Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie przyszedł czas na zmiany, posiadaczem mojego B6 "S4" został kolega z forum Irko, a Ja postanowiłem powiedzieć OŚCe dowidzenia i tym samym sposobem stałem się posiadaczem 3,0 TDI quattro :naughty:

CO tu pisac ..... zdjecia oddadzą poczęsci to co zakupiłem :

- S-line

- Bixenon

- RNS-e

- kiera multifunkcyjna pikowana

- Skóra pełna

- 18-stki fele model RS6

- zmieniarka w schowku

- system nagłośnienia BOSSE

- szyberdach

- rolety w tylnich drzwiach

- oczywiscie tempomat

- grzane fotele

- FIS :)

- pełna elektryka szyb

- hak :naughty:

- zawiecha -20 mm

sesja z lepszej jakosci zdjeciami w niedalekiej przyszlosci ..... :cool1:

ale pewnie juz po zmianach czyli napewno zderzak przedni i pewnie tylni od S-line

69398700.jpg

30917242.jpg

46328310.jpg

50266598.jpg

65497373.jpg

20080824859.jpg

dsc01332x.jpg

dsc01328kk.jpg

dsc01340ja.jpg

20100317425.jpg

dsc01325hm.jpg

20100307378.jpg

sprzedazt.jpg

sprzedaz12.jpg

sprzedaz11.jpg

dsc01357h.jpg

dsc01349ej.jpg

Kilka fotek z wczorajszej sesji w Krakowie 5 Kwiecień 2009

82460862.jpg

81321664.jpg

15091696.jpg

43953885.jpg

49675941.jpg

cuberaudi.jpg

zimowy felunek 17 stki z S4

20100307378.jpg

sprzedaz11.jpg

sprzedazv.jpg

Opublikowano

cuber :kox:

Dobry wybor.. :good:

Mam nadzieje ze nie bedziesz zalowac.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

cuber :kox:

Dobry wybor.. :good:

Mam nadzieje ze nie bedziesz zalowac.. :naughty:

a czego tu żałować ??

Opublikowano

Na poczatku chciales 2.0.. :gwizdanie:

Opublikowano

No no fura :kox: 3.0 TDI :kox: Skóra :kox: RNS-e :kox: Nic dodac nic ujac Quattro :kox:

Opublikowano
  • Autor

Na poczatku chciales 2.0.. :gwizdanie:

każdy w życiu coś chce :wink4: ale 2,0 TDi w Q to rzadkosc i jednak jestem wdzieczny ze nie zrobiłem tego błędu kupując 2,0 :gwizdanie:

Opublikowano

O k**wa stary wypas na maxa :naughty:

Opublikowano

Na poczatku chciales 2.0.. :gwizdanie:

każdy w życiu coś chce :wink4: ale 2,0 TDi w Q to rzadkosc i jednak jestem wdzieczny ze nie zrobiłem tego błędu kupując 2,0 :gwizdanie:

a wiesz komu za to flaszkę postawić :gwizdanie:

co tu dużo mówić , fura prze za***ista no i to chyba sygnał dla krakusów na przejście o model wyżej :decayed:

Opublikowano

Na poczatku chciales 2.0.. :gwizdanie:

każdy w życiu coś chce :wink4: ale 2,0 TDi w Q to rzadkosc i jednak jestem wdzieczny ze nie zrobiłem tego błędu kupując 2,0 :gwizdanie:

a wiesz komu za to flaszkę postawić :gwizdanie:

co tu dużo mówić , fura prze za***ista no i to chyba sygnał dla krakusów na przejście o model wyżej :decayed:

Zaczynaj :naughty:
Opublikowano

zaczekam aż się Cuber nacieszy :naughty:

Opublikowano

Gratki! :oklaski:

Opublikowano

Gratuluje wyboru :good: Auto kox :kox:

Opublikowano
  • Autor

Gratki! :oklaski:

dzięki i czekam na Twoją prezentacje :naughty:

Opublikowano

szacun Cuber :hi: furka przednia i :ON: na tym samym poziomie a odlot i komfort o niebo wyżej. No może tylko A5 by dało rade :good:

Opublikowano

dzięki i czekam na Twoją prezentacje :naughty:

wt/śr :naughty:

Opublikowano

Gratki, furka pierwsza klasa :good:

Opublikowano
  • Autor

Gratki, furka pierwsza klasa :good:

THX

Malik no to czekam z niecieprliwością :naughty:

ps. i tak Cie objade :cool1:

Opublikowano
:kox: o żesz kurfa ja pierd#lę :slina: Chyba inaczej się tego opisać nie da :kox: Piękna fura i chyba niczego jej nie brakuje. Ale domyślam się że będzie jakieś rezanie :kox:Cuber co planujesz? :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

:kox: o żesz kurfa ja pierd#lę :slina: Chyba inaczej się tego opisać nie da :kox: Piękna fura i chyba niczego jej nie brakuje. Ale domyślam się że będzie jakieś rezanie :kox:Cuber co planujesz? :gwizdanie:

body kit S-lina :gwizdanie: i tylko tyle bo cóż wiecej mozna :gwizdanie:

Opublikowano

Oj mozna mozna.. :naughty:

Mi np w B7 nie podobaja sie kierunki w reflektorach.. :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.