Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T


ShatyMK

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie zaswieci check silnik nie przejdzie do trybu awaryjnego, chodzi dalej tak samo. Co do emulatora, mam mosiężny kątowy z allegro, przejchane ok. 1000km i nic sie na desce nie zaświeciło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety musze zrezygnować z zakupu (chciałem sam dp z uszczelkami) , może innym razem jeszcze będzie jakaś zbiorowa akcja.

Wypisałem Cię. Ja czekałem na akcję zbiorową i się nie doczekałem, dlatego sam zainicjowałem ten wątek.

Edytowane przez ShatyMK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z emulatorem jest loteria w niektórych ałtach wywala check w innych nie. ja jestem za tym by wyłaczyc ją w programie i jest spokój. co do średnicy 3" to tak trochę ciężko wylot z turbo jest 2,75" i koniec 2,5 i to w 1.8t w zupełności wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd katalizatora wywala zawsze tylko niekoniecznie zapala się przy tym kontrolka na liczniku, auto nie przechodzi w tryb awaryjny bo 2 sonda jest tylko diagnostyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ze spytam ale co to da mojej auduni?

Pozbywając się katalizatora i zastępując go DP odetkasz układ wydechowy, katalizator nie będzie stawiał oporu spalinom które będą szybciej wydostawały się na zewnątrz. Jeżeli Twój katalizator jest trochę przytkany ze względu na duży przebieg to po wycięciu go i wstawieniu DP możesz odczuć "wzrost mocy", który będzie raczej powrotem do mocy prawidłowej ( teoretycznie fabrycznej mocy) mówiąc wprost, "odmulisz auto". Dodatkowo może przybyć kilka NM i może jakiś mały ułamek KM. DP to element tuningowy, raczej stosowany kiedy chcesz podnosić moc lub chcesz zmienić brzmienie pracy układu wydechowego. Po wymontowaniu kata głośniej słychać turbo które też trochę wyżej się kręci no i pojawia się delikatny pomruk, a jeśli pozbędziesz się dodatkowo środkowego tłumika i wstawisz końcowe przelotowe to auto będzie chodziło prawie jak rajdówka :) Jednak wtedy ciężko będzie poruszać się w trasie, w każdym razie właśnie taki scenariusz mnie czeka po wstawieniu DP i już się nie mogę doczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyrzucać te 20- letnie katy bez żadnych sentymentów.. DP w takich cenach zwraca się jeżeli dobrze sprzedamy stary kat. Auto lepiej i szybciej się wkręca na obroty, turbo ma sopro lżej i później wykituje. Przy ewentualnym sofcie który również polecam, wynik będzie lepszy niż na katalizatorze.

Drugą sondę najlepiej usunąć w ECU co również polecam w połączeniu z chiptuningiem (jeden koszt) a auto nie do poznania.

Wszystko sprawdzone organoleptycznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 1.9 też istnieje możliwość zamówienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można mnie dopisać

Downpipe z kompletem śrub i uszczelek = 350zł bez emulatora

Edytowane przez viteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można mnie dopisać

Downpipe z kompletem śrub i uszczelek = 350zł bez emulatora

Dopisałem, jeszcze jedna osoba :D

Zapytałem o DP do TDI, dam znać jak tylko dostanę odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oke czekam na info i wtedy potwierdze zamowienie

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oke czekam na info i wtedy potwierdze zamowienie

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Niestety do 1.9 TDI na ten moment nie ma możliwości przygotowania DP. :(

Panowie, mamy komplet :)

Poniżej lista osób które w ramach wątku zdecydowały się na zakup, na PW proszę o jak najszybsze dostarczenie kompletu danych: Imię, nazwisko, adres wysyłkowy, model auta, model silnika. W odpowiedzi prześlę numer konta do przelewu.(w tytule przelewu imię nazwisko, nick A4 klub, model silnika)

Zgodnie z założeniem będzie trzeba zapłacić 20% kwoty aby zamówienie ruszyło lub jeśli ktoś chce może zapłacić od razu całość. Na odbiór można umówić się na terenie Trójmiasta najlepiej na jakimś spocie lub standardowo wysyłka kurierska DPD = koszt 20zł. Wytworzenie DP może potrwać około miesiąca.

Lista osób chętnych (3.02.2015r):
  1. ShatyMK (A4 B6 1.8T BFB) - DP + emulator =400zł
  2. bin85 (A4 B6 1.8T) - DP = 350 zł
  3. wlk1 (A4 B6 1.8T) - DP = 350zł
  4. viteq (A4 B6 1.8T) - DP = 350zł
  5. Majster852 (A4 B6 1.8T BFB) - DP + emulator =400zł

Jeśli ktoś chce się jeszcze dopisać to zapraszam.

Status zamówienia będę aktualizował w pierwszym poście (już 2 osoby potwierdziły mi adres wysyłki).

Edytowane przez ShatyMK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda ale jakby była opcja to daj znać

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam wszem i wobec, że udało się zebrać komplet osób do zamówienia DownPipe.

Wszyscy przekazali dane do wysyłki, lista została zamknięta.

Teraz pozostaje nam tylko czekać :) Termin oczekiwania na wytworzenie to tak jak wspomniałem w pierwszym poście 3-4 tygodnie. Będę aktualizował w wątku status zamówienia, z tego co dowiedziałem się już teraz, w tym tygodniu zostaną zamówione materiały, w przyszłym tygodniu flasze trafią do wycięcia na laser i będą sukcesywnie przygotowywane :) Tak że "piec został odpalony" ;)

Iron_Man_Cave.jpg

Poniżej lista osób:

  1. ShatyMK (A4 B6 1.8T BFB) - DP + emulator =400zł (odbiór osobisty - wpłacono całość)
  2. bin85 (A4 B6 1.8T BFB) - DP = 350 zł (potwierdzono dane do wysyłki - wpłacono zaliczkę)
  3. wlk1 (A4 B6 1.8T BFB) - DP = 350zł (potwierdzono dane do wysyłki - wpłacono zaliczkę)
  4. viteq (A4 B6 1.8T AVJ) - DP = 350zł (potwierdzono dane do wysyłki - wpłacono całość)
  5. Majster852 (A4 B6 1.8T BFB) - DP + emulator =400zł (potwierdzono dane do wysyłki - wpłacono zaliczkę)
  6. pacioracing (A4 B6 1.8T BEX) - DP = 350zł (potwierdzono dane do wysyłki - wpłacono zaliczkę)
  7. siwytychy (A4 B6 1.8T BEX) - DP = 350zł (potwierdzono dane do wysyłki - oczekiwanie na przelew
Edytowane przez ShatyMK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się jeszcze dopisać? DP + uszczelki. Da się czy muszę czekać na następną turę?

Wysłane z mojego Xperia J przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...