Treść opublikowana przez robitl
-
Audi A4 B5 zimne powietrze z dmuchawy
Najpierw polecam zrobić tak jak tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/257460-czyszczenie-nagrzewnicy-jak-leci-slabe-letnnie-powietrze-przy-90-c/ podejrzewam, że to załatwi sprawę.
-
[A4 B5 AFN] Dymienie na siwo- czy to normalny objaw?
Jak najbardziej normalny objaw przy panującej pogodzie. Mam tak w fordzie, wcześniej miałem w audi zarówno benzynie 1.8t jak i dieslu 1.9tdi więc bez obaw kolego
-
Xenony vs Policja
Dokładnie tak. Porządna soczewka i palnik a do tego spryski i dobre ustawienie i mamy światła które dobrze świecą i nie wyrządzają "krzywdy" na drodze. Ale kto by wydawał 800zł na bixy jak wolą za 80zł kupić zestaw HID na allegro, z jakimiś niebieskimi albo zielonymi barwami światła a o ustawieniu już nie wspomnę
-
Xenony vs Policja
Zderzak ze spryskami musi być bo o to się pierwsze rzucają. A na somopoziomowanie jest układ imitacji samopoziomowania od kolegi z naszego forum. Diagności na stacji nie mogli uwierzyć że auto wyjechało bez xenonu z fabryki
-
Demontaz podłokietnika
pod tą przegródką na drobiazgi pod podłokietnikiem tą największą jak zdejmiesz gumową wykładzinę to znajdziesz jeszcze jedną
-
HID z allegro
bardzo słaba jakość zarówno produktu jak i światła montuj bixa mogę Ci pomóc przerobić lampy.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Lepiej poczekaj i kup na forum jak się pojawi np cały komplet za 80zł niż te z allegro za 40zł sztuka bo nie są warte takiej ceny i tyle:))
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Ja się nie będę z nikim kłócił publicznie o jakieś grosze. Nie dam 1/4 wartości kompletnej dokładki, z czujnikami i przesyłką wyszło 160zł, a ty chcesz za jeden czujnik 40zł zwrotu?? . Zwracasz dokładkę i dostajesz zwrot kasy albo akceptujesz 30zł. Pozdrawiam
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Zwróciłem 30zł. Na 40zł się nie zgodzę i tyle w temacie Jakby coś zawsze możesz spakować dokładkę i odesłać do mnie. Zwracam całe 160zł wtedy.
-
Cieknie pompa abs
Witam. Koledzy mam problem, cieknie mi pompa abs. Wyciek jest z boku pompy od strony silnika. Cieknie z takiej jakby plastikowej okrągłej zaślepki i średnicy może 2cm. Pod zaślepka jest jakby zaworek z dziurką z którego sączy się płyn A przy puszcAniu hamulca zasysa powietrze. Czy ktoś z was miał taki problem?co z tym zrobić.
-
Wyciek płynu z pompy ABS
Panowie odgrzewam temat. Mam wyciek z pompy abs a dokładnie z boku pompy spod takiej jakby okrągłej zaślepki pod która znajduje się jakby jakiś zaworek upustowyz dziurką i z niego cieknie.
-
Lustrzanka cyfrowa - jaka ?
Koledzy jakie jeszcze polecacie lustrzanki 2tys? Nie mam żadnego upatrzonego modelu Ale myślałem o pentaxie k-30
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kiedy dusza pragnie. fajnie by było znaleźć kogoś kto jest ogarnięty w elektryce bo ja to się boję kabli;P. Wolę głowę zrzucić niż w instalacji się babrac;)))
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie ma problemu, najwyżej będzie nowe miejsce na spota
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
koledzy jakby ktoś potrzebował to w końcu mam warsztat na Elizówce. Możecie wpadać dłubać przy autach lub pozostawić ślicznotki w naszych rękach
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Moją przesyłkę zapakował strasznie źle, żeby gorzej nie powiedzieć. Kiedy doszła i pokazałem mu zdjęcia powiedział, że to nie jego wina bo szukał jak najtańszej wysyłki. W sumie oddał 75zł a błotnik i drzwi praktycznie do wyrzucenia. walić kasę, ale ogólnie chodzi o niesmak pozostały po transakcji.. Radzę się zastanowić przed zakupami u tego forumowicza..
-
Naprawa dziur po papierosach
naprawdę dobrze. fotele teraz jeżdżą u znajomego a lakier dalej się trzyma
-
Naprawa dziur po papierosach
na tvnie w programie 101 napraw było pokazane jak najpierw fotel został wygolony maszynką później ten pyłek zmieszany z klejem żeby kolor był identyczny i następnie dziura została zaklejona, wyszło elegancko. a moja żona kiedyś jak mi dziurę wypaliła to zamalowała grubą warstwą szarego lakieru do paznokci i dopiero jak sama się przyznała to zauważyłem
-
różnica w układzie wentylacji polift przedlift
Koledzy jaka jest różnica w przedliftowym i poliftowy układzie wentylacji auta. Chodzi mi o tą wielką skrzynkę pod deską tzn dmuchawa nagrzewnica i Klima. Bo nie wiem czy dam radę założyć tą od p olifta do przedlifta
-
Blow off A4b6 1,8T Multitronic
taki sam lipny jak i w manualnej skrzyni. przeczytaj ten temat co podesłałem. nie do 1.8t takie rzeczy, a jak chcesz efekt psssss. to wyjeb kata i filtr powietrza i wstaw stożek.
-
Blow off A4b6 1,8T Multitronic
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/18460-all-b5-montaz-blow-offa-do-18t/
-
Skrzynia do 1.8quattro
od 2.5, jest polecana na audisport do 2.7 bit po modach kiedy ta od S4 staje się za krótka. Tyle udało mi się ustalić http://sportaudi.pl/viewtopic.php?p=76220
-
wymiana podłokietnika z wersji po lifcie na wersje z przed liftu
P&P
-
Spotkania na drodze
pozdro dla kierownika ciemnej b5 w sedanie obtrąbionej i pozdrowionej awaryjnymi koło Reala/auchana w Lublinie dzisiaj 16:40.
-
Pas przedni
z tego co się orientuję różnią się tylko skrajnym mocowaniem reflektora.