Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keczu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keczu

  1. SAI jest mocowane do bloku, na innym stelażu, w w/w miejscu jest opisane użycie dotychczasowych rurek do SAI, oryginalnie są inne, choć rozważ usunięcie tego wiatraczka, nie jest to skomplikowane [wszystko w temacie jest opisane], pozdrawiam
  2. Czy taka ta pompa Pierburga allegro.pl ALLEGRO.PL
  3. Jak przespawasz wloty to możesz dać nisko bo da się zamontować do góry nogami i nie przeszkadza chłodnica klimy
  4. Walczyłem z tematem kilka lat temu, w 3.0 icki idą równolegle, nie szeregowo, I montowałem z 2.0 tfsi
  5. Z 3.0 TDI ma inna średnicę węży - mniejszą, nie szedł bym ta drogą.
  6. keczu odpowiedział(a) na keczu temat w 1.8T
    Znalazło się
  7. keczu opublikował(a) temat w 1.8T
    Czy ma ktoś może info, jaki ma być moment dokręcania śruby zasilającej smarowania turbo - myślę, że podobny będzie moment do zasilania przez króciec i przez banjo - ale jaki ? Chodzi mi o moment dokręcania 1 do turbo i 2 do 1. W "Sam naprawiam" nie widzę tych parametrów
  8. Witaj Poproszę o olej - poszło na prv Pozdrawiam Sylwek Edit: paczka dotarła, dzięki
  9. Potwierdzam, może już jest popękana, stąd zapocenie, a wymiana fajki prawie pewna, czas zrobił swoje.
  10. keczu opublikował(a) temat w 2.0T
    Szanowne koleżanki i koledzy Pomimo, że kilka osób montowało k04-064, to nie zauważyłem info, czy downpipe pasuje do kolektora nowej turbiny ? Oczywiście po nagwintowaniu nowych otworów pod szpilki. Dzięki keczu
  11. Przeglądnąłem całe 30 stron i nie widzę więc pytam : - montował ktoś wydech z 3.0tdi do 1.8t ? - czy to podejdzie p&p ? - lepiej z 3.0tdi czy z 2.0tfsi, czy to to samo ? Chciałbym zluzować trochę za turbo, ale żeby było cicho, tanio i żeby nie siedzieć 2 dni w kanale ...
  12. Jak na szybko to chyba najprościej wpiąć elm za 20 PLN i na telefonie masz doładowanie pokazane na np. Torgue
  13. A o którym biegu mówimy w tym pytaniu ?
  14. A tak ogólnie - spawałeś ze zwykłej rury czy z nierdzewki ?
  15. A co to za model ?
  16. A przypadkiem DV nie jest odwrotnie zamontowany? Ps. poza tym fajna robota, też skłaniam się na orurowanie metalowe, po tym jak pękła mi guma
  17. keczu opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Pytanie jest błahe ale nie wiem, jaki jest symbol wtyczki do N75 do k04-064 Pierburg pa6-gf30 <5, etka 06F906283F ? Czy taka wtyczka będzie pasować: 1J0973722 ?
  18. Polecam zakupy, dobra cena, paczka dobrze zabezpieczona, szybka realizacja [rozrząd do silnika BFB]. Miły kontakt !!! POLECAM Ps. Już założony.
  19. Koledzy Trochę pogasły linki więc pytanie, czy takie 16 podejdą pod 320 ? Aktualnie mam 312 a na zimę bym je sobie [te felgi] zostawił.
  20. Dzięki To chyba zaryzykuję od 2.0 - powinny być mocniejsze - może na początek jakaś ładna używka org. A nie wiesz jak one pasują ?
  21. Dałeś poduszki z 3.2 b7 - pasuje to bez problemu ? Mnie niedawno padła prawa - dałem oryginał. Ostatnio lewa - i nie wiem czy nie dać czegoś mocniejszego, bo parę niuta więcej jest, więc żeby zaraz znowu obydwu nie zmieniać to może chociaż lewą dam mocniejszą. Wymiary takie same ? A jak przenosi drgania na budę ? Moje auto do zwykłe daily więc nie wiem czy dać poduchy od 3.2 czy od 2.0
  22. Koło 18:30 w niedzielę zaraz na wylocie z Puław
  23. Hi Leciałeś drogą na Żyrzyn 7 lipca chyba ? Auto z daleka robi robotę Pozdrawiam
  24. Dzięki, łapa to najtańszy komponent tego modu, a od czegoś trzeba zacząć
  25. Sorry, ale dla jasności: łapa silnika z 2.0 tfsi 8E0199308AH, poduszka pozostaje z BFB ["bez podpory" - to jasne, rozumiem ]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.