Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartucha1988

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. wkoncu chwila czasu i kolejne postępy. Czarne dekory i soczewki zamontowane na auto
  2. Narazie gra zestaw lanzar Max. Wzmacniacz kondensator i 2 x bass reszta glosnikow seria. Wszystko ładnie pyka. Radio wysterowane na -3 basu żeby ori głośniki nie musiały się męczyć. A soobwofer pod zabudowe leży w garażu. Zapowiada sie że dopiero w czerwcu będę mógł do niego wrocic
  3. Chce obrysowki w kierunkach Ale nie przez kodowanie włączane z kabiny
  4. Kolejna zabawa. Szkoda że na wszystko brak czasu ale myślę że już niedługo dokończę wszystkie swóje plany
  5. Witam maniaków. Mam pytanie co do felg atheo 19" 9j et60. Wiem ze musze zalozyc dyztanse zmieniajace rozstaw śrub z 130 na 112 lecz moje pytanie brzmi jakiej szerokości mają być te dystanse? Z góry dzięki za pomoc. Pozdro 600
  6. sluchaj kumpli i bierz 18:) 225/40 i będzie najs. uważaj bo na 1ba z eibachem auto potrafi "żabkowac" pomyśl nad amorkiem z krótkim skokiem
  7. z panami milicjantami to jest tylko jedno rozwiazanie "panie wladzo zapomnialem dokumentow", a z przegladem no coz jedziesz z opuszczonymi szybami i albo przejdzie albo nie:P wczesniej w c5 mialem tak samo i dawalem rade:P mam dystanse 15mm z przody i jest opona na równo z błotnikiem, boje sie ze mi przy nierównościach błotnik wywali
  8. Bartucha1988 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  9. kolejne działania weszły teraz nowy lakier plus gwincior i dystanse niebawem szybki
  10. PATRZ CO STOI W TLE (4 ZDJECIE) http://allegro.pl/bmw-e36-328i-cabrio-german-1998r-exclusiv-i6189155362.html
  11. autko bardzo ładne, nawet w chwili zakupu! ps wygląda na to ze mnie uprzedziłeś bo wybierałem się oglądać to auto a pani powiedziała przykre słowa "już nie aktualne"
  12. Niestety muszę się wstrzymać z zakończeniem subwoofera brak czasu póki co ale na pewno będzie kontynuacja...
  13. za***iste brązowe skórki! tylko jakoś kiera mi tu nie pasuje. A felunek zdecydowanie srebrny!
  14. Fajnie ze ktoś się zainteresował tematem:) jakaś taka większa mobilizacja wtedy jest:P Temat będę ciągle edytować żeby to miało jakoś ręce i nogi:) zapraszam częściej:) skrzynka może w tym tygodniu będzie skończona. Muszę tylko przymierzyć czy mi wózek z gondola wejdzie jak zostawię głośnik w tej pozycji, wtedy żywica i poszedł! Co do s-lina możne i bym chciał ale nie wiem czy będę się w to pakował... koszty przerażają, a póki co będę działał własnymi silami:) Czy każdemu robienie coś przy aucie sprawia tyle radochy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.