Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tropico

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tropico

  1. to jak to będzie: ten olej LL jest zły w trybie wymiany co 30tys km czy generalnie nawet przy wymianach co 15tys km będzie szkodził ?
  2. mam pytanko bo dziś byłem na przeglądzie w Aso i zalali mi Castrol Slx 5w-30 LL III, poprzednio jeździłem na GTX Magnatec, nie znam się na olejach dlatego mam pytanko, która oliwa jest lepsza ?
  3. mam takie pytanko tak średnio to po ilu tyś. km znikają Continental'e ??
  4. szkoda, że w tym cenniku podali Ci starsze typy opon, przecież są już produkowany Michelin'y Sport PS2 a także Continetal'e SportContact 3...
  5. jak to jest czy przed masztem z fotoradarem musi być wcześniej ta niebieska tabliczka informująca o nim, bo ostatnio zauważyłem na trasie 2 nowe i zupełnie nie były oznakowane ?
  6. Dziś na trasie 570km Warszawa - Szczecin średnie spalanie wg. komputera 9,2 l/100km
  7. a jak ten program wpłynął na osiągi przyśpieszenie/ prędkość max. jest wyczuwalna różnica ??
  8. ale co do v-power'a diesla to ten oferowany na stacjach w zachodniej części kraju pochodzi z niemieckich rafinerii a nie z orlenu także różnica jest ...
  9. ja tankuje tylko shell v-power diesel, mam karte euro shell, ktora daje mi rabat 5gr na litrze także się całkiem opłaca co do innych stacji to podobno na neste jest nawet niezłe paliwo... osobiście nie sprawdzałem i nie sprawdzę za duże ryzko...
  10. witam, powoli zaczynam myśleć nad kupnem opon letnich 235/40/18 i proszę o porade jakie najlepiej kupić ? chodzi głównie by opona dobrze się zachowywała zarówno przy dużych prędkościach jak i na mokrej nawierzchni, przy tym nie ścierając się w szybkim tempie ... słyszałem, że Continentale są dobre tylko właśnie szybko się scierają podobnie Pirelli, głównie zastanawiam się nad Michelin Pilot Sport 2, Yokohama Advan, Bridgestone RE050, Goodyear Eagle F1, o oponie Cooper Zeon 2xs też słyszałem pochlebne oponie
  11. tropico odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Info z Gazeta Goleniowska: "Wśród 22 nowych radiowozów, przekazanych dzisiaj przez Komendę Główną zachodniopomorskim policjantom, znalazło się 6 aut pościgowych marki Opel Vectra, które dzięki wzmocnionym silnikom osiągnąć mogą prędkość nawet 250 km/h. Jak twierdzi nadkom. Wiesław Ziemba, oficer prasowy KPP w Goleniowie, jeden z nich trafi do naszego powiatu i zostanie wyposażony w widerejestrator, co pozwoli na skuteczniejszą niż dotą walkę z piratami drogowymi." Z innych żródeł informuje ze jest to jasnoniebieska Vectra OPC 2.8 V6 Turbo (280KM, Vmax ok 280-290km/h [wersje policyjne nie maja ograniczników elektronicznych!] 0-100 - 6,5s ) Do tego w innych województwach oprócz Opli zakupiono Renault Megane Sport 2.0Turbo (225KM , Vmax 250km/h , 0-100 - 6,0s) Komenda Głowna mysli rowniez nad zakupem Mitsubishi Lancera EVO X do walki nielegalnymi wyscigami (zrodlo DP)
  12. tropico odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    na trasie Szczeciń - Świnoujście często lata ciemnogranatowa Lancia Kappa, ostatnio też słyszałm, że w okolicach Stargardu Szczecińskiego kręci się czarne Mondeo
  13. może na zdjęciach tego aż tak nie widać ale jest bardzo brudny... pozatym na tym kolorze słabo widać brud
  14. eee 170km/h to chyba przesadzone bo wcześniej jest ostry podjazd pod górke no i chyba nie zdążył by na tak krótkim odcinku tyle wyciągnąć, chociaż wszystko możliwe... ale z drugiej strony jeżeli to prawda to brak słów by w biały dzień przy szpitalu, przed przejazdem kolejowym, na takiej wąskiej i niezbyt równej drodze jechać z taką prędkością... tutaj jest troche fotek: http://www.mmszczecin.pl/news/11733/Zgin%C4%99li+na+miejscu.html?category=pics
  15. musiał z Jagiellońskiej grzać ostro z górki i na zakręcie stracić panowanie albo gdzieś tuż przed bramą do szpitala ... swoją drogą to auto musiało być chyba z 2 zrobione ...
