Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tropico

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tropico

  1. dokładnie tak jak koledzy wyżej napisali, oczekiwania zysku zbyt wysokie w stosunku do wkładu. Co do najmu mieszkań to w Szczecinie za 270 tys kupisz nowe 2 pokojowe, które wynajmiesz za 1500 - 1800 zł, możesz też próbować wynajmować na doby wtedy zarobisz z 1000 zł więcej ale nakład Twojej pracy też istotnie się zwiększy ... co do myjni to musiałbyś mieć ją w topowej lokalizacji by Ci przyniosła 5000 zł / mc na czysto a jak wiadomo co lepsze lokalizacje są obstawione albo działki mają astronomiczne kwoty
  2. gratuluję Volvo, jest to naprawde świetny bardzo dopracowany samochód, ciekawszy wizualnie od Q7. Dla większości jedynym minusem tego auta są 2 litrowe silniki. Jednak auto daje rade, osiągi ma porównywalne co np MB GLS 350 bluetec, który jest w serii mocniejszy o 30km.
  3. tropico odpowiedział(a) na PMW temat w Audi A8/S8
    oprócz tego, że 4.0 TDI to nie najlepszy wybór to auto ubogie jak na A8 - brak Bose, zwykłe stołki. Plus za to, że auto wygląda na zadbane i niezajechane. Oby dobrze się sprawowało
  4. piękna sztuka jak Ci się sprawuje silnik ? - spalanie miasto/trasa/autostrada.
  5. Auto ładnie wyposażone, jednak zewnętrznie są gusta i guściki no i ten diesel 4.5 V8 szału nie robi w porównaniu do 4.2 TDI
  6. jak zawieszenia to tylko Gagarin w Lubieszynie
  7. moja na a8 forum jest a co do kół to felga ciut pomoże ale to nie będzie to. Ja swoja kupiłem na 19" słoneczkach, na lato dokupiłem 20" z S8 felga 9J i dalej była schowana w nadkole. U siebie dałem dystanse przód 15 tył 20mm i jest ok
  8. Pomyśl koniecznie nad dystansami, bo D3 ma mocno schowany szczególnie tył w nadkole.
  9. jeżdżę już ponad 3 lata 4.2 TDI i poza olejem i filtrami nic nie robię przy silniku. Rozrząd jest na łańcuchu więc bezobsługowy. Wtryski są drogie jednak ich awarie to rzadkość ( no chyba, że ma się przelot 400tys km lub leje jakieś badziew do baku ), także koszty eksploatacji nie różnią się jakoś specjalnie niż przy PB. Przy standardowym serwisie różnica to 1 filtr powietrza więcej niż w PB i ok ~ 1,5l więcej oleju do silnika aniżeli w PB.
  10. każdy automat jest drogi w naprawie co do tiptronic'ów w A8 to nie jest źle, sporo zależy od 1-szego właściela jak dbał, kiedy olej był wymieniany, nie ma reguły co do awarii. Na forum są auta co mają ~ 400tys przelotu i skrzynia ok chodzi, a są takie co przy ok ~ 200tys km zaczynają mieć problemy ze skrzynią. Ogólnie przy poważniejszej awarii naprawa to koszt 7-8 tys., jest jeszcze opcja wstawienia używki np. z anglika za 3-4tys i parę osób tak zrobiło i jest póki co ok.
  11. Ładna sztuka - gratuluję i zazdroszcze grilla, sam szukam takiego
  12. S8 nie ma silnika z lambo tylko wzorowany na nim. Ceny s8 są niskie co wynika w sporej mierze z ich awaryjności - nieudane sypiące sìę silniki. Lepszym wyjściem jest już W12
  13. ceny gratów do A8 potrafią zwalić z nóg i modzenie to kosztowna zabawa: - klapa od S8 ~ 2,5k gdzie zwykła parę stówek - kamerka ok 2k wyjdzie - zderzak + gril s8 min. 4k - lampy po 2-gim lifcie ~ 3k btw. udało się rozwiązać problem z fotelami bo na forum A8 kojarzę, że był jakiś problem z podłączeniem ?
