Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A4 B7 machał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Auto kupione 21 marca 2015 r w Warszawie od Pani :) Audi A4 B7 1.8t BFB 163km quattro 1xsline. Auto kupilem na ori felgach rs6 R18 8J 235/40. Pełen pakiet ori sline z zewnatrz. W środku trójramienna kierownica, drewniane dekory wnętrza, fotele sporty, jasny sufit.


Wyposażenie:


- zewnętrzny sline


-napęd quattro


-bixenon skrętny


-felgi ori RS4 B7 R19 9J opony 235/35 (przód pirelli tył michelin) felgi malowane proszkowo czarny mat


-fotele sport z regulowanym elektrycznie odcinkiem lędźwiowym


-kierownica multifunkcyjna z rs4 b7


-światła do jazdy dziennej DRL


-pakiet światło


-kolor fis


-4 el. szyby, domykane i otwierane z pilota


-climatronic dwustrefowy


-ABS ESP


-listwy drzwi S4


-Zawieszenie gwintowane ta technik


-podłokietnik przód, podłokietnik tył


-tempomat


-czujnik zmierzchu i deszczu


-przyciemnione szyby


-zmienione tarcze zegarów na wzór rs4 b7


-dekory wnetrza pomalowane na czarny połysk


-końcówki wydechów z kwasówki fi100


-hamulce przód kompletne nacinane brembo 312


-usunięty katalizator


-wtryskiwacze benzyny 380cc


-program na ~200/310


-usunięte wszystkie chromowane elementy ( ramki oklejane folia 3m czarny mat , znaczki malowane sprayem czarny mat)


-dokładka zderzaka przód leon cupra R



Wyglądała tak:


pnzcqbwj.jpg



ecl8c4ta.jpg





Aktualnie :



vkuncvb9.jpg



d55l7laa.jpg


st4q247d.jpg



r4u4pkbh.jpg



39iqvzs5.jpg



muyviti9.jpg





fv64tg4i.jpg



we3o7fgu.jpg



mmbzyryd.jpg



hm24hwts.jpg



btq9fmrn.jpg



okvnpmee.jpg


Edytowane przez mk2michal1993

Opublikowano

Mody z gustem :oklasky: mega się prezentuje z zewnątrz, poszedłeś w bardzo dobrą stronę moim zdaniem czyli pakiet black :good:

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

Dobre mody, tak jak napisał FroS-t, auto z pakietem black prezentuje się rewelacyjnie jeszcze przy tym lakierze :good:

Opublikowano

Bardzo podobna do mojej :-) co do felg to chyba też zmienię na 19 . Mody na plus - hamulce pewnie za słabe jak na tę moc ja właśnie zmieniam na 320 . Powodzenia w dalszym modzeniu .

Opublikowano

Ładnie wygląda :) Kierunki boczne kupowałeś czy sam kombinowałeś ?

Opublikowano

Ładna sztuka! :good: Daj jakieś fotki wnętrza!

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka, mimo że sedan ;) 19 z rs4 robi robotę.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

piękna sztuka :thumbup1: Dokładkę od cupry jak montowałeś mogłeś bardziej podciąć te cycki i mniejszy by był banan . Ciekawi mnie jak zmieściłeś oponę 235/35 na przodzie bo ori felgi z RS4 mają ET 29 a to już trze o błotnik .

Opublikowano
  • Autor

piękna sztuka :thumbup1: Dokładkę od cupry jak montowałeś mogłeś bardziej podciąć te cycki i mniejszy by był banan . Ciekawi mnie jak zmieściłeś oponę 235/35 na przodzie bo ori felgi z RS4 mają ET 29 a to już trze o błotnik .

Właśnie z tą dokładka tak chciałem :) Tak maja ET29 i akurat na tej oponie pirelli wyszedł taki naciąg, że wszystko ładnie się zgrywa :) minimalnie rant tylko felgi wystaje po za nadwozie. Oczywiście zawiesznie mam utwardzone dodatkowymi odbojami żeby było twardsze dzięki czemu moge potem sobie pozwolic na takie spasowanie (paluszek się nie mieści ) :D

Ładnie wygląda :) Kierunki boczne kupowałeś czy sam kombinowałeś ?

kierunki sam kombinowałem :)

Opublikowano

Pakiet black wygląda nieźle z tym kolorem. Powodzenia w modach, auto super. PS: A gdzie spryski do xenonow? :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nieźle się prezentuje :thumbup1: Pakuj jakieś większe heble bo przy tym kole aktualne się gubią xd

Opublikowano

Zacne mody, fura elegancko się prezentuje, powodzeniach w dalszych modach, będę obserwować wątek. :)

Opublikowano

Mistrzostwo świata. Tak powinna wyglądać a4. :)

Opublikowano

autko bardzo ładne, nawet w chwili zakupu! ps wygląda na to ze mnie uprzedziłeś bo wybierałem się oglądać to auto a pani powiedziała przykre słowa "już nie aktualne" :(

Opublikowano
  • Autor

dorzuciłem fotki wnetrza i jakies tam z pod maski :)

W ostatni weekend bylem na zlocie Low Division . Oto fota :

35bauc2a.jpg

Również zapraszam do polubienia stronki audi na facebook'u wystarczy ja wyszukać wpisując: Audi a4 b7 Joker - daily

lub

wbic w poniższy link :

https://www.facebook.com/Audi-a4-b7-Joker-daily-1718442991759532/

Opublikowano
kierownica multifunkcyjna z rs4 b7

Trochę Cię fantazja poniosła. ; )

Co do przycierania przodu to przy skręcie nie powiesz mi, że nic nie obciera przy 235/35. ; )

Opublikowano

Jak ogarniales kierunki na czarno? Bardzo mi się podobają a moje nadają się już do wymiany

Opublikowano
  • Autor
kierownica multifunkcyjna z rs4 b7

Trochę Cię fantazja poniosła. ; )

Co do przycierania przodu to przy skręcie nie powiesz mi, że nic nie obciera przy 235/35. ; )

wychodziłty takie jak i te z scietym dolem :) jakbys nie wiedzial.

Nic nie przyciera przy tym et. No ale ty wiesz pewnie lepiej bo ty akurat tym autem jezdzisz :)

Jak ogarniales kierunki na czarno? Bardzo mi się podobają a moje nadają się już do wymiany

spray do plastiku i pare delikatnych warstw kolego i masz oto taki efekt :)

Opublikowano

z chęcią zobaczę rs'a z taką kierownica :wink: ktoś poprostu przykleił znaczek z rs nic więcej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.