-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Dzięki za info i sugestię, auto będzie sprawdzone jak juz znajdę egzemplarz który mi odpowiada. Autko bardzo fajne, brakuje tylko poliftowych ledów. Nie podchodzą p&p do przedlifta?
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Fotel fajna sprawa, tylko jak przerobić to wytłoczenie S4 na Q5? ? Z innej parafii, sam się zastanawiam nad zakupem SQ5 TDI, jak taka buda prowadzi się z większą prędkością?
-
Skoda Kodiaq 2.0 TSI STYLE TATOWÓZ cz.3
Apropo bodykit, to właśnie zauważyłem ze jest juz sportline. Nawet wygląda spoko. Fajne auto, gratuluje zakupu. Sam zaczynam się nad tym kodiaqiem zastanawiać - jak to jeździ przy wyższych prędkościach i jak wyglada wyciszenie kabiny?
-
UPDATE Spryski od A3 w A4 ! +Spryskiwacze reflektorów zwykłe w zderzaku S LINE S4 B7
Wow, takiego fotostory to sie nie spodziewałem, dzieki wielkie! Słabo tylko z tą dyszą...
-
UPDATE Spryski od A3 w A4 ! +Spryskiwacze reflektorów zwykłe w zderzaku S LINE S4 B7
Dzieki, dokładnie o tych myslalem, czekam w takim razie na info. Nawet delikatna rzeźba jest ok, bo nie wiem skad przebitka 4x tyle za a4.
-
UPDATE Spryski od A3 w A4 ! +Spryskiwacze reflektorów zwykłe w zderzaku S LINE S4 B7
Wie ktoś czy spryski od A6 C6 pasują do A4 B7 S-line? Przykładowo: https://www.olx.pl/oferta/spryskiwacze-do-audi-a6-c6-s-line-04-08-CID5-IDmWCts.html#94315f0f2d Obecnie na allegro 280pln za sztuke od a3 albo 365pln ori do a4 s-line...
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Czy zderzaki v12 podchodza P&P?
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
No i dalej puka stuka czy przestalo? Swoja droga ciekawe czy takie pukanie stukanie jest tez w A7...
-
A4 Avant BKN 3.0 TDI QUATTRO S Line
Dobry wybór, ale przełożenia S-tronic to tam nie ma w tym tipie. S-tronic to skrzynia dwusprzegłowa, Ty masz przełożenie Sport.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Czesc, w piatek 13-go wysłałem Ci PM, zobacz prosze i odpisz. dzieki
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
Zgadzam sie z Rosemeyerem apropo AU. Serwisowalem tam swoj samochod juz pare razy i zawsze jestem zadowolony Nie wiem skad te opinie o nich.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Sprawdziłem w konfiguraorze i wychodzi na to, ze w nowym A8 można mieć 3 ramienna kierownice z grzaniem:
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Ta akurat miala dol w piano, wiec teoretycznie spoko by sie komponowala u Ciebie Swoja droga utrzymanie blendy i listew piano w czystosci to inna sprawa-widac wszystkie odciski 2 kiery spoko opcja, najlepiej jakby zrobili w koncu jakas kiere 3 ramienna z grzaniem.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Zeby skonczyc OT, bylem wczoraj w AV i spodobała mi sie kiera jaka jest w tej poliftowej q7 ktora maja. Orientujesz sie, czy pasowałaby P&P do przedlifta? A no i felgi, RSy w kolor auta naprawde spoko wygladaja na Q7
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
co prawda w A6 C7 (nie wiem jak waga A6 C7 do A8 D4) ktore ma tylko 300bhp, 100-200 wychodzi ok 15s EDIT: Z tego co widzę w nowym A8 silnik 3.0TFSI ma 290 PS wiec bedzie gorzej...