Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mandaciki panowie mandaciki


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie raz trafila podwojna ciagla na zakrecie (nie chcialo mi sie jechac 25km/h) w Wawie, samochod zarejestrowany poza stolica, 22 lata na karku i jak tu rozmawiac... 6pkt i 500.

Na wiosne wracajac z dzialki na mazurach niestety bordowe mondeo mnie nagralo (zagadalem sie), 4 pkt i 200zl.

I tym sposobem na razie mam 10 pkt.

Wiecej szczescia mialem wracajac z zakopca po majowym weekendzie, zakret gorka, wyhamowalem do 90, ale i tak bylo w tym miejscu 50 (katowicka, przejscia dla pieszych, love this...). Panowie byli mili i kulturalni, wiec...

- Na ile piszemy p. Michale?

Rozmowa skonczyla sie na litrze Ballentines'a ze slowacji. 40zl zamiast 400 i 8 pkt :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam szczescia do fotopstrykow :P

W krakowie dwa razy po 500zl i 10pkt w zeszlym roku i w tym :) Raz na Wielickiej 108/50 przy wiadukcie kolejowym , a drugi raz na moscie kolo galeri kazimierz 132/50 :P

I musze wam powiedziec normalnie MAGIA bo nie dostalem ani punkciku za to hehehe , wyslalem tesciowa :P O sie panowie policjanci dziwili taka malutka , dojrzala a tak szaleje heeheh.

Kiedys mialem powazna sytuacje jak wracalem z wroclawia autostrada , byl remont akurat i jeden pas i 60 ograniczenie , a ze nie bylo samochodow przede mna no to gaz w deche jak wypadlem z jdnego pasa na dwa to juz mialem chyba ze 160 zaraz za zakretem niestety sobie staly smerfy :P a wtedy juz mialem 193 :P , oczywiscie na poczatku ze to rekord dnia , a potem juz tylko gorzej :P najpierw ze biora prawko , potem zeszli chyba na 500 i 10 pkt, potem 300 i 6 pkt , potem 100 i chyba 2pkt , a na koniec popatrzylismy na ladne sloneczko i mnie puscili friko :) Piekny farcik nie hehehe??

Nastepna sytuacja tym razem Krakow , podjechalem pod kosciol odwiezc moja na slub jakiejs kolezanki , wyrzucilem peta przez okno i pojechalem , za godzine wrocilem i podchodza do mnie straznicy miejscy , ze mandat bo stoje na zakazie zatrzymywania i za peta godzine wczesniej?! hehe, cos tam gadalismy i w koncu mialem sobie wybrac mandat za 100 lub za 50 za peta , no chyba jakis debil by wybral za 100 hehehe. Wlepil mi mandat za wyrzucenie peta i mowi:

- To jeszcze prosze wyjsc i podniesc tego niedopalka!!

a ja mu na to :

- Jak mi wlepiles mandat za wyrzucenie peta , to albo sobie sam podnos tego peta albo zabieraj mandat.

kolo sie odwrocil i podniosl peta i wyrzucil hehehe , myslalem ze umre ze smiechu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 mandaty, które się przedawniły :D w sumie z 700 zł

i 1 który lada dzień się przedawni - ściągalność się trochę teraz polepszyła ale nadal kuleje.

Dopóki skarbówka nie wzywa to nie płacę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekroczenie prędkości o 40km (50-90)."prawko,dowód,ubezpieczenie"zawsze na wierzchy z dowodem rejestracyjnym trzymam moje pozwolenie na broń i to wtedy daje im troszke do myślenia,a po za tym żone wiozłem do szpitala do pracy, to prawie ta sama branża co policja,miły policjant powiedział ze mam coś kupić zonie za 300zł. :thumbup:i mnie puścił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekroczenie prędkości o 40km (50-90)."prawko,dowód,ubezpieczenie"zawsze na wierzchy z dowodem rejestracyjnym trzymam moje pozwolenie na broń i to wtedy daje im troszke do myślenia,a po za tym żone wiozłem do szpitala do pracy, to prawie ta sama branża co policja,miły policjant powiedział ze mam coś kupić zonie za 300zł. :thumbup:i mnie puścił

