Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T


ShatyMK

Rekomendowane odpowiedzi

Na dniach nie będę w 3mieście. Wczoraj byłem na planową wizytę w Akademii Medycznej. Następny wylot 25.03.15. W sobotę się najwyżej zakręcę po Pasłęku - może gdzieś będą mieli. Jak nie to zostaje Elbląg (od poniedziałku do pracy wracam, więc będzie jak podjechać). Jak to nic nie da, to tylko internet, albo przy okazji marcowej wizyty podjechać tam, gdzie mówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snorky, masz blachy GMB? Podobno chłopaki pomylili mnie z Tobą :D Jak będziesz w Trójmieście już przejazdem to daj znać to można się spotkać i obadać jak to chodzi na żywo :) Ja będę montował swoje DP po przeglądzie w okolicy marca :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ja mam NEB :-) Do Gdańska śmigam regularnie, więc można będzie coś zaplanować i się spotkać.

Dzisiaj wypatruję kuriera.

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki :) Dzisiaj przed 9 był kurier DPD i mam już swoją rurę :P Fajnie, solidnie zrobiona. Dziś albo jutro jadę na montaż do znajomego do warsztatu. Sam bez kanału nie dam rady raczej... Dzięki chłopaki ShatyMK i Booster za sprawne i bezproblemowe załatwienie DP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki :) Dzisiaj przed 9 był kurier DPD i mam już swoją rurę :P Fajnie, solidnie zrobiona. Dziś albo jutro jadę na montaż do znajomego do warsztatu. Sam bez kanału nie dam rady raczej... Dzięki chłopaki ShatyMK i Booster za sprawne i bezproblemowe załatwienie DP.

:hi::thumbup: Pochwal się jak wrażenia po montażu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do mnie zawitał kurier z paczuszką :) Wszystko wygląda ładnie i solidnie, w poniedziałek lub wtorek będę montował :D

Dziękuje Panowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też już był kurier. Zaraz idę montować :-D

4f4b88ade892b5c6f9ca9ea91981e6ce.jpg

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam oficjalnie 2 problemy z moim egzemplarzem:

1. jeden otwór we flanszy od strony turbiny jest wywiercony ciut za wysoko i nie można założyć DP na wszystkie 3 szpilki.

2. otwór na pierwszą sondę jest umieszczony w złym miejscu i sonda opiera się o kolektor wydechowy.

Zdjęcia poniżej.473dac73ba1c9bc708117672dc85870c.jpg7bb55c9b584736d7215b44745fa2cde1.jpg5ddbb31b6edee42bd4a8744d1865b28b.jpg

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj... Oby to szło jakoś przerobić, bo bedzie ZONK

A pasuje Ci rozstaw jak przyłożysz uszczelke? U mnie w miarę ok. Jeszcze nie sprawdzałem na szpilki, ale jak pasuje na uszczelke to powinno być ok.

Co do miejsca na sondę to faktycznie lipa.. :kwasny: Nie wiem co z tym zrobić.. Pewnie przespawać, zaspawać starą dziure, ale to.... nie jest DP zrobione P&P.

Edytowane przez pacioracing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że wszyscy będą mieli ten problem, nie mam czasu teraz tego zakładać ale ze wstępnych oględzin wynika że u mnie ten sam problem, mianowicie otwór sondy skierowany w stronę kolektora a powinien być odchylony w stronę filtra powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kwestia otworu we flanszy jest może jakoś do obejścia, bo może da się rozwiercić (chociaż może być ciężko, bo strasznie gruba jest). Gorzej z tą lambdą. Żebym miał sprzęt to może bym coś zaradził, ale bez tutaj bez TiGa nie podchodź. Do tego trzeba by bylo dokładnie zaspawać obecną dziurę.

Chyba, że zakombinować i to ostro z sondami.

Pierwszą dać w miejsce drugiej, a ori otwór pierwszej zaślepić śrubą. Kwestia taka zostaje, że będzie Check Engine z tytułu błędu drugiej sondy.

Albo założę spowrotem kata, a DP odeślę na poprawkę...

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie takie kombinowanie nie wchodzi w grę, jedynie poprawka. Już drugi raz sie przejechałem z DP za pierwszym razem zakupiony na allegro niby pasował ale miał zły kąt i wydech opierał się o podporę skrzynie biegów.

Poczekajmy może na oficjalną odpowiedź w tej sprawie kolegi ShatyMK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że takie kombinowanie to druciarstwo. Na chwilę obecną składam spowrotem na ori gratach.

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, to u mnie z tulejką dystansową to już w ogóle będzie problem.

Panowie, postaram się wyjaśnić ten temat i jak tylko będę miał jakieś info dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o poprawki niedoskonałości to nie ma najmniejszego problemu, koszt transportu zostanie pokryty w obie strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli możemy odsyłać na adres który widnieje na paczce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział, że jak podłącze sąde w msc drugiej i bedzie OK to spoko, druga i tak jest do usunięcia w ECU. Tylko czy te 25 cm zmieni coś w składzie spalin....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...