  14. ładna sztuka oby się dobrze sprawowała z modów zmienił bym kolor dekorów, miałem takie same u siebie i jak dla mnie za jasne. Warto bylo by pomyśleć na fotelami komfortowymi, robią różnice i są jedną z tych rzeczy co odróżniają A8 od A6.
  15. tropico odpowiedział(a) na KERCZI temat w Inne marki
    ładna sztuka, jedynie będziesz latem na skórę narzekał strasznie się do niej człowiek kleił.
  16. tropico odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    fajne auto jak silnik 2.0T tzn. osiągi i spalanie ?
  17. jak koledzy będzie pytać o cenę to zapytajcie ile woła za program do 4.2 TDI. Co prawda mocy mi nie brakuje ale może bym się skusił
  18. Hehe to nie ja, ja mojego Avanta nie mam juz prawie 5 Lat i nie byl w ciemnym kolorze
  19. już ponad rok jeżdzę A8 4.2 TDI i jak dla mnie auto bajka, trochę duże na miasto ale za to w trasie... komfort, osiągi i to przy jakim spalaniu
  20. Gdzie w Szczecinie znajde ogolnodostepny kanal sakochodowy ? Musze dokrecic oslone pod autem ...
  21. Oo ale ladna frekwencja. Szkoda, ze slabo stoje z czasem
  22. Dzięki że co ? Jozek wiesz bida totalna brakuje: - skóry na siedzeniach - - pakietu r-line (nie licząc kierownicy z płaskim dołem nie kręci mnie, nawet zewnętrzne body) - DSG - mam mieszane uczucia - panoramicznego dachu - tak tego mi brakuje - adaptacyjnego zawieszenia DCC - które w przypadku gwintu musiałbym wyłączyć... - sam nie parkuje... - fajnie by było pochwalić się przed kolegami albo zaimponować jakiejś lasce, tylko osobiście wolę imponować swoimi umiejętnościami niż gadżetami - kamery wstecznej - no w sumie fajny... gadżet - klapa bagażnika nie zamyka się na guzik - no i webasto nie ma... Ale za to jest praktycznie cała reszta biednego wyposażenia: - poduszkę powietrzną kierowcy i pasażera + kilka innych - chyba seria - jakieś sensory deszczu i zmierzchu itp. itd. - to chyba seryjne - BiX z dziennymi, skrętny z doświetlaniem zakrętów + halo + coming/leaving home - RNS 510 z nawigacją, dvd, czytnikiem kart itd. - "ParkPilot" - czujniki przód i tył, dźwiękowo + obraz na ekranie - kontrola ciśnienia w oponach - elektryczna roleta szyby tylnej - wielofunkcyjna kierownica - zestaw głośnogadający - faktycznie nie jest oryginalny i nie ma klawiatury, ale działa chyba podobnie - klima 2 strefowa - w Polsce seria - kilka innych pierdół które są seryjne w tym aucie a których nie ma w serii w zwykłym pasku bieda aż piszczy w 2008r. nie było r-linów jeszcze a tak to szkoda, że nie masz Auto-Holda w 2008r. kosztowało to ~300-400zł a bardzo fajny i użyteczny bajer i zaślepka mniej. do listy możesz dołożyc jeszcze tempomat nawet zwykły nie mówię już o aktywnym,
  23. CC fajne auto, z sentymentem mojego wspominam. Fajnie się Twój prezentuje tylko szkoda, że trochę słabe wyposażenie
  24. ja ostatnio nie mam zupełnie czasu także też odpadam ze spotami na jakiś czas
  25. A8 4.2 TDI auto jak dla mnie kompletne, jak za drogie to A7 albo BMW 5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.