Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mandaciki panowie mandaciki


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczne moze temat jako ze tak swiezo wlasnie dzisiaj dostalem mandat :evil: A wiec jade sobie droga, teren niezabudowany, jade tak kolo 100, podjezdza podemnie ciemne mondeo, no to ja w gaz, przyspieszylem tak do 120, on znow, no to znow przyspieszylem, a tu ciach lampki czerwona, niebieska mi migaja w lusterku :shock: no to zjechalem na boczek, rozmawiac sie z idiotami nie dalo, wogole nic kompletnie .... Dostalem 400 zł i 8 pkt, alez sie wku.wilem .... Mialem 131 gdzie mozna bylo miec 90, kutasy jeba.e nawet nic nie chcieli pogadac, powiedzial no taryfikator przewiduje 300-400 no to 400 :evil: Medy jedne .. wrrrr

No i tym milym akcentem zapraszam innych do pochwalenia sie swoimi doswiadczeniami :mrgreen: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

97/50 - 10 pkt i 400 pln (300 predkosc + 100 pasy) - teren zabudowany, centrum miasta, ale... godzina dokladnie 23:56 (o 23:57 siedzialem juz w radiowozie :) ). nikogusienko absolutnie nie bylo na drodze, podczas mojej wizyty w radiowozie trwajacej jakies 20 minut przejechal jeden samochod - 70/50 i tez dostal mandacik :) audice mialem rowniotki tydzien i to moj pierwszy mandat. zaplacilem z ciezkim sercem, mialbym troche paliwka za to...

a co do mondeo i polonezow nieoznakowanych, to zawsze w lusterku lookam na rejestracje - u nas kazdy policyjny samochod ma blache zaczynajaca sie od PK 07***.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, tez z zalem 400 zl i jutro zaplace, ale wiem ze jak sie odmawia daja do sadu grodzkiego to sad daje tylko kase juz bez punktow, to jest lepsze .... h z nimi - CH.W.D.P :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CH.W.D.P :twisted:

chcę wstąpić do policji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ciagu mojej kariery kierowcy (juz ponad 5 lat ) dostalem w sumie 38 punktow karnych i mandaty na 2100zl :P aktualnie mam 18 punktow, a moim rekordem byla predkosc 136 na 50 :P gliniarz powiedzial ze jeszcze takiego wyniku na tym odcinku nie mial. Teraz jeszcze w miare ostroznie, tam gdzie sa ograniczenia po prostu zwalniam a poza terenem zabudowanym zwracam uwage na auta ktore wyprzedzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas-audi napisał/a:

CH.W.D.P

chcę wstąpić do policji

hehe, no jasne jasne ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w swojej karierze (8 lat) dostałem tylko 1 mandacik za szybkość. 2 pkt i 150zł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w swojej karierze (8 lat) dostałem tylko 1 mandacik za szybkość. 2 pkt i 150zł :lol:

czyzbys Hugo miał pernamentny PSJ i dlatego?? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja w swojej karierze 7 letniej na osobowce i 6 letniej na ciezarówce dostalem tylko jedno pouczenie :mrgreen: no ale jakie zawracanie na zakazie zw i przekroczenie 2 linii ciaglych :cool: mam nadzieje (odpukac) ze dalej bedzie mi sie tak wiodlo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja w swojej karierze 7 letniej na osobowce i 6 letniej na ciezarówce dostalem tylko jedno pouczenie :mrgreen: no ale jakie zawracanie na zakazie zw i przekroczenie 2 linii ciaglych :cool: mam nadzieje (odpukac) ze dalej bedzie mi sie tak wiodlo :roll:

No i tu jest się czym chwalić , a nie chwalić sie mandatami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak dostaje mandacik to z reguły tylko i wyłacznie za predkosc ale jeszcze sie nie zdazyło zebym mandatu nie zbił o połowe czasem nawet wiecej lub wcale nie place :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na predkosc mam jedna zasade CB i jak widac nie place :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w USA zapłaciłem 800 $ :cry: za to że auto było troche za ciężkie "niż ustawa przewiduje"

ale nie a4 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja też mam CB radio i mandat dostałem mimo wszystko.

Tylko się nie śmiać bo ten mandat to nie żart.

Kilka lat temu dostałem mandat w wysokości 20 zł za "zbyt dalekie oddalenie się od brzegu " akcja działa się na jeziorze w Pławniowicach w woj. Śląskim

hahaha zadaleko oddaliłem się od brzegu na materacu i scholowali mnie motorówką ( mimo że miałem karte pływacką na brzegu w plecaku.

wolałbym dostać 400 zł mandatu za prędkość niż 20 zł za to co dostałem i przy setkach gapiów na brzegu być holowanym na materacu przez policyjną motorówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w swojej karierze (8 lat) dostałem tylko 1 mandacik za szybkość. 2 pkt i 150zł :lol:

czyzbys Hugo miał pernamentny PSJ i dlatego?? :razz:

A czy spalanie na poziomie 15l/100 w miescie w seryjnym 1.8T uważasz za PSJ?? Na trasie tez raczej nie jeżdze 80km/h :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc wojtas-audi nic się nie przejmuj zapłacisz i jejździsz dalej a ja od 4 lat nie jejżdże nad jeziorko do Pławniowic ( bo jeszcze akurat mnie ktoś rozpozna ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja miala miejsce rok temu chcac przedostac sie przez zakorkowane miasto z jednej strony Opola na druga gdzie jeden most na Odrze byl remontowany... stwierdzilem ze nie bede stal w tym skwarze.. byly dwa zakorkowane pasy na moscie i trzeci wolny ale dla skrecajacych w prawo na Wroclaw.. postanowilem ze wjade na ten pas i wcisne sie gdzies z przodu przed swiatlami niestety bylem na drodze z jednopasmowej dochodzacej rownolegle do tego mostu i nic sie nie ruszalo wiec skrecilem sobie na pusty chodnik i rura do wolnego pasa i wtedy z tylu rozlegl sie sygnal... widzialem ze policjanci troszke mlodzi i nie zabardzo wiedzieli co zrobic wiec nie zgodzilem sie na przyjecie mandatu przez co sprawa poszla do sadu grodzkiego i oczywiscie wygralem tlumaczac ze nie mogli byc do konca pewni czy jechalem po tym chodniku bo to jest prawie nie mozliwe aby dojrzec to z drogi glownej itd. :P

nastepna akcja jak jeszcze moj staruszek mial opla cisnelismy 120kmh po terenie zabudowanym (jakies male miasteczko) i na koncu miasteczka za lekkim lukiem w zatoczce autobusowej stali :P pan pomachal lizakiem my sie cofnelismy i zaczal wymieniac moje nie zapiete pasy 100zl.. szybka jazda 800zl i duzo ale nie wiem ile punktow karnych... tatko wyszedl pogadal troche powiedzial o planowanych podwyzkach dla policjantow itd i zaszlo tylko do mandatu za moje nie zapiete pasy :P ponoc nie mogli nic nie dac bo jeden z nich zglosil juz do centrali w Kluczborku czy jakos tak zatrzymanie tego auta i musieli cos dac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...