Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T


ShatyMK

Rekomendowane odpowiedzi

2pMmYv.jpgtak to wygląda u mnie liTctM.jpg

śruby trzeba będzie minimalnie rozwiercić bo na turbo nie chce wejść ,mocowanie sondy chyba w dobrym miejscu

Edytowane przez viteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pacioracing - tego nie udało mi się sprawdzić bez udanego montażu po stronie turbiny.

@viteq - popatrz jeszcze raz. Gniazdo pierwszej sondy "patrzy" w stronę kolektora wydechowego.

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pacioracing - tego nie udało mi się sprawdzić bez udanego montażu po stronie turbiny.

@viteq - popatrz jeszcze raz. Gniazdo pierwszej sondy "patrzy" w stronę kolektora wydechowego.

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

porównując ze zdjęciem" Snorky" u mnie mocowanie sondy jest bardziej w pionie,w poniedziałek montuje zobaczę czy się da bez przespawywania

14Oxli.jpg

Edytowane przez viteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę kąt z jakiego zrobilem zdjęcie - nie do końca "na wprost" jak u Ciebie. Ale próbuj. Jak masz czas i wszystko rozebrane to próbuj. A nóż się uda, że będzie pasować.

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę kąt z jakiego zrobilem zdjęcie - nie do końca "na wprost" jak u Ciebie. Ale próbuj. Jak masz czas i wszystko rozebrane to próbuj. A nóż się uda, że będzie pasować.

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

U mnie kąt jest dokładnie taki jak u Snorky-iego, więc na pewno nie podejdzie. Ciekaw jestem co z wstawieniem w miejsce 2 sondy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie jeszcze nie patrzyłem nie wiem czy w BEXie zmienia też to postać rzeczy ? czy jest tak samo jak u reszty ? Booster z jakiego modelu brałeś przymiarki na te DP ;> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie jeszcze nie patrzyłem nie wiem czy w BEXie zmienia też to postać rzeczy ? czy jest tak samo jak u reszty ? Booster z jakiego modelu brałeś przymiarki na te DP ;> ?

Ja downpipe'ów nie spawałem, jeszcze nie doszedłem do tego levelu,:)

Robiła to firma która ma w tym juz doświadczenie, ale widocznie coś pochrzanili z umiejscowieniem tulejki pod pierwszą sondę. Będą musieli poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś zapoda mi na PW adres z paczki, bo moja kartka z paczki gdzieś sie zapodziała, lub ktoś mi ją wyrzucił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Booster - trzeba im wrzucać do paczki jakieś dodatkowe info co jest popitolone czy sam im przekażesz?

Jutro po pracy śmigam do Siódemki i nadaję paczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to są 2 rzeczy do poprawki:

- tulejka pod sondę

- dolny otwór we flanszy po stronie turbo jest wywiercony ciut za wysoko (trzeba by troszkę go rozwiercić, bo nie wchodzi na szpilki przy turbinie).

Jak coś to wrzucę kartkę z informacjami co jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zastanawiajcie się i owijajcie je od razu Dp po nagrzaniu dostanie wszystkich kolorów tęczy i już nie będzie takie ładne a bandaż da trochę niższą temperaturę pod maską co na pewno nie zaszkodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiercić flansze w domowych warunkach nie wiem czy wam się uda, bo to gruby kwas + po cięciu laserowym dodatkowo utwardzony materiał.. Zgłoście do Ansteel, żeby w następnej turze zamówili flansze z trochę większym luzem - żeby wszystko grało, bo może i ja będę zamawiał dp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie może być ciężko to rozwiercić chyba ze frezem... trochę podebrać tam gdzie nie pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie i prosiłbym o zrozumienie...nie jestem obeznany w tych tematach :) tez byłbym moze chętny ale nie wiem do czego to sluzy ten DP :) prosilbym o jakies info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dp wstawia się w miejscu katalizatora daję on odetchnąć turbinie i ułatwia wylot spalin stosuję się go jeśli planuję się podniesienie mocy lub kiedy ori kat jest zapchany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapisuj się, nie będziesz żałował, zdaj się na słowa Inkognito :)

Edytowane przez toman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...