  16. nie kupuj 3.1 TD bo to straszna padaczka jak już koniecznie chcesz grand'a w dieslu to tego 2.7 crd 170km... dużo lepszy silnik stworzony przy współpracy z MB ( mogę się mylić ale to jest chyba to samo co 270cdi w Ml'u) Osobiście jednak odradzam Ci Jeep'a... w rodzinie mieliśmy Grand'a tylko tego 4,7 i po 2 latach się go wyzbyliśmy... odnośnie mocy to źle rozumujesz bo np 170km z 2,7 litra to w autach terenowych standard w land crusier'ze z d4d 3.0 masz 160km, liczy się bardziej moment obrotowy i żywotność jednostki
  17. Dzisiaj jechałem do Berlina no i elegancko, żadnych kontroli no i to uczucie jak się przejeżdża 100km pomiędzy budkami gdzie kiedyś stało się minimum kilka minut
  18. jak wszystko ma swoje "plusy" i "minusy"... najbardziej to się boją Niemcy z przygranicznych miejscowości ( głównie przestępczości), mi osobiście trochę to nie pasuje bo tak to miałem prawie zawsze dokładną kontrole auta na granicy: dokumenty itp i dalej był spokój a teraz to będą zapewne czatować w 1-szej wiosce ...
  19. do czerwca to się dużo może jeszcze zmienić... ostatnio jak byłem na kursie redukcyjnym pkt karne to mówili, że mają wprowadzić jakiś system, który ma działać tak, że zdjęcia z fotoradarów mają przechodzić do Ciebie bez względu na kraj... ale to raczej odległa przyszłość
  20. heh skąd ja to znam, mi się znowu głośnik w cb padł i wpadłem 98/50 300zł i 8pkt... miałem jeszcze jeden mandat na 5pkt i poszedłem sobie na kurs redukcyjny pkt karne i jak narazie to działa
  21. Ostatnio miałem okazje testować PS3, Xbox'a no i Nintendo Wii. Dla mnie najbardziej przypadło do gustu PS3, Xbox też całkiem spoko natomiast Nintendo czegoś brakowało wg. mnie. Natomiast odnośnie ceny to najdroższe było PS3 449euro ( o ile pamięć mnie nie myli to było 40gb dodawali do tego jeszcze jakiś film, gre i pada) Xbox kosztował 339e natomiast Nintendo tylko 249e. Koszty gier są porównywalne, natomiast na Wii jest ich trochę mało. Jakbym miał osobiście kupować to wybrałbym PS3 ...
  22. sesja 14.01.2008-25.01.2008
  23. bardzo ładna , dodać jeszcze fajne felgi i będzie miodzio co do felg jak s-linowe to chyba lepiej nie brać 18 bo ostatnio dowiedziałem się, że dość delikatne i tak ja mam już 2 do prostowania
  24. Ja powiem tak miałem w rodzinie 2 laguny I i II obie nówki z salonu na maxymalnym wypasie i nigdy więcej Renault ... cięzko mi uwierzyć w zapewnienia o bezawaryjności bo II-ka też taka miała być a była gorsza od I-ki ... a co do nowej 3 generacji to płacić 110-130 tys za takie auto to pomyłka ... nigdy nie dorówna ono wykończeniu, dopracowaniu itp niemieckim autą... dlatego lepiej sobie za taka kase kupić prawie nową
  25. Nie wiem jak tam powinna wygladac u ciebie sprawa ale ja u siebie mam narazie!! na lato 205/55/16" i takie tez zakladam na zime , na wiosne juz bedzie 18" ale to inna bajka. Co do ciebie to mysle ze 17" to min. opcja u mnie wybór już nieaktualny bo od 1,5 tyg jeżdze na zimówkach 235/40/18 Dunlop SP Winter Sport M3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.