-
W co inwestować?
dokładnie tak jak koledzy wyżej napisali, oczekiwania zysku zbyt wysokie w stosunku do wkładu. Co do najmu mieszkań to w Szczecinie za 270 tys kupisz nowe 2 pokojowe, które wynajmiesz za 1500 - 1800 zł, możesz też próbować wynajmować na doby wtedy zarobisz z 1000 zł więcej ale nakład Twojej pracy też istotnie się zwiększy ... co do myjni to musiałbyś mieć ją w topowej lokalizacji by Ci przyniosła 5000 zł / mc na czysto a jak wiadomo co lepsze lokalizacje są obstawione albo działki mają astronomiczne kwoty
-
tropico zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
gratuluję Volvo, jest to naprawde świetny bardzo dopracowany samochód, ciekawszy wizualnie od Q7. Dla większości jedynym minusem tego auta są 2 litrowe silniki. Jednak auto daje rade, osiągi ma porównywalne co np MB GLS 350 bluetec, który jest w serii mocniejszy o 30km.
-
PMW A8 D3 4,0 TDI
oprócz tego, że 4.0 TDI to nie najlepszy wybór to auto ubogie jak na A8 - brak Bose, zwykłe stołki. Plus za to, że auto wygląda na zadbane i niezajechane. Oby dobrze się sprawowało
-
BMW F36 428i xDrive Gran Coupe M-Pakiet by pieron82 :)
piękna sztuka jak Ci się sprawuje silnik ? - spalanie miasto/trasa/autostrada.
-
BMW E65 lift 745d Indyvidual
Auto ładnie wyposażone, jednak zewnętrznie są gusta i guściki no i ten diesel 4.5 V8 szału nie robi w porównaniu do 4.2 TDI
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
jak zawieszenia to tylko Gagarin w Lubieszynie
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
moja na a8 forum jest a co do kół to felga ciut pomoże ale to nie będzie to. Ja swoja kupiłem na 19" słoneczkach, na lato dokupiłem 20" z S8 felga 9J i dalej była schowana w nadkole. U siebie dałem dystanse przód 15 tył 20mm i jest ok
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Pomyśl koniecznie nad dystansami, bo D3 ma mocno schowany szczególnie tył w nadkole.
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
jeżdżę już ponad 3 lata 4.2 TDI i poza olejem i filtrami nic nie robię przy silniku. Rozrząd jest na łańcuchu więc bezobsługowy. Wtryski są drogie jednak ich awarie to rzadkość ( no chyba, że ma się przelot 400tys km lub leje jakieś badziew do baku ), także koszty eksploatacji nie różnią się jakoś specjalnie niż przy PB. Przy standardowym serwisie różnica to 1 filtr powietrza więcej niż w PB i ok ~ 1,5l więcej oleju do silnika aniżeli w PB.
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
każdy automat jest drogi w naprawie co do tiptronic'ów w A8 to nie jest źle, sporo zależy od 1-szego właściela jak dbał, kiedy olej był wymieniany, nie ma reguły co do awarii. Na forum są auta co mają ~ 400tys przelotu i skrzynia ok chodzi, a są takie co przy ok ~ 200tys km zaczynają mieć problemy ze skrzynią. Ogólnie przy poważniejszej awarii naprawa to koszt 7-8 tys., jest jeszcze opcja wstawienia używki np. z anglika za 3-4tys i parę osób tak zrobiło i jest póki co ok.
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Ładna sztuka - gratuluję i zazdroszcze grilla, sam szukam takiego
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
S8 nie ma silnika z lambo tylko wzorowany na nim. Ceny s8 są niskie co wynika w sporej mierze z ich awaryjności - nieudane sypiące sìę silniki. Lepszym wyjściem jest już W12
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
ceny gratów do A8 potrafią zwalić z nóg i modzenie to kosztowna zabawa: - klapa od S8 ~ 2,5k gdzie zwykła parę stówek - kamerka ok 2k wyjdzie - zderzak + gril s8 min. 4k - lampy po 2-gim lifcie ~ 3k btw. udało się rozwiązać problem z fotelami bo na forum A8 kojarzę, że był jakiś problem z podłączeniem ?
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
ładna sztuka oby się dobrze sprawowała z modów zmienił bym kolor dekorów, miałem takie same u siebie i jak dla mnie za jasne. Warto bylo by pomyśleć na fotelami komfortowymi, robią różnice i są jedną z tych rzeczy co odróżniają A8 od A6.
-
VW CC R36 by KERCZI
ładna sztuka, jedynie będziesz latem na skórę narzekał strasznie się do niej człowiek kleił.