Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T


ShatyMK

Rekomendowane odpowiedzi

Haha zawirowania. Niech ktoś je udowodni, albo się nie odzywa...

fizyka, fizyka i jeszcze raz fizyka. :facepalm:

Jak ktoś chce tak na siłę DP to w Chinach jest, jakość całkiem OK.

High Flow Cat Delete Test Pipe for Audi 97 05 A4 1.8T B5 B6 Turbo 01 02 03 04 EXHAUST DOWNPIPE-in Pipes from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group

nie życzę ci kupić takiego DP i żeby wymiarami nie podszedł, bo wtedy odsyłanie na jakieś poprawki albo gwarancję nie wchodzi w grę. kluczę też kupujesz chińskie?najtańsze?. tam są takie temperatury że lepiej nie oszczędzać.

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chiński dp i nie narzekam :) :) a co do efektu poloneza to występuje raczej w jednostkach wolnossacych.

Edytowane przez ?ukasz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: :facepalm:

Edytowane przez Galetto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak nie masz zamiaru montować, nie używasz chińskich produktów i nie uważałeś na fizyce to po co podrzucasz takie rzeczy. chyba nikt nie lubi używać chińszczyzny. jak w Polsce można kupić Polski produkt nieco drożej ale przynajmniej kasa zostaje w kraju. i masz pewność co do jakości a poprawki są nanoszone bez zbędnych problemów jeśli coś nie pasuje. a to że napisałem kluczĘ zamiast kluczE to mój wielki błąd i nigdy więcej się nie powtórzy. życzę ci żebyś ty robił tylko takie błędy. pozdrawiam.

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wolałem uważać na języku polskim... :grin:

Wystarczy tego OT w temacie na dyskusje i przepychanki zapraszam na PW lub testy w realu.

Edytowane przez Galetto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego zadałem pytanie poco płacić za kawałek rury czasem krzywo pospawanej, skoro można kata opróżnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu ktoś, kto mógłby potwierdzić, że faktycznie emulator sondy drugiej się sprawdza i błędów nie sypie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden potwierdzi, drugi obali - 100% pewności nie będziesz miał dopóki nie sprawdzisz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emulator nie daje rady. Polecam stanowczo wylaczenie drugiej sondy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dawał radę przez 2 lata, czasem był błąd grzałki

Nadal przykręcony ale sonda wyłączona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawor czasami emulator daje radę innym razem nie, czasami jest błąd raz na 1000km innym razem częściej.

Najlepiej dołożyć trochę wyłączyć O2 i mieć spokój. Tylko też trzeba zwrócić uwagę na niektórych cwaniaczków bo niektórym z cenami się.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emulator nie zawsze się sprawdza ja informuje o tym każdego kupującego 100% pewności daje tylko wyłączenie sondy przy programie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emulator nie zawsze się sprawdza ja informuje o tym każdego kupującego 100% pewności daje tylko wyłączenie sondy przy programie

@Inkognito - Robisz też TIPy na zamówienie pod 1.8T? Mógłbyś napisać trochę na ten temat, czy przy standardowym turbo i wtryskach warto wstawiać TIP jeśli jedyna modyfikacja jaką mam to program i DP (teraz mam coś koło 185KM i 285Nm)? Jaka byłaby orientacyjna cena TIPa przy grupowym u Ciebie?

Czy faktycznie tak jak podają to na innych forach i opisach w sklepach tuningowych jest szansa na realny wzrost kilku Nm i Km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tą chwilę na pewno więcej dał by Ci fmic niż Tip... robię wszystko co potrzebujecie z kwasu szczegóły na Pw by nie zaśmiecać tego tematu... Tip na pewno coś da myślę ze jak zainwestujesz w Fmic i Tip podejdziesz na spokojnie pod 200ps no i niuty tez się poprawią oczywiście nie wykluczam korekty softu..

z takimi pytaniami proszę o Pw by nie psuć wątku który i tak już jest z d...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu.. czy ktoś już dostał poprawioną rurę? Czy ktoś wie co się z nimi dzieje? Ja wysłałem zaraz w poniedziałek tj 23.02.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znajdzie się ktoś z okolic Poznań - Leszno - Wrocław, kto by umiał wyłączyć tą sondę? Oczywiście odpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...