-
Audi A4 B5 2.8 quattro ori wersja USA
Dzieki za info pomyśle nad tym??
-
Audi A4 B5 2.8 quattro ori wersja USA
Tylko tak weź znajdź kogos kto to ogarnia naprawdę dobrze a wogole to słyszałem ze po takim zabiegu rdzewieją nadkola i trzeba malowac?
-
Audi A4 B5 2.8 quattro ori wersja USA
Wiem ze się da?trzeba by było nadkola rokować ?
-
Audi A4 B5 2.8 quattro ori wersja USA
Tak Alu od Grzegorza kupiłem ? Było nizej ale obcieralo o nadkole i podniosłem bo nie dało się się jeździć ?
-
Audi A4 B5 2.8 quattro ori wersja USA
Niemam aktualnie przy sobie żadnych fotek foteli i na chwile obecna niedam rady zrobic?
-
Audi A4 B5 2.8 quattro ori wersja USA
- Audi A4 B5 2.8 quattro ori wersja USA
Dzieki ? Opisze napewno? Pozdro- Audi A4 B5 2.8 quattro ori wersja USA
Kowi87 powiedz o jaki chodzi Ci opis bo jestem tutaj nowy i nie czaje?- Audi A4 B5 2.8 quattro ori wersja USA
Witam?? A4 B5 2.8 quattro ori wersja USA która jeździła wcześniej w Californii manual ori kupiona przeze mnie w 2015r a wiec tak pierwsze mody to doprowadzenie mechanicznie do perfekcji była troche zaniedbana wcześniej jeździła nia osoba która powiedzmy nie przekraczała ograniczen prędkości ogarnięcie mechaniki i podzespołów zajęło duzo czasu i pieniędzy ale było warto potem zalozozylem LPG (wiem gaz do kuchenek) potem zająłem się wyglądem pierwsze co na zmianę poszły lampy przód były polifty ale w bardzo złym stanie prawdopodobnie przed sprzedażą ktoś założył takie bo może dowiedział się ile kosztuje xenon do B5 w wersji USA ( niepotwierdzone info ale coś takiego słyszałem z pewnego źródła) Wiec założyłem ori Xenon D2S różnica ogromna. Następnie zająłem się fotelami były już w skórze i full elektryce ale postanowiłem wrzucic Recaro później przyszedł czas na koło zakupione 18 9j ET 52 nazwa Alu to Turbine z Audi TT dystanse przód 18 mm tył 20 plus nowe opony Dębica PRESTO UHP2 była troszke koza moim zdaniem wiec zaczęły się poszukiwania gwintu do quattro między czasie zmieniłem licznik który był w milach na full fis z S4 przedlift po kilku miesiach znalazłem gwint Firmy Vogland z przebiegiem 4 tys km. W przyszłości chciałbym ogarnac podsufitke na czarno wyczyścić całe wnetrze oczywiście w konkretnej firmie a jeśli chodzi zewnątrz to progi S4 dokladka zderzaka tył PDC z czujnikami w kolor przód dokladka cupra listwy na drzwiach w kolor lub ich usunięcie ceramika i pewnie duzo rzeczy jeszcze się wymysli lub znajdzie po drodze i pewnie tez kilka jeszcze zapomniałem ?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam???? - Audi A4 B5 2.8 quattro ori wersja USA
B5USA
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta