-
Ledy w zwykłych lampach
Bosma już 4 miesiące mam już zamontowane i się nie palą, gorzej z postojówkami, sprawdziłem kilka i max miesiąc wytrzymują. Ma ktoś jakieś sprawdzone?
-
Drops24 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Wyjącą pompa wspomagania
Mam problem, prawdopodobnie pompa wspomagania. Auto stoi w garażu z dość sporym spadem do przodu, robi to jakaś różnice dla pompy. Dodam że układ nie jest szczelny,wycieka mi płyn. Na zimnym wspomaganie chodzi ok, na ciepłym chodzi ok tylko na wyższych obrotach. Problemy zaczęły się po odpaleniu auta w dużym mrozie. Przy opalaniu było słychać krótkie zrzgrzytnięcie. Potem zauważyłem rozprysk płynu w komorze silnika, tak jakby z przodu z dołu, ale nie mogę namierzyć. Ma ktoś jakieś pomysły co to może być?
-
Ledy w zwykłych lampach
Mam Bosme i są spoko, polecam
-
Polecane opony letnie
To tym lepiej, łapy trzyma tam GoodYear ale coś polskiego pewnie zostało, trzeba wspierać polskie produkty skoro są produkowane u nas
-
Polecane opony letnie
Dębica na polskim Podkarpaciu jest robiona? Na moich z 2018 r jest napisane Made in Germany....
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Wymieniam olej co 10k, przez ten czas dolewam max 100 ml, motul 5W40
-
Żarówki LED H7, czy warto ?
Już komuś podsyłałem?
-
Żarówki LED H7, czy warto ?
http://imgie.pl/image/lE0eS http://imgie.pl/image/lEwwp
-
Polecane opony letnie
Po dłuższym poczytaniu internetów zamówiłem dzisiaj Dębica presto UHP2 205/50/17 Mam nadzieje że dadzą radę, cena za sztukę z 2018 roku to 256 zł, teraz jeszcze szukam jakiś fajnych feli do a4b7, może ktoś coś?
-
Żarówki LED H7, czy warto ?
Bierz śmiało, będziesz zadowolony, tylko nie kupuj tanizny
-
Żarówki LED H7, czy warto ?
W Bosmie linia elegancko, jak przy zwykłych H7, jeszcze nikt mi nie mrugał że oslepiam, barwa biała jak to w LED-ach
-
Żarówki LED H7, czy warto ?
Ja montowalem identyczne jako światła długie, świeca bardzo jasno ale rozrzut światła też mają spory, słabo skupiają.
-
Polecane opony zimowe
Raczej nigdy nie miałem problemów, nie wiem skąd ta opinia,
-
Polecane opony zimowe
Aktualnie mam Nokian WR D4 z 2017 roku, robią robotę ?
-
Żarówki LED H7, czy warto ?
Ja mam takie i jestem super zadowolony przy każdej pogodzie http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7160247838 Ale podobne jak twoje wrzuciłem w światła długie i na pierwsze wrażenie dają dość rozproszone światło. Chyba chodzi o zastosowana diodę, no i cenowo inaczej to wygląda...