-
Maska i przedni zderzak
Witam. Potrzebuje maski i przedniego zderzaka do audi a4 b5 polift kod lakieru LY5K, ma ktoś jakąś informacje? A czy z A6 C5 podeszlaby do A4 B5 ??
-
Bardzo słabe światła mijania
Witam. Zastanawiam sie czy opłaca się regenerować odbłyśnik czy lepiej zainwestować w nowe lampy. Światła mijania to jakaś porażka, kompletnie nic w nocy nie widać. Co byście doradzili? jak nowe lampy to jakie i jakiej firmy?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam. Poszukuje kogoś kto montuje szara wtyczke wraz z manetka do sterowania fisem, plus podciagniecie wiązki do radia, drzwi i pozbycie się komunikatów spalonej żarówki i spryskiwaczy w audi a4 b5 2000rok po lifcie.??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Radio to SYMPHONY 8D0 057 195. Sam licznik wymieniony. Radio wgl nie ruszane.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie, bo nie mam szarej wtyczki. Radio normalnie chodzi po wlaczeniu zaplonu wlacza sie radio a po wyciagnieciu kluczyków gasnie. tylko ze cały czas jest podswietlenie calego panelu radia.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Radio oryginalne
-
Licznik FIS
Tak wiem, tylko ze tej szarej wtyczki na razie jeszcze nie mam bo w starym liczniku byla tylko zielona i niebieska. Szara wtyczke juz zamowilem ale jeszcze szukam manetki.
-
Licznik FIS
Witam. Mam problem a mianowicie. Po wymianie licznika pół FIS na pełny FIS po zgaszeniu auta i zamknięciu na kluczyk świeci się podświetlenie RADIA i nie chce zgasnąć. Wie ktoś o co może chodzić? Potrzebuje również szarej kostki do licznika i manetki do pełnego FISa.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam. Mam problem a mianowicie. Po wymianie licznika pół FIS na pełny FIS po zgaszeniu auta i zamknięciu na kluczyk świeci się podświetlenie RADIA i nie chce zgasnąć. Wie ktoś o co może chodzić?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam. Mam problem a mianowicie. Po wymianie licznika pół FIS na pełny FIS po zgaszeniu auta i zamknięciu na kluczyk świeci się podświetlenie RADIA i nie chce zgasnąć. Wie ktoś o co może chodzić?
-
[B5 AHU] Jaką skrzynię biegów wybrać?
Witam. Wymieniam właśnie skrzynie, miałem DHL i zastanawiam sie nad kupnem EEN - czy podejdzie bez problemu i nie bedzie miała znaczenia na osiągi autka ???
-
[B5 1Z] Wymiana skrzyni biegów
Witam. Czeka mnie wymiana skrzyni biegów i to pojawia sie problem. Silnik AHU a kod skrzyni to DHL tylko nie mogę takiej samej znaleść, czy jest ktoś w stanie mi pomóc?? Czy jest jakiś zamiennik tej skrzyni o takich samych przełożeniach? Prosiłbym o w miare szybką odpowiedz