robitl

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez robitl

1. Tu znajdziesz wszystkie odpowiedzi: https://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka/
  2. Normalnie w punkcie dorabiania kluczyków. Grot w kluczykach jest wymienny więc możesz wymienić sam ten "ponacinany" odcinek jeśli kupisz ori używany pilot.
  3. https://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka/?/topic/228205-dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka/
  4. Bez problemu możesz tak zrobić.
  5. robitl

Maska i przedni zderzak

Nie. I poproś o przeniesienie ogłoszenia do działu: kupię części do a4b5, to pewnie szybciej coś znajdziesz.
  6. Wybór chyba padnie na Romer King II ale muszę jeszcze podjechać zobaczyć go na żywo i jak będzie leżał w żony aucie
  7. Koledze chodziło pewnie o ciśnienie oleju. Sprawdź ciśnienie jeśli będzie odbiegało on normy to pewnie wina jest gdzieś wewnątrz silnika ale jeśli będzie takie jak być powinno to raczej kieruj uwagę w stronę czujnika.
  8. Jak masz czas i chęci to jak zaświeci się to "kółeczko" zdejmij koło odepnij wtyczki i zmostkuj piny we wtyczce po kolei w każdym kole z czujnikiem, jeśli wina jest w klockach to kontrolka zniknie. Jeśli w reszcie obwodu to dalej będzie się świeciła.
  9. Kup jakiś ori, nawet używkę w pełni sprawną z gwarancją od kogoś z forum. Ja kiedyś wymieniłem swój zepsuty ori czujnik G62 na nowy ze sklepu motoryzacyjnego i wtedy to dopiero zaczęły się cyrki ze wskazaniami
  10. Czujnik oryginalny z ASO? Może przetarte przewody idące do czujnika?
  11. Z tym będzie ciężko bo jednego miesiąca mam forda mondeo, drugiego hyundaia a za chwilę może być jeep grand cherokee więc potrzebuję coś naprawdę uniwersalnego. Tu niby można sprawdzić czy ten Romer pasuje do danego auta ale nie wiem jak z prawdziwością wyników http://www.britax-roemer.pl/foteliki-samochodowe/king-ii-ls/
  12. Ok tak więc zmiana planów 9-36 zmieniamy na 9-18.
  13. W hurtowni już mi wózek polecili i się złamał na spacerze a kosztował 1600zł Dziecko ma 11 miesięcy a waga coś ponad 10kg.
  14. Klima nie załącza się poniżej 5 stopni albo 15 nie pamiętam dokładnie
  15. Witam. Potrzebuję rady odnośnie wyboru fotelika dla dziecka 9-36kg. Zapewne nie jeden z was już przerabiał ten temat i nabył pewne doświadczenie. Ja skłaniam się ku Recaro np. http://allegro.pl/fotelik-recaro-young-sport-hero-nowosc-gratisy-i6246121181.html?bi_s=ads&bi_m=p2,2&bi_c=548ale może macie jakieś inne ciekawe propozycję. Fotelik musi mieć opcję montażu na pas samochodowy bo często zmieniam auta i w jednym jest isofix a w drugim może go nie być. Cena do 1000zł.
  16. Jak w b5 tak miałem to wystarczyło ustawić czujniki na odpowiednią odległość od koronki. Kwestia dziesiątych milimetra. Ale nie wiem jakie odległości mają być w b6 oraz czy na bank to jest problemem bo jednak b5 i b6 trochę się różnią.
  17. Sprawdź wszystkie połączenia tzn spróbuj wszystko jeszcze raz dokręcić zaczynając od zbiorniczka kończąc na maglu, bo może się gdzieś zapowietrza. Pompę masz długą(w kształcie romba) czy krótką(jak kwadrat)??
  18. No to już nie mam więcej winowajców. Może ktoś mądrzejszy znajdzie rozwiązanie
  19. a wąż ciśnieniowy magiel-pompa miałeś wymieniany na nowy???
  20. Masz rację. Moim zdaniem dostał lipną pompę i jeszcze sprzedawca cisnął "wała" żeby sprzedać. Tak jakby ktoś sprzedawał silnik z którego leje się na potęgę i powiedział kupującemu zalej mineralnym 15w40 bo taki najlepszy, kupujący traktuję to jako dobrą radę a sprzedawca po prostu chce zatuszować niesprawność części gęstszym olejem lub płynem jak w tym przypadku.
  21. Lepiej jednak polecam zostać przy takim jak fabryka nakazała Co dobre było dla polonezów i dużych fiatów nie koniecznie ma zastosowanie w Audi
  22. A nie powinien być zielony płyn G004000??