Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty stara mendo gdzieś był jak Cię było Spotujecie dziś na bora bora Możliwe , że niedługo zawitam w szeregi spowrotem Ale narazie ciiii
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema siema
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Gratulacje nabytku :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z chęcią przyjadę pooglądać "stare" mordki :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurde : piwo vs spot :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeśli się nie zbetonuję na Wisełce to na pewno podjadę i się ugadamy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeba się razem ugadać na VAG zlot co byśmy myknęli dużą kolumną :naughty: Jak kiedyś z A3 Widzę , że spam jak był tak jest dalej hehehehe :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć chłopcy radarowcy :naughty: Trochu mnie nie było hehhe :polew:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witajcie Panowie czy do RNS-E wychodziły tylko tunery TV analogowe ?? Czy są też może hybrydy z obsługą DVB-T w MPEG4 ?? Jeśli nie ma takowych czy ktoś z was montował jakiś inszy tuner TV ?? Z góry dziękuje za odpowiedź
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobrze że nie wybuchasz Czaseeeeemmm sie zdarzy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Heh ja to jak kometa, raz na sto lat sie pojawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czesc czolem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema wszystkim Mam powazna sprawe do was , oczywiscie zaplace jak potrzeba. Czy ktos z was ma blisko do Jarocina lub tam mieszka ?? Zostalem oszukany przez allegrowicza i potrzeba tam cos zalatwic/odebrac. Bardzo prosze kogos o pomoc , z gory dzieki a koledzy z innego klubu w którym jesteś nie pomogą ? szkoda że sie oddzywasz tylko wtedy jak coś potrzebujesz !!!!!!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zapytaj Pana Waskiego :gwizdanie: Ok , a BTW wyszło mi , że miałem dziurwę w wężyku od wspomagania Na szczęście nie pompa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Heyka all , panowie kto u nas w Krakowie handluje częściami do Audiczek ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zawsze było dobrze , już nie narzekaj hehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzę , że spamik jak zawsze
-
Jaką Lustrzanke doradzicie kupić?
Ja bym na twoim miejscu kupil Olympusa E-520 z dwoma obiektywami , dobry sprzet i na starcie dostajesz dwa obiektywy , no i masz stabilizacje w body (dla jednych zaleta dla innych wada ) .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmm kto kupił Alvika wozidło ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hejka Ma ktos pomysla co moze byc nie tak ??, bo zaczela mi pompa wspomagania dosyc mocno buczec przy skrecaniu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka wszystkim. Nie bedzie ktos czasem przejezdzal dzisiaj w okolicach Bełta ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hejka chlopaki Spotujecie sie jak zwykle w GK o 18 ?? Bo zawitam hehehe.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema wszystkim
-
[B5 AEB] xenon
Ostatnio znajomy tak mial z HIDami , dziwne bo tez 3 razy mu przetwornice padaly , okazalo sie , ze mial zwarcie na kablach dochodzacych do przetwornic.
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
Cuberek , swietne autko Gratulejszon , bo przesiadka spora Oczywiscie na plus Cipek i bedzie full extra