Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mandaciki panowie mandaciki


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

mam prawko od 2000 - nie dostałem zadnego mandatu poki co :), ale Audi mam dopiero od 20 dni :)) - wczesniej kaszlak

tylko nie mow ze przesiadles sie z malucha do A4 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie chcialem zapytac jaki szok przezyles a tu widze ze jeszcze cie trzyma wiec nie musze pytac :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

na ten szok składają sie:

auto jest:

szybsze

dłuższe

wyższe

szersze

lepsze

diesel

ma skore

ma abs

ma szyberdach

ma klime

ma 5 biegow

ma alufelgi

ma spojler

przyspiesza do 100 okolo 6x szybciej

pali podobnie

ma bagaznik

ma naped na przod i silnik z przodu

ma immo

ma autoalarm

ma centralny zamek

ma radio i glosniki

(i pewnie jeszcze wiele innych roznic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

na razie te 90 ps to dla mnie świat :), kaszlak miał chyba około 23

[ Dodano: 2006-08-29, 09:58 ]

poza tym moze pomysle o jakims lagodnym chipie tak na 100-110 ps i bardziej plaski przebiego Nm ?? hmmm tylko ciekawe ile to kosztuje i czy nie zarabie mi to engine'u ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

Życie jest piękne.... Jadę sobie w terenie zabudowanym (od Łukowa do Stoczka Łukowskiego, droga prosta, prędkość jak inni i wyjeżdzam z górki a tu pieski z suszarką stoją i mnie haltnęli i powiedzieli mi że ja 82 km/h jechałem i przywalili mi prezencik 200 zeta i alkomacik podmuchałem sobie.....

Chcieli mnie krpopnąć na 400 ale jako że to pierwszy mandat i wynik alko 0.00 to dali 200

najśmieszniejsze w tym jest to że jak potem jechałem w terenie zabuydowanym przepisowo - 50 km/h to KAŻDY mnie wyprzedzał i w związku z tym moim zdaniem zagrożenie dla ruchu było większe .......

Wspaniały kraj..... co tu dużo gadać

PS wie ktoś ile za przekroczenie o 32 km/h jest punktów bo zapomniałem psa spytać ....

lukas23:temat jak widać juz był takze prosze nie powielać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200zl za brak swiatel(spowodowany awaria) pora wieczorowa i 6pkt karnych :mrgreen: nie dalo sie nic ugadac chamstwo biednego studenta zeby tak okradać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawko mam od 2003r jeszcze nie dostalem mandatu. A4 mam od czerwca (to jeszcze nic straconego moze kiedys potestuje i mandat dostane :grin: ) wczesniej opel astra 1.4 combi (niebardzo bylo czym przekroczyc przepisowych prędkości :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ostatnim czasie "odpukać" nic nie miałem, ale "najlepszy" (he he he) to 128 na 60, jechałem kiedyś w niedzielny poranek do słomczyna z kolesiem i tak się zagadałem z nim że jak kątem oka zobaczyłem jakiegoś kolesia w białej czapce machającego lizakiem to było już baaaaardzo za późno żeby coś zrobić :/, dostałem 300 pln i 10pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej 6 letniej karierze i przejechanych okolo 150 tys km mam tylko jeden PRAWDZIWY mandat. 100 zl. za jazde bez pasow.... pod prad :P Pozostale zalatwilem na biednego studenta... (20 do 50 zl pouczenia)

Nie bede tu wyliczal kilku zdjec z wakacji w niemczech i chorwacji bo nie zaplacilem wiec sie nie liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

9 pkt - 200 zł

Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych.

Pusta droga, wieś, więc postanowiłem łyknąć Opla Astrę, oczywiście żadnego zagrożenie przy tym nie stwarzając. Widzę, że pocina za mną jakaś czerwona A4 od pewnego czasu. Wyprzedziła Astrę tak samo jak ja i zaczyna dosyć szybko się zbliżać. Oczywiście moja ograniczona wyobraźnia 19nastko latka nakazała mi trochę przyspieszyć :lol: . Cisnę, cisnę a Audi coraz bliżej. Upływa parę sekund i kątem oka zauważam, że coś w tej czerownej A4 miga niebieskiego za szybą :grin: . Wtedy uświadomiłem sobie co jest grane i to, że już jestem biedniejszy o ładnych parę stówek. Miałem szczęście w nieszczęściu takie, że nagrywając mnie Panowie policjanci nie monitorowali (dziwne) mojej prędkości, a jechałem około od 60-90 km/h w strefie zabudowanej a poza nią 120 km/h, więc policzyli mi tylko fakt, że wyprzedziłem Astrę na przejściu dla pieszych.

Z ciekawości zapytałem się jaki mają silnik ale w odpowiedzi usłyszałem "To tajemnica" :mrgreen: jednak gdy odjeżdżali na klapie bagażnika widniał znaczek 1.8 (co raczej było prawdą bo mieli tylko jedną rurkę wychodzącą z tłumika końcowego).

W życiu bym nie pomyślał, że Policja się na A4 przesiądzie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ładnie policja w A4

kiedyś w Trójmiescie podobno była A6 z videoradarem, podobno jeździł nią instruktor videoradarowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare lat temu wjezdzalem do Szczecina o 4 rano na 3 pasmowce, gdzie zawsze kierowcy sobie folgowali (teraz tam jest fotoradar) jechalem bez zadnego zagrozenia 112 km/h na ograniczeniu 70, okazalo sie, ze z boku drogi byly jakies roboty (noc wiec pracownikow jak to u nas nie bylo) i postawili znak ograniczajacy predkosc do 40. No to panowie oczywiscie tam staneli i suszarka mnie namierzyli.

Pytanie brzmialo: A ile pan jechal? Wiec odpowiedzialem: chyba 80 km/h. No niestety 112 na ograniczeniu do 40. I skonczylo sie na 200 zl po sympatycznej rozmowie. Jako satysfakcje mialem to , ze uslyszalem: No jest pan dzisiejszym rekordzista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jedyny mandat jaki dostałem to 3,5 roku temu za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Od tamtej pory wielu próbowało, ale nikomu się nie udało :mrgreen: Dopiero w dwa tygodnie temu dostałem w ciągu kilku dni dwa mandaty w USA za niewłaściwe parkowanie:

- $30, kierunek pojazdu zaparkowanego niezgodny z kierunkiem poruszania się pojazdów

- $50, zaparkowanie w strefie mieszkalnej 143 (Chicago, downtown i godzina 23:52. Miałem problem znaleźć miejsce nawet na zakazie :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wawce za brak świateł..100zł + 1 punkt..gadka nie pomogła..zauważyli mnie w kamerach i na 3 skrzyżowaniu stała prewencja..która już od dawna czekała na mnie z lizakiem :oops: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...