Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tropico

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tropico

  1. wiele tego - ostatnio ludzie zakładający mocniejsze żarówki tudzież mający źle ustawione światła no i oszołomy, którzy zakładają do normalnych reflektorów "xenony", jak jade szczecin <-> warszawa nocą to po paru godz. można nerwicy i ślepoty dostać... - tiry uprawiające jazdę równoległą na A2 chociaż trafiają się złośliwcy w osobówkach, którzy maxymalnie przecigąją czas zjazdu na prawy pas - nie sygnalizowanie zamiaru manewru - przepustowość na światłach - nadmierne cwaniactwo ( szczególnie mowa o jeździe w Warszawie, takiej "pomysłowosci" to nigdzie indziej nie widziałem ) dalej to j.w
  2. mam taki problem otóż powoli zbliża się termin wymiany opon na zimówki no i kompletnie nie wiem na jakie opony a właściwie na jaki rozmiar wymienić... obecnie jeżdżę na 235/40/18 ... słyszałem opinię, że powinienem wrzucić auto na 205/55/16 tylko znowu felga 16 jak dla mnie trochę za mała jest ... zastanawiam się nad 17" albo na te felgi kupić w takim samym rozmiarze opony zimowe ewentualnie 225/45/18... odrazu uprzedzę, że autem z racji niskiego prześwitu ( ospojlerowanie) nie bedę jeździł po jakiś zaspach, śniegu itp ... proszę o jakąś sensowną poradę, może ktoś miał podobny problem z góry wielkie THX!
  3. to ja się podłącze pod temat i mam pytanie jak się sprawują alufelgi polerowane np. firmy MAM zimą ? bo z tego co się dowiedziałem to mogą one nie przetrwać zimy
  4. Mercedes A140... beznadziejne autko, silnik mułowaty, typowo damskie auto, skrzynia biegów chodziła aż za lekko, ogólnie zero radości z jazdy, jedyny "+" to znaczek MB i nic więcej
  5. już piszę: do Koła spokojnie bo remonty dróg czym samym na drodze wiele pułapek na moje spojlery , dalej autostrada aż do Nowego Tomyśla ( na autostradzie też bez jakiś szaleństw 160-180 km), i od Nowego Tomyśla to w miarę szybko było bo był pojedynek aż do Skierzyny z nowym Sebringiem... ogólnie FIS wyświetlił mi średnią prędkość 99 km/h na trasie
  6. Warszawa <-> Szczecin 8,9l ( cała trasa) a odcinek Warszawa - Koło 6,9l
  7. Ja z kolei użytkowałem w focusie UG 7 i oponka spisywała się świetnie... jednym słowem polecam
  8. super auto :th: no i silnik też bardzo fajny
  9. :oklaski: bardzo ładne autko
  10. wiocha czy nie - kwestia gustu, jedno jest dobre, że auto budzi skrajne odczucia albo się podoba albo nie i oto chodzi, nie jest to jedna z tysięcy "szarych" (w sensie nie, że złych tylko seryjnych) aha i nie zgrzeje się ponieważ każdy ma prawo powiedzieć co o tym wszystkim sądzi :> pzdr,
  11. heheh pewnie, że nie na mnie na mnie było ubezpieczone moje poprzednie auto ( focus 1.8 - samo OC 1440pln To audi jest na moją mamę zarejestrowane i z racji tego, że wszystkie auta w rodzinie i w firmie są na nią zarejestrowane a nic na szczęście się jeszcze nie stało to przyznane są maxymalne zniżki. OC mogło być tańsze o jakieś ok. 200zł tylko zostało rozszerzone na mnie ( nie wiem dokładnie o co w tym chodzi) Auto ubezpieczone w Szczecinie
  12. Dziękuje bardzo za wszystkie komentarze zarówno te pozytywne jak i negatywne fotki wnętrza wrzuca na dniach a w linku poniżej aktualne propozycje tuningowe A4-ki firmy Rieger ( odrazu uprzedzam, że nie wszystkim przypadną one do gustu http://www.rieger-tuning.de/Modellshow/Audi/A4_8E/a4_8e.html
  13. heheh nie chwalę tylko informuję ... co do brewek to faktycznie czasami mnie wnerwiają ale zdążyłem się do nich już przyzwyczaić, i chyba ich nie zdemontuje, widocznie w DE są one trochę inaczej postrzegane niż u nas bo wielu tuner'ów je montuje
  14. 03r A4 2.5 TDI Avant S-line wyposażenie: - 6 air bag - xenony - climatronic - abs, esp itp - el. szyby - el. lusterka + podgrzewane - el. szyberdach - tempomat - kolorowy fis - podgrzewane fotele - pakiet oświetlenie - pakiet chrom - nawigacja - Bose sound system 9 głośników + wzmacniacz + subwoofer + zmieniarka na 6CD - alu 18 - body kit od Rieger'a - pakiet s-line: 3 ramienna kierownica i gałka zmiany biegów z perforowanej skóry, sportowe pół-skórzane fotele, czarna podsufitka, szczotkowane aluminium na desce rozdzielczej,
  15. A4 Avant 2.5 TDI 2003r wartość auta liczona jak zwykłego S-line ubezpieczony w Cignie, AC+OC+NW ok 2400pln
  16. witam wszystkich na forum, mam na imię Bartek, jestem ze Sz-na, poruszam się A4-ką kombi 2.5TDI z 2003r pzdr,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.