Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BEX4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam chcem zreanimowac silniczki wentylacji adaptacji nie moge przeprowadzic poniewaz mam bledy kupilem kilka potencjometrow na alledrogo za ok 15zl szt wymienilem 2 tylko, ze nie zwrocilem uwagi ze w starych potencjometrach strzalki sa ustawione w innych miejscach i teraz nie wiem gdzie w jakim miejscu powinna byc skierowana strzalka od potencjometra ma moze ktos zdjecia rozlozonych silniczkow albo wie jak je poprawnie ustawic??
  2. Witam padly mi silniczki i z kednej strony grzeje na maxa itp czy ktos wymienial same potencjometry ktore sa dostepne na alledrogo za ok 16zl czy lepiej kupi cale silniczki
  3. BEX4 odpowiedział(a) na BEX4 temat w Audi A4 B6
    wiem ze dowód może polecieć ale to z racji tego że prawo jest do tyłu co do wchodzących nowinek technicznych dość sporo czytałem na temat tych ledów i w porównaniu do zachwalan jakie były w tym programie opinie są podzielone tz pod wzgłędem wytrzymalości czasu świecenia -montażu i przeróbek tż nie zawsze mimo zapewnien producenta ledów co do możliwości włożewnia ich do danego auta istneje bezproblemowy montaż -opinie ze ledy bliżej pojazdu świecą lepiej ale im dalej to już slabiej niż standardowa żarówka
  4. witam nie dawno oglądałem program 101napraw w tym programie wkładali do auta żarówki led ale nie zwykle ledy lecz zestaw coś takiego: http://allegro.pl/zarowki-led-h7-audi-a4-b6-a4-b7-a4-b8-a5-a6-c5-c6-i7153333365.html myślicie ze warto ?w programie porównywali to ze zwykłymi żarówkami i różnica była ogromna
  5. BEX4 odpowiedział(a) na BEX4 temat w Audi A4 B6/B7
    jutro rozbiore i dam znac co i jak
  6. BEX4 odpowiedział(a) na BEX4 temat w Audi A4 B6/B7
    Ale wymienić całe szczęki czy tylko tłoczki uszczelniacze bo to chyba tłoczek nie wysowa się na tyle że klocek nie dociska tarczy
  7. BEX4 odpowiedział(a) na BEX4 temat w Audi A4 B6/B7
    kolego to co należy teraz zrobic z tymi zaciskami?? Przesmarowac tloczki ,priwadnice??
  8. BEX4 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    nie wiem o co dokladnie chodzi ponieważ tarcze wymieniałem 2 lata temu razem z klockami na jesieni zauważyłem ze tylne tarcze są od połowy swojej szerokości nie mają stryku z klockiem(do połowy błyszczaca tarcza a dalej rdza) wymieniłem klocki ponieważ myślałem ze może to ich wina kupiłem ponownie klocki ferodo na tarcze 255 i jest to samo co może być przyczyną??
  9. witam jak wyciągnąc instalacje elektryczna drzwi przez tą charmonijke która oslania wiazke jest ona miedzy drzwiami a nadwoziem
  10. BEX4 odpowiedział(a) na Garet temat w Audi A4 B6
    KRATKI od czasu do czasu sa na alledrogo ceny rożne od 100 za kratke do cen wyższych niż ASO jezeli chodzi o aso musiałem czekać na ich odpowoiedz ponieważ moje zapytanie o czesci ms design musieli kierować do centrali audi w niemczech i tak kratka przednia kazda po 550zł dokladka zderzaka przedniego 1600zł co najlepsze 3 kratki kosztują wiecej niż dokładka a przy zakupie dokładki dostajemy kratki ceny bez rabatów a wiadomo ze przy takim zakupie dostaniemy -10% czesci nie zawsze sa dostępne chyba centrala audi co jakiś czas zamawia od ms design kilka szt i czekają aż sie rozejdą
  11. BEX4 odpowiedział(a) na BEX4 temat w Audi A4 B6/B7
    kto może niech poda nazwę sprzedającego zrobimy listę dla potomnych jakie czujniki i od kogo kupic a jakie omijac z daleka ja juz 4 czujnik zamówiłem i zobaczymy z poprzednimi auto nie wspoldzialalo chodź byly dedykowane do b6 i numery porównawcze tez te same do tego wielu sprzedawców na alledrogo sprzedaje te same czujniki a w różnych cenach i to w wielkich ruznicach cenowych
  12. BEX4 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam jakie czujniki pdc kupujecie??tylko ori czy znacie zamienniki które pasują i działają poprawnie ??ja co kupie czujnik to nie dziala a ori kosztuje bardzo dużo
  13. BEX4 odpowiedział(a) na damiana45 temat w 2.7TDI
    przylacze sie
  14. BEX4 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam by ktoś podał numery silniczka fotela odpowiadającego za poziomowanie siedziska pod skosem lub prosto (nie góra dół) jest on z przodu fotela przy tunelu środkowym ustawiony w poprzek fotela audi a4 b6 avant 2003r fotele recaro pelna elektryka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.