-
AUDI A4 B7 machał
Głównie małe zmiany
-
AUDI A4 B7 machał
@Czarny4 tak
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Siema, ja właśnie u siebie założyłem głośniku z tyłu i przodu podłączyłem wszystko pod ori wiazke działał wlansie ten tył pod wzmakiem bo tylko on idzie ori pod wzmaka i fajnie wszystko ładnie grało więc mówię zabiore się za pociągniecie kabli przednich głośnikow które z pod radia ciaglem do bagażnika i nie zdążyłem ich podłączyć pod wzmaka więc nie powinno nic pójść nie tak a już nie mogłem dzisiaj więcej zrobić p to chciałem auto przestawić do innego garażu odpaliłem podglaszam radio a tu gdzieś na vol15 zaczynaja strasznie charczec głośniki właśnie z tyłu a godzinę wcześniej byli wsyzstko pięknie a nic nie grzebalem przy tym więcej.. Co może być nie tak podłączyłem inny wzmacniacz bose nadal to samo nic się nie zmieniło..
-
AUDI A4 B7 machał
Pod ten dyfuzor tak je delikatnie wystawiłem i mnie się podoba bo tak to miałem idealnie równo z dokladka. Na recaro już latam półtora roku i uwielbiam te fotele tak listwy s4 Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
AUDI A4 B7 machał
Parę dodatkowych fotek co posiadam Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
AUDI A4 B7 machał
Jak widać po zdj lampy z tyłu są przyciemnione folia jak i również kierunki boczne w błotnikach Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
AUDI A4 B7 machał
Aktualnie auto wygląda mniej więcej tak tzn lotka na klapie jakas wpadła, dyfuzor homemade moje wykonanie ala rs6, końcowe tłumiki magnaflow auto teraz nabrało brzmienia, na pokładzie również jest vfiz. W tym roku wybrałem się na czillenamgeillen bo to w sumie najlepszy zlot na jakim byłem i udali się i w tym roku na nim uczestniczyć a no również jest blenda z S4. Pewnie o czymś zapomniałem... Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
AUDI A4 B7 machał
We wnętrzu aktualnie wpadła kiera przerobiona tzn ścieta od dołu, powiększone bicepsy i wąsy oraz obszyta perforowana skóra, również gałka zmiany biegów i ręcznego została obszyta skóra perforowana Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Grill BLACK S LINE czy S4
Siema , zna ktoś nr org blendy rejestracji z s4 b7? Tej oto z zdj co jest zamontowana w grillu link : http://img15.staticclassifieds.com/images_tablicapl/402756285_1_261x203_grill-atrapa-audi-a4-b7-sline-blenda-usa-s4-czestochowa_rev003.jpg
-
Radio android 5.1 audi a4 b6/b7
Siema, Zamontowalem ostatnio u siebie dedykowane radio android 5.1 do audi a4 b7. Lecz nie działają głośniki z tyłu, miał może ktoś podobny przypadek ? Niby najlepiej by bylo podlaczyc to przez konwerter dzwieku, Da ktos jakies rady jak to zrobic ? Z góry dzieki.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Arkady spoko ale parking to lipa moja tam na pewno nie wjedzie :/mega gleby jakiejś nie mam ale tam jest strasznie.. Byłem jakieś 2 Msc temu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
o ktorej godzinie niedziela ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kiedy spot będzie ?
-
AUDI A4 B7 machał
Właśnie miałem w planach zrobić w kolor nadwozia ale wpadł czarny mat jak już był wcześniej zrobiony co mi się bardzo podobało. Myślę, że fajnie by to mogło wyglądać w kolorze ale bałem się a teraz dla mnie dobrze jest jak jest
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to spoko w weekend jadę do Wrocławia na czillen am grillen , potem w tygodniu nad morze i w weekend będę miał czas myślę, że już nawet piątek. Muszę w końcu wpaść za długo już to planuje i zawsze coś wypada niestety..