwierdzeń przelewów Booster przekaże zamówienia do realizacji i po około miesiącu będziemy mieli gotowe DP, będzie trzeba dopłacić pozostałą część. Jeżeli ktoś chce, może zapłacić od razu z góry.

Niestety nie ma możliwości wysyłki za pobraniem ze względu na fakt, że przy ostatnim zamówieniu część osób z forum rozmyśliła się i kolega który się podjął produkcji został na lodzie, musiał na własną rękę sprzedać zamówione DP.

Istnieje możliwość odbioru DP na terenie trójmiasta bez kosztów wysyłki, lub w razie czego możemy się dogadać na jakiś Spot.

Standardowo przesyłki będą wysyłane za pośrednictwem DPD - koszt 20zł.

Więcej informacji przekażę wkrótce.

Edytowane przez ShatyMK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do b7 2.0 Tfsi też będzie możliwość? wtedy bym się pisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do b7 2.0 Tfsi też będzie możliwość? wtedy bym się pisał

Jest taka możliwość, cena będzie pewnie trochę wyższa, ale w granicach 30-40zł więcej.

Dopisać Cię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dopisz sam dp

Jak skompletuję osoby to podam dokładną cenę, wtedy poproszę na priv o dodatkowe dane i dogadamy się odnośnie odbioru lub wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real foto pewnie nie jest możliwe, chyba że znajdziesz kogoś z forum kto to zamawiał w poprzednim wątku, z tego co mi świta to pamiętam że DP chyba nie były polerowane, rozmiar jest standardowy taki jak fabryka dała, z obu stron mocowanie pod śrubę tak samo jak do kata. Popytam jeszcze o foto.


UPDATE!!! - Jest i foto, niestety do 2.0 TFSI ale w takim standardzie będzie wykonany DP.

DSC_0057_zps6595a424.jpg

Edytowane przez ShatyMK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisz też mnie (bez emulatora)

Downpipe z kompletem śrub i uszczelek = 350zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym się dołączył do zakupu. a kiedy będziecie zamawiać?

zamówiłbym sam downpipe z uszczelkami (350 zł)

Edytowane przez AdamRysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym się dołączył do zakupu. a kiedy będziecie zamawiać?

zamówiłbym sam downpipe z uszczelkami (350 zł)

Zamówienie składam jak tylko skompletuję 5 osób, czyli jeszcze 2 osoby. Wtedy dogadamy szczegóły odbioru wysyłki i płatności.

No chyba że zgłosi się jeszcze kilka osób, mam nadzieję że w przeciągu 2 najbliższych tygodni uda się zebrać komplet i wysłać zamówienie.

Panowie, zamawiacie samo DP dlatego ze będziecie sami kombinować z tulejką dystansową drugiej sondy, czy wyłączycie ją programowo Vagiem? Jak pytałem w firmie tuningowej, to za wyłączenie 2 sondy kasują 300zł, dlatego zamawiam z emulatorem.

Chyba ze ktoś na forum byłby w stanie wyłączyć 2 sondę, lub może jest jakiś tutorial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wyłączoną sonde przy okazji robienia programu, dlatego nie potrzebuję tulejki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy będziecie finalizować transakcję ? bo bym wziął ale jak się troszkę odkuję. Średnica to 2,5'' ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bierzcie z tulejką na 2 sonde , bo i tak check się zaświeci, w 1.8T to nie przejdzie. tylko w sofcie wyłączenie przy okazji softu najekonomiczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy będziecie finalizować transakcję ? bo bym wziął ale jak się troszkę odkuję. Średnica to 2,5'' ?

Jeśli się zdecydujesz to będzie brakowało nam jednej osoby, z tego co mówił Booster na zamówienie trzeba czekać około miesiąc, jak tylko skompletuję 5 osób to zamawiam. Jeżeli jesteś pewny to mogę Cię dopisać do listy.

Ja tulejkę dystansową i tak wezmę, jeśli wywali mi checka to skasuję go z OBD ELM327 na BT, Torque jest w takim przypadku bardzo pomocny, mam nadzieję że nie będzie za często sypać błędem.

Pytanie dla wtajemniczonych:

Zastanawiam się czy w momencie wywalenia checka 2 sondy, silnik przechodzi w tryb awaryjny i odczuwalny jest spadek mocy, czy tylko zaświeci się check i nie ma to wpływu na wydajność silnika? Czyli, czy można normalnie jeździć z zapalonym checkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny. DP - 350PLN

Dopisałem.

nie bierzcie z tulejką na 2 sonde , bo i tak check się zaświeci, w 1.8T to nie przejdzie. tylko w sofcie wyłączenie przy okazji softu najekonomiczniej.

Jeśli będzie wyrzucało checka, to można spróbować delikatnie przyspawać/zakryć otwór wlotowy do emulatora 2 sondy?

Albo z drugiej beczki, czy mogę sprawdzić teraz czy może przypadkiem mam już wyłączoną 2 sondę? Mam auto po programie i może ktoś już to przede mną wyłączył, wiesz jak to sprawdzić vagiem? Który blok itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety musze zrezygnować z zakupu (chciałem sam dp z uszczelkami) , może innym razem jeszcze będzie jakaś zbiorowa akcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...