Treść opublikowana przez keczu
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
SAI jest mocowane do bloku, na innym stelażu, w w/w miejscu jest opisane użycie dotychczasowych rurek do SAI, oryginalnie są inne, choć rozważ usunięcie tego wiatraczka, nie jest to skomplikowane [wszystko w temacie jest opisane], pozdrawiam
-
Montaz walbro w seryjnym koszu
Czy taka ta pompa Pierburga allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
Jak przespawasz wloty to możesz dać nisko bo da się zamontować do góry nogami i nie przeszkadza chłodnica klimy
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Walczyłem z tematem kilka lat temu, w 3.0 icki idą równolegle, nie szeregowo, I montowałem z 2.0 tfsi
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Z 3.0 TDI ma inna średnicę węży - mniejszą, nie szedł bym ta drogą.
- Momenty dokręcania
-
Momenty dokręcania
Czy ma ktoś może info, jaki ma być moment dokręcania śruby zasilającej smarowania turbo - myślę, że podobny będzie moment do zasilania przez króciec i przez banjo - ale jaki ? Chodzi mi o moment dokręcania 1 do turbo i 2 do 1. W "Sam naprawiam" nie widzę tych parametrów
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witaj Poproszę o olej - poszło na prv Pozdrawiam Sylwek Edit: paczka dotarła, dzięki
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Potwierdzam, może już jest popękana, stąd zapocenie, a wymiana fajki prawie pewna, czas zrobił swoje.
-
downpipe k04-064
Szanowne koleżanki i koledzy Pomimo, że kilka osób montowało k04-064, to nie zauważyłem info, czy downpipe pasuje do kolektora nowej turbiny ? Oczywiście po nagwintowaniu nowych otworów pod szpilki. Dzięki keczu
-
wydech z 3.0tdi do 1.8t b7
Przeglądnąłem całe 30 stron i nie widzę więc pytam : - montował ktoś wydech z 3.0tdi do 1.8t ? - czy to podejdzie p&p ? - lepiej z 3.0tdi czy z 2.0tfsi, czy to to samo ? Chciałbym zluzować trochę za turbo, ale żeby było cicho, tanio i żeby nie siedzieć 2 dni w kanale ...
-
Stage 2 - Słabsze doładowanie
Jak na szybko to chyba najprościej wpiąć elm za 20 PLN i na telefonie masz doładowanie pokazane na np. Torgue
-
Do jakiej mocy mozna podkręcić przednionapędowe BFB B7
A o którym biegu mówimy w tym pytaniu ?
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
A tak ogólnie - spawałeś ze zwykłej rury czy z nierdzewki ?
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
A co to za model ?
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
A przypadkiem DV nie jest odwrotnie zamontowany? Ps. poza tym fajna robota, też skłaniam się na orurowanie metalowe, po tym jak pękła mi guma
-
wtyczka N75
Pytanie jest błahe ale nie wiem, jaki jest symbol wtyczki do N75 do k04-064 Pierburg pa6-gf30 <5, etka 06F906283F ? Czy taka wtyczka będzie pasować: 1J0973722 ?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Polecam zakupy, dobra cena, paczka dobrze zabezpieczona, szybka realizacja [rozrząd do silnika BFB]. Miły kontakt !!! POLECAM Ps. Już założony.
-
Jaka felga 16 cali pod zacisk/tarcze 320mm?
Koledzy Trochę pogasły linki więc pytanie, czy takie 16 podejdą pod 320 ? Aktualnie mam 312 a na zimę bym je sobie [te felgi] zostawił.
-
Przepis na strokera BFB plus składniki
Dzięki To chyba zaryzykuję od 2.0 - powinny być mocniejsze - może na początek jakaś ładna używka org. A nie wiesz jak one pasują ?
-
Przepis na strokera BFB plus składniki
Dałeś poduszki z 3.2 b7 - pasuje to bez problemu ? Mnie niedawno padła prawa - dałem oryginał. Ostatnio lewa - i nie wiem czy nie dać czegoś mocniejszego, bo parę niuta więcej jest, więc żeby zaraz znowu obydwu nie zmieniać to może chociaż lewą dam mocniejszą. Wymiary takie same ? A jak przenosi drgania na budę ? Moje auto do zwykłe daily więc nie wiem czy dać poduchy od 3.2 czy od 2.0
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Koło 18:30 w niedzielę zaraz na wylocie z Puław
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Hi Leciałeś drogą na Żyrzyn 7 lipca chyba ? Auto z daleka robi robotę Pozdrawiam
-
Przepis na strokera BFB plus składniki
Dzięki, łapa to najtańszy komponent tego modu, a od czegoś trzeba zacząć
-
Przepis na strokera BFB plus składniki
Sorry, ale dla jasności: łapa silnika z 2.0 tfsi 8E0199308AH, poduszka pozostaje z BFB ["bez podpory" - to jasne, rozumiem ]