-
A4B7/1.9Tdi/BKE/sedan/18'' BBS/gwint/supersport/ciemna szyba/
wkoncu chwila czasu i kolejne postępy. Czarne dekory i soczewki zamontowane na auto
-
A4B7/1.9Tdi/BKE/sedan/18'' BBS/gwint/supersport/ciemna szyba/
Narazie gra zestaw lanzar Max. Wzmacniacz kondensator i 2 x bass reszta glosnikow seria. Wszystko ładnie pyka. Radio wysterowane na -3 basu żeby ori głośniki nie musiały się męczyć. A soobwofer pod zabudowe leży w garażu. Zapowiada sie że dopiero w czerwcu będę mógł do niego wrocic
-
A4B7/1.9Tdi/BKE/sedan/18'' BBS/gwint/supersport/ciemna szyba/
Chce obrysowki w kierunkach Ale nie przez kodowanie włączane z kabiny
-
A4B7/1.9Tdi/BKE/sedan/18'' BBS/gwint/supersport/ciemna szyba/
Kolejna zabawa. Szkoda że na wszystko brak czasu ale myślę że już niedługo dokończę wszystkie swóje plany
-
Atheo et60 a4b7
Witam maniaków. Mam pytanie co do felg atheo 19" 9j et60. Wiem ze musze zalozyc dyztanse zmieniajace rozstaw śrub z 130 na 112 lecz moje pytanie brzmi jakiej szerokości mają być te dystanse? Z góry dzięki za pomoc. Pozdro 600
-
A4 B7 2.0TDI srebrny avant
sluchaj kumpli i bierz 18:) 225/40 i będzie najs. uważaj bo na 1ba z eibachem auto potrafi "żabkowac" pomyśl nad amorkiem z krótkim skokiem
-
Audi/A4/1.8T/byMartinger416
nawet bardzo!
-
A4B7/1.9Tdi/BKE/sedan/18'' BBS/gwint/supersport/ciemna szyba/
z panami milicjantami to jest tylko jedno rozwiazanie "panie wladzo zapomnialem dokumentow", a z przegladem no coz jedziesz z opuszczonymi szybami i albo przejdzie albo nie:P wczesniej w c5 mialem tak samo i dawalem rade:P mam dystanse 15mm z przody i jest opona na równo z błotnikiem, boje sie ze mi przy nierównościach błotnik wywali
-
A4B7/1.9Tdi/BKE/sedan/18'' BBS/gwint/supersport/ciemna szyba/
-
Bartucha1988 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
A4B7/1.9Tdi/BKE/sedan/18'' BBS/gwint/supersport/ciemna szyba/
kolejne działania weszły teraz nowy lakier plus gwincior i dystanse niebawem szybki
-
AUDI A4 B7 machał
PATRZ CO STOI W TLE (4 ZDJECIE) http://allegro.pl/bmw-e36-328i-cabrio-german-1998r-exclusiv-i6189155362.html
-
AUDI A4 B7 machał
autko bardzo ładne, nawet w chwili zakupu! ps wygląda na to ze mnie uprzedziłeś bo wybierałem się oglądać to auto a pani powiedziała przykre słowa "już nie aktualne"
-
A4B7/1.9Tdi/BKE/sedan/18'' BBS/gwint/supersport/ciemna szyba/
Niestety muszę się wstrzymać z zakończeniem subwoofera brak czasu póki co ale na pewno będzie kontynuacja...
-
A4 B7 2.0 Tdi silver star sedan 174KM/406Nm LED 19" MALLORY
za***iste brązowe skórki! tylko jakoś kiera mi tu nie pasuje. A felunek zdecydowanie srebrny!
-
A4B7/1.9Tdi/BKE/sedan/18'' BBS/gwint/supersport/ciemna szyba/
Fajnie ze ktoś się zainteresował tematem:) jakaś taka większa mobilizacja wtedy jest:P Temat będę ciągle edytować żeby to miało jakoś ręce i nogi:) zapraszam częściej:) skrzynka może w tym tygodniu będzie skończona. Muszę tylko przymierzyć czy mi wózek z gondola wejdzie jak zostawię głośnik w tej pozycji, wtedy żywica i poszedł! Co do s-lina możne i bym chciał ale nie wiem czy będę się w to pakował... koszty przerażają, a póki co będę działał własnymi silami:) Czy każdemu robienie coś przy aucie sprawia tyle radochy?