Treść opublikowana przez AdamRysiek
-
XXI Ogólnopolski Zlot i XVI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 08-10.04.2022r.
Adam_Rysiek i Oktawia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Helo, Nie zapominajcie, że spoty są rulegularnie co wtorek ? Widzimy się pod Stadionem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Helo ? Wróciliśmy do żywych, co wtorek Arkadia, a jak pogoda jest ok to stadion, Wpadajcie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szanowni Klubowicze, Przypominam, że jak co wtorek jest spot w Arkadii. Miejsce i pora pozostają bez zmian od dawien dawna. Przyjeżdżajcie ? Każda osoba i każde auto jest mile widziane.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie tak, jak zrobi się cieplej wychodzimy z piwnicy ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bardzo przyjemny spot, oby chłód nie odstraszył nikogo i żebyśmy częściej spotykali się tak licznie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mam jeszcze kuchenkę turystyczna co gotować można ???
-
A4 b7 Bogata mieszanka.
Dolot już sprawdziłem i jest ok, muszę tą pompę dokładnie sprawdzić jakie ciśnienie podaje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja dotrę, będę miał grilla, bo cały czas leży w bagażniku, coś do picia i jedzenia też wezmę. Co do pogody to może nie będzie padało, ale chłodek...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurcze... Włosy nie ułożone mam do zdjęcia ????
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj działo się działo, ale najważniejszy końcowy efekt ? i te spinki.... ?
-
A4 b7 Bogata mieszanka.
Cześć, Jaka była przyczyna tej bogatej mieszanki? Pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzień dobry ? Czy wybiera się ktoś dzisiaj pod Stadion?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A jutro grill??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja dzisiaj tam przejeżdżałem, ok godziny 15:30 było w cholerę ludzi, więc w sobotę jest pewnie duuuzo więcej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wczoraj przesympatyczny wieczór oby więcej takich miłego weekendowania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ok 19
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzień dobry ? Wpada ktoś dzisiaj pod Stadion?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jesteśmy, tzn są 4 osoby. Będzie ktoś jeszcze???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Również jestem tego zdania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj "robimy" Stadion czy Arkadię?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja dopisuję się
-
Spotkania na drodze
pewnie ja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja 99,9 % będę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak, coś się dzieje w sobotę. A w czwartek tez będzie "Rozpoczęcie sezonu Audi Klub Warszawa". I w czwartek pod stadionem zazwyczaj jest dużo samochodów