-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
Projekt możesz zobaczyć i śledzić na fb https://www.facebook.com/redharv80/ Malował mi taki znajomy. jeszcze musze zrobić polerke bo skórka miejscami jest
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
sprężynka była już na następny dzień
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
Auto w ciągłej ekspolatacji narazie nic sie nie zmienia jedynie co to audika dostała nowy lakier na całość, muszę jeszcze przepolerować i wrzucę jakies fotki tutaj filmik jak się obecnie ma.. i mój nowy drugi projekt audi 80Q 1.8t
-
Opony do felgi 18 audi a4b7
Podepnę się do tematu. Do a4 b5 18" x8.5 et 35 wejdzie oponka 235/40 ? mam lekko zrolowane błotniki i felga jest jak by na 0 z nim, nie wiem czy wybrać 225 czy 235
-
Nie działa pilot centralnego
chyba musze podpiąć kompem pod to i sprawdzić bo nic nie pomaga. Chyba ze znajde pomoc u kogos kto to ogarnia w okolicach krakowa myślenic
-
Nie działa pilot centralnego
pestke mam już dorobioną tzn tymi dwoa kluczykami moge odpalić samochód i zamknąć/otworzyć . nie moge tylko otworzyc z pilota
-
Nie działa pilot centralnego
Witam forumowiczów. Mam problem z pilotami od centralnego. Kupiłem samochód już z jednym kluczykiem i od początku nie działał pilot. Samochód zamyka się i otwiera normalnie z kluczyka w drzwiach. Słychać pompkę wszystko ładnie. Nie działa natomiast z pilota. zaglądałem do pompki ładna wygląda jak nowa i była obłożona folią więc myślę ze została wymieniona. Kupiłem kluczyk uzywany o pasującej czestotliwości byłem dorobić grot i kluczyk nie chce się zakodować tzn nie mrugają kierunki, nie ma zadnej reakcji, gość powiedział mi ze to moduł komfortu jednak na necie wyczytałem ze nie ma czegos akiego i to przez pompke wszystko idzie, ale jak przytrzymam kluczyk w drzwiach przekrecony to szyby idą w dół. Wie ktoś co z tym zrobić ? z góry dzieki za odp . dodam jeszcze ze org. kluczyk miałem z dwoma przyciskami NIE SCYZORYK, 4D0 837 231 drugi jaki dokupiłem to scyzoryk 4D0 837 231A Numer pompki to 8L0 862 257 D
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
Narazie nie sprzedaje akurat spadł śnieg więc jest fun mimo że 125km ze świateł jestem zadowolony polecam każdemu taki zabieg dzięki za dobre słowo
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
Ja założyłem Stare tylko je dobrze umyłem i natluscilem smarem sylikonowym w sprayu najważniejsza to reg. Odblysnikow
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
Dokładnie tak, rozebrać je jest banalnie prosto Tak świecą mijania : tak długie
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
Widoczność znacznie lepsza szczerze mogę polecić Arek lampy rozbieralem sam i skladalem więc dlatego zapłaciłem tylko 100 za napylenie lustra
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
Wszystko się da zrobić trochę pracy i kasy. Za regenerację dwóch zapłaciłem 100 zl. Żarówki to osram night Breaker 110% dałem coś 70 zl. Regenerację robiłem w zakładzie metalizacyjnym stanisz w gdowie. Osobiście zawozilem i odbieralem. ☺
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
Umyłem od wewnątrz tylko i odbłyśnik zregenerowany. Żarówki tez robią taki efekt, kupiłem lepsze H4 z białą barwą fotke wrzuce jakas niedługo Tak to wygląda
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
Dzięki, pod blokiem faktycznie kiepsko modzić.. Niedawno ogarnąłem temat lamp jako ze to przedlift zostawiłem lampki dzielone. Zostały zregenerowane odbłyśniki teraz świeci jak nowe oraz dołożyłem pozycje w kierunki. Kierunki oklejone na pomarańczowo a wnetrze lampy prysłem na czarno. Felgi planuje malnąć na czarno oraz wyrezać dyfuzor tak jak kolega Fela w swojej A4. Wylatują tez dolne listwy drzwi i dół będzie na gładko troche rudej Grażyny tam jest Narazie tyle niebawem zrobie foto jak świecą w nocy
-
[B5 ANB] CzarnyOprawca
Dla mnie czarne koło w czarnej furze bomba ja bym tak zostawił bardzo ładna a4ka, powodzenia