Kupiłeś ???? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puki co żona pewnie nie świadoma że ma do wydania 3 stówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za godzine wrocilem i podchodza do mnie straznicy miejscy , ze mandat bo stoje na zakazie zatrzymywania i za peta godzine wczesniej?! hehe, cos tam gadalismy i w koncu mialem sobie wybrac mandat za 100 lub za 50 za peta , no chyba jakis debil by wybral za 100 hehehe. Wlepil mi mandat za wyrzucenie peta i mowi:

mi się przypomniało jak kolega mi opowiadał :

jego braciak często jeździ w trasy sprinterem ... no i jedzie, jedzie lasem... sr** mu się zachciało.

Hamulec, pobocze, schowek, papier toalet i do lasu w krzaki

prr,prrr, sruu, sruu

ufff

wychodzi zza krzaka, patrzy a tu niebiescy stoją na poboczu i czekają na coś.

Podchodzi a Ci mu mandat chcą wystawić za sranie w lesie :shocked:

nie pamietam niestety jak to się skończyło (chyba "coś utargował")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie bym nie przyjął tego mandatu - wkońcu co miał narobić w gacie. Co innego jak przez jakiś rezerwat jechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl 13 lipca piatek :) jade sobie do miasta ok. 8 rano a tu nagle :shocked: cyk i zdjecie z fotoradaru za 200pln. 6 punktow karnych jak sie pozniej okazalo.Teren zabudowany a na liczniku fotka pokazala 83km/h . dzis zaplacilem dodam ze byl to moj pierwszy mandat a prawko 8 rok leci.teraz jezde wolno przynajmniej w zabudowanym :evil: . dodam ze mam tych kategorii troche to trzeba uwazac. :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość davido31

jedyny mandat jaki dostałem to było jakieś 8 lat temu jak pomykałem "kaszlakiem" i krawężniki wypatrzyli w nocy ze pasów nie miałem zapiętych.5 dyszek mi ziewneli mandaciku. do tej pory nie zapłaciłem.na swoje wytłumaczenie powiedziałem trolom że wole wylecieć przez przednią szybę niż przypie....lić czołowo kaszlakiem w zapiętych pasach. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja też mam do zaplaty ładny mandacik 400zł i 10 ptk w terenie zabudowanym ograniczenie do 50 na suszarce złapali mnie na 101 km ale wczesniej przychamowałem troche. A policjiant radził mi żebym kupił CB jak tak jeżdze to moze taniej mnie wyniesie no i tak zrobiłem w następnym tygodniu juz kupiłem. Ale i tak teraz staram sie jezidzic parwie z przepisami a przywaznie na ograniczeniach do 50 bo tam czesto stoją.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj sr** w lesie ku..wa nie mozna ??

A odlać się można czy też nie ?

sr** można ale musisz po sobie posprzątać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 sek za pozne przeczucie.

tak moge zatytulowac dzisiejszy dzien.

Jadac sobie w miare kulturalnie 75km/h jak sie potem okazalo, dojeżdżam do miejsca w ktorym czasmi stoja i cos mnei tak tknelo by zdjac noge z gazu i przyhamowac, i jak tylko popuscilem gazu, a zanim but dotknol hamulca wyszedl na droge...tyle dobrego w tym zlym ze udalo mi sie zjeść do 100zl :) ale 4 punkty zlapalem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 sek za pozne przeczucie.

tak moge zatytulowac dzisiejszy dzien.

Jadac sobie w miare kulturalnie 75km/h jak sie potem okazalo, dojeżdżam do miejsca w ktorym czasmi stoja i cos mnei tak tknelo by zdjac noge z gazu i przyhamowac, i jak tylko popuscilem gazu, a zanim but dotknol hamulca wyszedl na droge...tyle dobrego w tym zlym ze udalo mi sie zjeść do 100zl :) ale 4 punkty zlapalem :(

Max no bez jaj , 75km/h przy silniku 2,8 :) Mnie to by chyba nerwy stragaly jak bym tyle jechal :P No chyba ze jechales na wstecznym hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...