Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015


rav85

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie po moim A4 B6

32e7d2e7a540d017m.jpg 8a8525e20be603afm.jpg ccf6e8203d21ea38m.jpg cdb8ada9e8dbdf15m.jpg 1a87f71c7e38738am.jpg 335d89d4c7bf93d1m.jpg 2486d14da5701c0fm.jpg 4f003c8e40881c03m.jpg 1520bb8bae9a21e6m.jpg c8d80ddc3f06fd44m.jpg 753fb368b8c69169m.jpg b8f6c58c7ceb00c2m.jpg 4f531a076a41c8b8m.jpg 8d7d2245c1ee2d00m.jpg 7e5eaf1cf97ea283m.jpg 3d033daa05745c71m.jpg ee9b3731f1f9b77am.jpg 8850fbdadadadfdbm.jpg 11aee2c816e9a93cm.jpg

przyszedł czas na coś większego,

padło na A8 D3 z 2003 roku, auto kupione w Polskim salonie, książkę serwisowa zgodna z wpisami w ASO. przebieg 178tys km

wyposażenie możne nie najbogatsze jak na A8 ale dla mnie wystarczające

PDC przód + tył

servotronik

navi MMI 2G + mapy 2016 PL

TV

fotele komfortowe

8x airbag

Łopatki F1 przy kierownicy - skrzynia tiptronic

elektryczna klapa tył

grzane stołki w elektryce

roleta tył

kontrola ciśnienia w ogumieniu

dociąganie tylnej klapy

Bi-xenon z doświetlam pobocza

czyli jak pisałem taki standard

skórzany tunel środkowy + skórzane raczki drzwi

silnik 4.2 BFM + skrzynia tip tronik z łopatkami F1 przy kierownicy

zawieszenie pneumatyczne

co do modów, to raczej jak już to jakieś standardowe aby nie lądować kasy tak jak robiłem to w A4

marzy mi się - realniejsze marzenia

- elektryczna klapa

- podsufitka w alkantarze

- komfortowe stołki

- rolety w tylnych drzwiach

- licznik z dużym szerokim fisem

- pakiet skora 1 czyli tunel środkowy obszyty skora , boczki drzwi + raczki w skórze

- elektrycznie składane lusterka

marzenia mniej realne , dużo roboty i koszta spore

- pakiet skora 2 do pakietu skora 1 dochodzi deska kokpitu w skórze

- grzane tylne siedzenia z elektryczna regulacja

- klima-tronik tył

- elektryczne rolety boczne drzwi

- dociąg wszystkich drzwi

- asystent pasa ruchu

- aktywny tempomat z zachowaniem odległości

- telefon BT

- nagłośnienie BOSE

- pamięć foteli

afc32f1fddc3d0e7m.jpg 5a8aa886e2cd8218m.jpg 64b3bc9cf13c6487m.jpg 576f2f9daf46bb89m.jpg cb89dde51a583b5am.jpg 577b4df0d3e9430fm.jpg 8c2a87d1f8055f2bm.jpg ba410838a08c7141m.jpg f73fa37340208f9dm.jpg bb7093e286637475m.jpg df0ed95ef013b15fm.jpg 97df738cb5e8e09am.jpg

Auto znalazło odpowiedniego właściciela z klubu A8 wiec nie boje się ze jakiś młody gniewny je zakatuje.

Zdjęcia nowej furmanki na ostatniej stronie

Niestety ale nowe auta są już plastik fantastów i nie maja tego czegoś co auta z lat 90 do 2005 r

Edytowane przez rav85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura konkret. Jak spalanie się przedstawia w takim samochodzie i z takim silnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura konkret. Jak spalanie się przedstawia w takim samochodzie i z takim silnikiem?

Moje 15-17 LPG koło domu, trasa mniej. I na co komu dizel ? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po mieście w korkach pewnie ze 20 L w trasie zapewne z 12-13 , ciężko mi os więcej powiedzieć bo mam je od wczoraj , w aucie jest o wiele ciszej niż w a4 i teraz mam wrazenie ze płynę , daje lekko gazu i V8 zaczyna ryczeć i się odpychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne jest! a nie miało być Skody? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wózek. Wnętrze akurat w najmniej atrakcyjnej kolorystyce i patrząc na kierownice ciężko wierzyć w przebieg. Mimo tego konkret fura. Bezawaryjności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg oryginalny , w aso sprawdzony , pokrywa się z wpisami, niestety jak ktoś ma żrący pot w rekach to kierownica szybko się niszczy.

fotele zawsze można wymienić na komfortowe w innym kolorze i kodowanie w aso ceny nie sa jakieś straszne na pewno taniej niż kupić dobre recaro z B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


daje lekko gazu i V8 zaczyna ryczeć i się odpychać

:) jak już Ci się znudzi ta moc to w 2016 możemy ją uturbić :banan:

ale zapisać w kolejkę się musisz najlepiej już teraz :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wózek. Wnętrze akurat w najmniej atrakcyjnej kolorystyce i patrząc na kierownice ciężko wierzyć w przebieg. Mimo tego konkret fura. Bezawaryjności.

hoho, mamy znawcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego potu to tez tak mam ,

ręce mi się pocą odczyn kwaśny i np na nowej gałce z aso po roku czasu było juz widać ślady w miejscach gdzie skora miała styczność z reką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć nie trzeba, lepiej nagraj jak to gada. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

po mieście w korkach pewnie ze 20 L w trasie zapewne z 12-13 , ciężko mi os więcej powiedzieć bo mam je od wczoraj , w aucie jest o wiele ciszej niż w a4 i teraz mam wrazenie ze płynę , daje lekko gazu i V8 zaczyna ryczeć i się odpychać

wiem coś o pływaniu bo sam to poczułem a nawet nie czuję że jadę :D , a co do prędkości to już mi głowa boli więc opowiem wam , jadę sobie spokojnie i czuję tak jakbym jechał 120 km/h za chwilę patrzę na licznik a tu mam już180 góra 190km/h no jaja , no nie mogę przyzwyczaić się co do prędkości.

Owszem komfort jest , prestiż tak samo ;)

Edytowane przez harry19-19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka oby się dobrze sprawowała :) z modów zmienił bym kolor dekorów, miałem takie same u siebie i jak dla mnie za jasne. Warto bylo by pomyśleć na fotelami komfortowymi, robią różnice i są jedną z tych rzeczy co odróżniają A8 od A6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekory zostaja, w a4 w zyciu bym kredensu nie chcial ale tu wygladaja calkiem calkiem z dodatkow za jakis czas wpadna stolki komfort z elektryczna kanapa tyl elektryczma klapa i tel BT wiecej w sumie nie potrzebuje :-)

Edytowane przez rav85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek to nie jest ta sztuka z zakupu kontrolowanego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie wiem podesleaz mi ten odcinek ? Blachy byly WE ta z programu to dizel ja mam benzyne

Edytowane przez rav85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to samo auto :)

http://www.tvnturbo.pl/aktualnosci,1850,n/propozycje-dla-adama-limuzyny-z-v8-do-35-tysiecy,159773.html

Bohaterem odcinka był mój znajomy, kupił jednak BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie moje auto , mozna gdzies obejrzec ten odcinek ? A moze nie bo sie jwszcze zalamie ze parcha kupilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...