Treść opublikowana przez robitl
-
Spec od automatów (A4 B5 98 1.8 DMU) - Warszawa i okolice
http://www.autojozefow.pl
-
Pompa wspomagania
- skrzynia s4/2.5tdi
koledzy jakie jest oznaczenie skrzynia która wychodziła jednocześnie w s4 i 2.5tdi(nie wiem czy a4 czy passeratti)- Tacierzyństwo
<a href=http://naforum.zapodaj.net/d6cb1ea24c62.jpg.html><img wychodzi niby 5- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
koledzy sory za głupie pytanie bo na bank odpowiedz gdzieś jest ale potrzebuję na szybko info jak podłączyć światła żeby mi nie gasła soczewka przy zapalaniu długich, z valeo na valeo Już mam;)- Tacierzyństwo
wybraliśmy z żoną szczepionki 6w1 za i tu uwaga!! 200zł jedna a dawek jest 5- Lublin-Trójmiasto jak jechać?
+1- Rezanie bixenonu
Trzeba tyle skrócić żeby projektor był odpowiednio blisko odbłyśnika i dodatkowo zmieściło się "nowe" mocowanie do nasz projektorów. Nie za dużo bo otwór do którego jest oryginalnie przykręcona soczewka nie jest do końca a wierci się w tym koszmarnie bez wiertarki stołowej i dobrych wierteł. Jak mi się jutro uda to zrobię fotki i zobaczysz jak wygląda to moje "druciarstwo" .- Rezanie bixenonu
A do b5 też można takie kierunki? Zawsze trzeba rzeźbić. Najlepiej z długiej śrubki uciąć łepek i wygiąć tak żeby pasowała w "oczka" projektora, i wkleić w oryginalne mocowania które trzeba przyciąć a projektor przykręcić dwoma nakrętkami jedna od góry druga od dołu. Przynajmniej ja tak robię- Tacierzyństwo
koledzy pomocy Syn urodził mi się 26.12.2015r. przyszła pora na szczepienie i nie wiem jakie szczepionki wybrać płatne: 6w1 lub 5w1, czy może bezpłatne? Nie chodzi mi o cenę tylko o bezpieczeństwo dziecka.- podlokietniki ori a ori...
podłokietnik jest ten sam, tunel środkowy jest inny.- Skrzynia do 1.8quattro
1.9 czy 2.5?- jak zrobić kalibrację przepustnicy 1.8T (APU)
nie climatronikiem tylko Vagiem. trzeba mieć interfejs i program diagnostyczny. odezwij się na PW to coś ogarniemy- jak zrobić kalibrację przepustnicy 1.8T (APU)
http://www.vag-com.pl/index.php?mod=site&id=9- Subwoofer w avant polift- lokalizacja, montaż innego?
zmieniarka w lewym schowki w bagażniku, sub też po lewej ale ukryty pod tapicerką boczka bagażnika(między zmieniarką a oparciem kanapy).- Audi a4 b7 3.0tdi asb matt1988 Poprawiony Temat
blacharza!- Wycena szkody przez Uniqua A4 B5 uderzone w tył
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/306573-odszkodowanie-po-kolizji-szkoda-calkowita-audi-a4-b5/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/307997-wypadek-w-holandii-czy-kosztorys-nie-jest-zanizony/- AEB problem z blowoff gwiżdże zamiast robić pffff
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/234071-blow-off-w-audi-a4-b6-18t-150km/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/18460-all-b5-montaz-blow-offa-do-18t/- audi B6 3.0 v6 skrzyni automat
tak jak kolega wyżej napisał Quattro=tiptronic, ośka=multitronic. zasada ta jest niezmienna niezależnie od tego co napiszą w jakiś fachowych pismach, bo ja się ostatnio spotkałem w motorze lub auto świecie ze stwierdzeniem odnośnie b6: radzimy uważać na egzemplarze ze skrzynią automatyczną bo niektóre auta z napędem Quattro również posiadają awaryjną skrzynię multitronic, i nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać- Gaśnie zaraz po odpaleniu
zrób te logi i nie sugeruj się chwilowym spalaniem w diagnozowaniu problemu.- zf 5hp19 od 1.8t do 2.4 v6?
oznaczenie inne, ale jak wiadomo w audi różne dziwne rzeczy da się połączyć w całość;d- zf 5hp19 od 1.8t do 2.4 v6?
witam, czy skrzynia zf 5hp19 od benzyny 1.8t podejdzie do benzyny 2.4 v6??- problem z klamka
w sumie nie znam się na b8 może jest tam jakiś magiczny mechanizm elektryczny, ale może po prostu spadła ci linka od klamki?? zdejmij boczek i sprawdź.- Gaśnie zaraz po odpaleniu
logi same w sobie są banalne do zrobienia ważne żeby wiedzieć jakie bloki sprawdzić. a analizę ci zrobią chłopaki w odpowiednim dziale.- Zamykanie dzwi kluczykiem a chciał bym zamykac pilotem
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/43965-all-b5-podlaczenie-sterownika-centralnego-zamka-opis-i-zdjecia/ - skrzynia s4/2.5tdi