Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żarówki LED H7, czy warto ?


BEX4

Rekomendowane odpowiedzi

witam nie dawno oglądałem program 101napraw w tym programie wkładali do auta żarówki led ale nie zwykle ledy lecz zestaw coś takiego:

http://allegro.pl/zarowki-led-h7-audi-a4-b6-a4-b7-a4-b8-a5-a6-c5-c6-i7153333365.html

myślicie ze warto ?w programie porównywali to ze zwykłymi żarówkami i różnica była ogromna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..wszystko Pięknie i Ładnie ale nie doczytałem się tam - czy żarówki takowe posiadają " homologację " ??? abyś potem nie miał przykrych niespodzianek na przeglądzie....

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem program. Świeci nieźle, ale dowód może polecieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam h7 firmy bosma i jestem mega zadowolony, widoczność w nocy poprawiła się diametralnie a i mocy mniej pobierają, jedyny minus to w zimie nie ogrzewaja klosza lampy i może się zdarzyć że lód zalega, ale akurat mam spryskiwacze w zderzaku i w sumie u mnie to no problem, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze dowód może polecieć ale to z racji tego że prawo jest do tyłu co do wchodzących nowinek technicznych

dość sporo czytałem na temat tych ledów i w porównaniu do zachwalan jakie były w tym programie opinie są podzielone

tz pod wzgłędem wytrzymalości czasu świecenia

-montażu i przeróbek tż nie zawsze mimo zapewnien producenta ledów co do możliwości włożewnia ich do danego auta istneje bezproblemowy montaż

-opinie ze ledy bliżej pojazdu świecą lepiej ale im dalej to już slabiej niż standardowa żarówka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze dowód może polecieć ale to z racji tego że prawo jest do tyłu co do wchodzących nowinek technicznych
dość sporo czytałem na temat tych ledów i w porównaniu do zachwalan jakie były w tym programie opinie są podzielone
tz pod wzgłędem wytrzymalości czasu świecenia
-montażu i przeróbek tż nie zawsze mimo zapewnien producenta ledów co do możliwości włożewnia ich do danego auta istneje bezproblemowy montaż
-opinie ze ledy bliżej pojazdu świecą lepiej ale im dalej to już slabiej niż standardowa żarówka
 
Jeździłem na ledach do pierwszej jazdy w nocy w deszczu, jakbym świateł nie miał.
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie i jestem super zadowolony przy każdej pogodzie

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7160247838

Ale podobne jak twoje wrzuciłem w światła długie i na pierwsze wrażenie dają dość rozproszone światło. Chyba chodzi o zastosowana diodę, no i cenowo inaczej to wygląda... 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wozić dowód? W Polsce za byle gówno się przyczepią :facepalm: Miałem ostatnio kontrole i policjant chciał mi zabrać dowód za nalepę na przedniej szybie i uchwyt na telefon... ale o ledy w dziennych się nie przyczepił.

 

kocel nic nie widzisz bo one nie nadają się na światła mijania, nie mają skupionej wiązki światła.

Edytowane przez hejneken
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gregorski3 napisał:

Ja montowalem identyczne jako światła długie, świeca bardzo jasno ale rozrzut światła też mają spory, słabo skupiają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2018 o 08:17, Drops24 napisał:

Ja mam takie i jestem super zadowolony przy każdej pogodzie

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7160247838

Ale podobne jak twoje wrzuciłem w światła długie i na pierwsze wrażenie dają dość rozproszone światło. Chyba chodzi o zastosowana diodę, no i cenowo inaczej to wygląda... 

 

A jak linia odcięcia  i barwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, keczu napisał:

A jak linia odcięcia  i barwa ?

W Bosmie linia elegancko, jak przy zwykłych H7, jeszcze nikt mi nie mrugał że oslepiam, barwa biała jak to w LED-ach

42 minuty temu, keczu napisał:

 

Edytowane przez Drops24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Drops24 napisał:

W Bosmie linia elegancko, jak przy zwykłych H7, jeszcze nikt mi nie mrugał że oslepiam, barwa biała jak to w LED-ach

Dzięki, zastanawiam się nad ledami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, keczu napisał:

Dzięki, zastanawiam się nad ledami.

Bierz śmiało, będziesz zadowolony, tylko nie kupuj tanizny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2018 o 15:24, Drops24 napisał:

Bierz śmiało, będziesz zadowolony, tylko nie kupuj tanizny

 

W dniu 19.02.2018 o 15:24, Drops24 napisał:

Bierz śmiało, będziesz zadowolony, tylko nie kupuj tanizny

A czy mógłbyś zrobić fotkę jak świecą przy jakiejś ścianie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...