-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
I jeszcze wauzzz8k8aa106275
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8KX9A157238
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
Poza tym quatro w grillu dla mnie spoko. W którym to jest miejscu?
-
AUDI A4 B7 machał
Mistrzostwo świata. Tak powinna wyglądać a4.
-
A4 B7 1.8t na HYBRYDZIE (290KM i 380nm) by Gregor10
Fotki gratów/z montażu można gdzieś zobaczyć, czy tylko ja ich nie umiem znaleźć?
-
[TDI PD] Wymiana oleju i filtrów
Jest gdzieś aktualny opis z pierwszego postu z działającymi zdjęciami? Chodzi mi i filtr kabinowy głównie.
-
Co to za sprężyny?
Czy ktoś po kolorze... Wie może co to jest? http://allegro.pl/show_item.php?item=6011662913 Sprzedawca twierdzi, że nic nie jest nabite.
-
Co to za element przedniego zawieszenia?
Na pewno? Mi to jakieś a8 po numerze wychodzi: http://allegro.pl/mocowanie-amortyzatora-lewy-przod-audi-a8-d2-4-2-i5668504391.html Nie takie coś? http://allegro.pl/gorne-mocowanie-amortyzatora-a4-b5-a6-8e0412383c-i5804705199.html
-
Co to za element przedniego zawieszenia?
Bomba! A4 b6/b7 takie samo jest? Bez względu na motor? Numer taki znalazłem. 8E0412383G
-
Co to za element przedniego zawieszenia?
No tak, tylko jak ją kupić? Ktoś przechodził przez temat opierając się o jakąś etkę czy coś?
-
Co to za element przedniego zawieszenia?
Odbój zrobił mi naleśnika z tego oto elementu w przednim zawieszeniu. Chodzi o ten jasny talerzyk (aluminiowy?). Nie mogę dojść co to jest. Początkowo myślałem, że element poduszki, ale nie pasuje do wyglądu z etką. Jest ktoś w stanie pomóc, podrzucić numer części?
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Rozumiem. Z góry dzięki.
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Czajnik, a tak po zdjęciach to raczej wszystko jest?
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
U mnie niby wylatuje, ale który to numerek na etce?
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Tym razem mam wszystko, czy ktoś widzi coś co mi umnkęło? intercooler z innych kątów Jest jakiś wątek gdzie ktoś upchnął to w b7 i napisał co i jak?