-
Sprzęgło audi a4 b5 125km
w B5 to absolutna norma.Też tak miałem w dwóch B5-kach. B6 i B7 jest troche lepiej... tzn szybciej "bierze"
-
czerwone turbo 1.8t
Why? 26C na postoju to normalka. Chlodzenie nastepuje w trakcie ruchu przez wiatr. Jakiej wielkosci masz ten FMIC oraz jakie orurowanie ze Ci nie pasi? Tu masz logi mojej temp w dolocie przy fmic: http://vaglog.pl/log_211743.html
-
Jakiej firmy termostat do A4B6 1.8T silnik AVJ
Takie spalanie na tak krotkich odcinkach to norma. Nie lepiej rowerem te 2km jechac? :-)
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ale cisnienie pewnie na 4bar a nie 3bar co?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wtryski 373cc @3bar mozna zapomniec na 300KM. Trzeba większe wsadzić. Tutaj macie logi kolegi który również na wtryskach 373cc jedzie: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/316371-logi-18t-bfb-po-modach-przerwy-w-dostawie-mocy/ Ja mam również wtryski 373cc. Nastepny kolega na 373cc to krzysiekvtec. Gregor10 wystroił to na 250KM i Krzysiek gdzies pisał, że gdyby nie instalka LPG to by miał mniejszy wynik. Może się gregor10 lub sam Krzysiek wypowie co do czasów wtrysków które są w tym aucie. Link: http://gregor10.pl/a4-b6-1-8t-quattro-avj-150km-232km-306nm/#more-206
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
Marcinie, masz w 100% racji, ale cóź nie przekonasz ludzi którzy mają w głowie, że gaz nadaje się tylko do zapalniczki lub do kuchenki :-) Jak ja słysze, że gaz to profanacja itd... to mi się Ale jak to mówią, kazdy ma prawo robić co chce ze swoim autkiem. Ja jestem szczesliwy, że na gazie więcej kucy wyskakuje (przez dopieszczony zapłon) oraz że wydaje 50% mniej na "benzyne".
-
Sklepy tuningowe
stanowczo, nie ma żadnego sensu moim zdaniem. Tak jak piszesz, zbieraj kase na coś nowszego... Takie jest moje zdanie, ale każdy ma prawo robić co chce :-)
-
Analiza logów Audi A4 B6 1,8T 2001r
Autko seria a temperatura w dolocie strasznie wysoka...
-
Analiza logów Audi A4 B6 1,8T 2001r
noga w podloge az do minimum 6000rpm. Mozesz nawet do odcinki krecic (czyli jakies 6550rpm).
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
skrzynka 5g (niestety) manual... Ja nie muszę się profilować i nie mam zwyczuju byc chwalipiętą, tym bardziej że na polskich autostradach istnieje ograniczenie prędkosci do 140km/h, więc to co zrobiłem jest raczej żałosne. Oczywiscie mowa o odcinku czysto autostradowym. Rusocin – Nowe Marzy 89km. Jechałem w sobotę wieczorem do Gdańska. Resetowałem FIS i wyszła średnia 228km/h. Przepraszam że sobie dodałem te "2km/h". Zaraz pewnie ktos napisze, że przy 260km/h nie ma odcinki. No u mnie jest, lecz nie przyjrzałem sie dokładnie ile miał obrotów wtedy (wiadomo, skupiałem sie na czymś innym przy tych prędkosciach). Jako ciekawostke dodam, że mój licznik dziwnie mało oszukuje, tym bardziej przy wysokich prędkosciach. Według GPSu miałem 253km/h.
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
maks był 260 na liczniku, wtedy odcinka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
W sobote do gdanska na autostradzie predkosc srednia 230km/h spalanie gazu 22l :-)
-
Prosba o analize logow
Ja np. :-) mam ori K03 (k03-029) na sprzedaż. Zero luzów. Więcej na PW. Tu masz logi gdzie widac jak ladnie dmucha (z dnia demontażu): http://vaglog.pl/log_205780.html
-
Audi a4 b7 quattro 1.8t bfb 163km
Tak wtryski od bex wykorzystaja potencjal Twojej turbiny maksymalnie. Wiekszych wtryskow nie wkladaj na ori turbo bo to jest wydana kasa w bloto. Wtryski bex sa tanie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
też tak mam.