greg24

Reputacja

1. greg24

B9 Fellows

Tak. Nie osobiście ale zamawiałem wszystko na Ali i resztę ogarniał jeden chłopak z forum.
  2. Jak wygląda audi pre sens city z manualną skrzynią biegów? Hamuje tak jak z automatem czy jak ? Miał ktoś kiedyś taką sytuację żeby to opisać bo w instrukcji zero info na ten temat.
  3. WAUZZZF49HN061063 Bardzo proszę o rozkodowanie wyposażenia. Pozdrawiam i dziękuję!!!
  4. greg24

A to mam starego vcds
  5. greg24

Spot Leszno

To vag czy nowszy system który ogarnia nowsze pojazdy?
  6. greg24

Spot Leszno

Szczerze już długo długo nic a kiedys to było
  7. Proszę admina o usunięcie tego tematu. Już założyłem w odpowiednim.miejscu. Pozdrawiam
  8. O kurde nie zauważyłem... Dzięki za info
  9. Widzę , że nie ma za dużo opini o tym silniku a może coś na temat jednostki 3.0 TDI 272km?
  10. Witam, ojciec zamierza wymienić stare Q7 na nowsze. Obecnie jeździ silnikiem benzynowym 4.2 które daje sporo frajdy i nigdy go nie zawiódł. Szukałem informacji na temat tego silnika ale szczerze nie znalazłem konkretnych opini o tym modelu czy silniku. Głównie zastanawiam się czy ten silnik posiada jakieś problemy przy dłuższej eksploatacji? Na jakie rzeczy warto zwrócić uwagę? Czy skrzynie biegów w tym modelu są tykającą bombą czy nie ma czego się bać? Z tego co wiem w rozsądnych pieniądzach modele mają przejechane około 130tys. Czy przy takich przebiegach należy na coś zwrócić uwagę ? Za każdą odpowiedź dziękuję. Może znajdzie się ktoś kto podrzuci ciekawa i treściwa odpowiedź. Pozdro
  11. Ja zauważyłem że po wymianie uszczelki pod pokrywą zaworów po jakimś czasie zaczynał mi olej uciekać , dziś zerkam z tyłu silnika a tam coś takiego . Ucieka dość sporo bo z 250ml na jakieś 3tys km
  12. Myślę że narazie na stage 2 się nie odważę bo nie mam na to czasu ? a daje coś kodowanie jeśli zostanę przy stage 1 ? Mam kabel i Vaga od 2tygodni i narazie w tym zielony jestem ale może da się coś poprawić w dźwięku to się pouczę Jakie zmiany daje kodowanie ?
  13. Czyli mój concert 2 do wymiany ? Jak ustawie balance przód tył na 0 to przód gra ciszej od tyłu ale znowu syki z tyłu pod wzmacniaczem słychać lepiej .. ogólnie przymierzam się do wyczyszczenia kostek i lutowania kabli łączących drzwi bo czasem glosnik mi przerywa i jak dam glosniej to dopiero gra na dodatek nie wykrywa otwartych drzwi pasażera plus szyba czasem nie chce się otworzyć . Przy okazji przelożę stare głośniki na przód i porównam jak to gra czy warto zostawić fabryczne
  14. Witam mam stage 1 zrobiony już praktycznie rok. Czytam sobie tutaj komentarze i nasuwa mi się pytanie Mam wymienione głośniki na bose i wzmacniacz i suba także komplecik . Czy z przodu zostawić może jednak fabryczne głośniki ? Mam radio concert . I zastanawia mnie jedna sprawa . Piszecie że macie ustawiony bas i sopran na 0 w radiu . Ja mam sopran na max bo praktycznie gwizdków nie słyszę ? czy coś jest u mnie nie tak czy to kwestia radia ? Jak ustawie balance na 0 jeśli chodzi o przód tył to zdecydowanie gra wszystko fajnie ale przód o wiele słabiej i zastanawiam się czy fabryczne głośniki nie zagrają głośniej przez ich prawidłowy opór pod radiem ? Zostawilbym centralny bose bo z tego co pamiętam od niego zaczynałem i słyszałem przód zdecydowanie lepiej na seryjnych głośnikach przed zmianą na stage 1 i dokładaniu suba i wzmacniacza z głośnikami w drzwiach.
  15. Dzięki czyli na polerke jeszcze nie pora a na przepłukanie lampy