Treść opublikowana przez tropico
-
co was drazni na drodze i w samochodach oraz czego sie boicie
wiele tego - ostatnio ludzie zakładający mocniejsze żarówki tudzież mający źle ustawione światła no i oszołomy, którzy zakładają do normalnych reflektorów "xenony", jak jade szczecin <-> warszawa nocą to po paru godz. można nerwicy i ślepoty dostać... - tiry uprawiające jazdę równoległą na A2 chociaż trafiają się złośliwcy w osobówkach, którzy maxymalnie przecigąją czas zjazdu na prawy pas - nie sygnalizowanie zamiaru manewru - przepustowość na światłach - nadmierne cwaniactwo ( szczególnie mowa o jeździe w Warszawie, takiej "pomysłowosci" to nigdzie indziej nie widziałem ) dalej to j.w
-
Polecane opony zimowe
mam taki problem otóż powoli zbliża się termin wymiany opon na zimówki no i kompletnie nie wiem na jakie opony a właściwie na jaki rozmiar wymienić... obecnie jeżdżę na 235/40/18 ... słyszałem opinię, że powinienem wrzucić auto na 205/55/16 tylko znowu felga 16 jak dla mnie trochę za mała jest ... zastanawiam się nad 17" albo na te felgi kupić w takim samym rozmiarze opony zimowe ewentualnie 225/45/18... odrazu uprzedzę, że autem z racji niskiego prześwitu ( ospojlerowanie) nie bedę jeździł po jakiś zaspach, śniegu itp ... proszę o jakąś sensowną poradę, może ktoś miał podobny problem z góry wielkie THX!
-
alusy a zima
to ja się podłącze pod temat i mam pytanie jak się sprawują alufelgi polerowane np. firmy MAM zimą ? bo z tego co się dowiedziałem to mogą one nie przetrwać zimy
-
Najgorsze auto jakim jeździłem
Mercedes A140... beznadziejne autko, silnik mułowaty, typowo damskie auto, skrzynia biegów chodziła aż za lekko, ogólnie zero radości z jazdy, jedyny "+" to znaczek MB i nic więcej
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
już piszę: do Koła spokojnie bo remonty dróg czym samym na drodze wiele pułapek na moje spojlery , dalej autostrada aż do Nowego Tomyśla ( na autostradzie też bez jakiś szaleństw 160-180 km), i od Nowego Tomyśla to w miarę szybko było bo był pojedynek aż do Skierzyny z nowym Sebringiem... ogólnie FIS wyświetlił mi średnią prędkość 99 km/h na trasie
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Warszawa <-> Szczecin 8,9l ( cała trasa) a odcinek Warszawa - Koło 6,9l
-
[B5 1Z] GoodYear UG7 vs Firestone Winterhawk (zimowe, 15"). Które wybrać?
Ja z kolei użytkowałem w focusie UG 7 i oponka spisywała się świetnie... jednym słowem polecam
-
[B7 BRD] Moj samochodzik :)
super auto :th: no i silnik też bardzo fajny
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
:oklaski: bardzo ładne autko
-
[B6 BFC] 2.5TDI Avant
wiocha czy nie - kwestia gustu, jedno jest dobre, że auto budzi skrajne odczucia albo się podoba albo nie i oto chodzi, nie jest to jedna z tysięcy "szarych" (w sensie nie, że złych tylko seryjnych) aha i nie zgrzeje się ponieważ każdy ma prawo powiedzieć co o tym wszystkim sądzi :> pzdr,
-
A4 Ubezpieczenie AC OC
heheh pewnie, że nie na mnie na mnie było ubezpieczone moje poprzednie auto ( focus 1.8 - samo OC 1440pln To audi jest na moją mamę zarejestrowane i z racji tego, że wszystkie auta w rodzinie i w firmie są na nią zarejestrowane a nic na szczęście się jeszcze nie stało to przyznane są maxymalne zniżki. OC mogło być tańsze o jakieś ok. 200zł tylko zostało rozszerzone na mnie ( nie wiem dokładnie o co w tym chodzi) Auto ubezpieczone w Szczecinie
-
[B6 BFC] 2.5TDI Avant
Dziękuje bardzo za wszystkie komentarze zarówno te pozytywne jak i negatywne fotki wnętrza wrzuca na dniach a w linku poniżej aktualne propozycje tuningowe A4-ki firmy Rieger ( odrazu uprzedzam, że nie wszystkim przypadną one do gustu http://www.rieger-tuning.de/Modellshow/Audi/A4_8E/a4_8e.html
-
[B6 BFC] 2.5TDI Avant
heheh nie chwalę tylko informuję ... co do brewek to faktycznie czasami mnie wnerwiają ale zdążyłem się do nich już przyzwyczaić, i chyba ich nie zdemontuje, widocznie w DE są one trochę inaczej postrzegane niż u nas bo wielu tuner'ów je montuje
-
[B6 BFC] 2.5TDI Avant
03r A4 2.5 TDI Avant S-line wyposażenie: - 6 air bag - xenony - climatronic - abs, esp itp - el. szyby - el. lusterka + podgrzewane - el. szyberdach - tempomat - kolorowy fis - podgrzewane fotele - pakiet oświetlenie - pakiet chrom - nawigacja - Bose sound system 9 głośników + wzmacniacz + subwoofer + zmieniarka na 6CD - alu 18 - body kit od Rieger'a - pakiet s-line: 3 ramienna kierownica i gałka zmiany biegów z perforowanej skóry, sportowe pół-skórzane fotele, czarna podsufitka, szczotkowane aluminium na desce rozdzielczej,
-
A4 Ubezpieczenie AC OC
A4 Avant 2.5 TDI 2003r wartość auta liczona jak zwykłego S-line ubezpieczony w Cignie, AC+OC+NW ok 2400pln
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich na forum, mam na imię Bartek, jestem ze Sz-na, poruszam się A4-ką kombi 2.5TDI z 2003r pzdr,