Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AdamRysiek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AdamRysiek

  1. Helo, Nie zapominajcie, że spoty są rulegularnie co wtorek ? Widzimy się pod Stadionem
  2. Helo ? Wróciliśmy do żywych, co wtorek Arkadia, a jak pogoda jest ok to stadion, Wpadajcie ?
  3. Szanowni Klubowicze, Przypominam, że jak co wtorek jest spot w Arkadii. Miejsce i pora pozostają bez zmian od dawien dawna. Przyjeżdżajcie ? Każda osoba i każde auto jest mile widziane.
  4. Dokładnie tak, jak zrobi się cieplej wychodzimy z piwnicy ?
  5. Bardzo przyjemny spot, oby chłód nie odstraszył nikogo i żebyśmy częściej spotykali się tak licznie ?
  6. Ja mam jeszcze kuchenkę turystyczna co gotować można ???
  7. AdamRysiek odpowiedział(a) na Mar90p temat w 1.8T
    Dolot już sprawdziłem i jest ok, muszę tą pompę dokładnie sprawdzić jakie ciśnienie podaje.
  8. Ja dotrę, będę miał grilla, bo cały czas leży w bagażniku, coś do picia i jedzenia też wezmę. Co do pogody to może nie będzie padało, ale chłodek...
  9. Kurcze... Włosy nie ułożone mam do zdjęcia ????
  10. Oj działo się działo, ale najważniejszy końcowy efekt ? i te spinki.... ?
  11. AdamRysiek odpowiedział(a) na Mar90p temat w 1.8T
    Cześć, Jaka była przyczyna tej bogatej mieszanki? Pozdrawiam
  12. Dzień dobry ? Czy wybiera się ktoś dzisiaj pod Stadion?
  13. A jutro grill??
  14. Ja dzisiaj tam przejeżdżałem, ok godziny 15:30 było w cholerę ludzi, więc w sobotę jest pewnie duuuzo więcej.
  15. Wczoraj przesympatyczny wieczór oby więcej takich miłego weekendowania
  16. Dzień dobry ? Wpada ktoś dzisiaj pod Stadion?
  17. Jesteśmy, tzn są 4 osoby. Będzie ktoś jeszcze???
  18. Również jestem tego zdania
  19. Dzisiaj "robimy" Stadion czy Arkadię?
  20. ja dopisuję się
  21. pewnie ja
  22. Ja 99,9 % będę
  23. Tak, coś się dzieje w sobotę. A w czwartek tez będzie "Rozpoczęcie sezonu Audi Klub Warszawa". I w czwartek pod stadionem zazwyczaj jest dużo samochodów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.