Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzięki za info i sugestię, auto będzie sprawdzone jak juz znajdę egzemplarz który mi odpowiada. Autko bardzo fajne, brakuje tylko poliftowych ledów. Nie podchodzą p&p do przedlifta?
  2. Fotel fajna sprawa, tylko jak przerobić to wytłoczenie S4 na Q5? ? Z innej parafii, sam się zastanawiam nad zakupem SQ5 TDI, jak taka buda prowadzi się z większą prędkością?
  3. Apropo bodykit, to właśnie zauważyłem ze jest juz sportline. Nawet wygląda spoko. Fajne auto, gratuluje zakupu. Sam zaczynam się nad tym kodiaqiem zastanawiać - jak to jeździ przy wyższych prędkościach i jak wyglada wyciszenie kabiny?
  4. Wow, takiego fotostory to sie nie spodziewałem, dzieki wielkie! Słabo tylko z tą dyszą...
  5. Dzieki, dokładnie o tych myslalem, czekam w takim razie na info. Nawet delikatna rzeźba jest ok, bo nie wiem skad przebitka 4x tyle za a4.
  6. Wie ktoś czy spryski od A6 C6 pasują do A4 B7 S-line? Przykładowo: https://www.olx.pl/oferta/spryskiwacze-do-audi-a6-c6-s-line-04-08-CID5-IDmWCts.html#94315f0f2d Obecnie na allegro 280pln za sztuke od a3 albo 365pln ori do a4 s-line...
  7. No i dalej puka stuka czy przestalo? Swoja droga ciekawe czy takie pukanie stukanie jest tez w A7...
  8. Dobry wybór, ale przełożenia S-tronic to tam nie ma w tym tipie. S-tronic to skrzynia dwusprzegłowa, Ty masz przełożenie Sport.
  9. Czesc, w piatek 13-go wysłałem Ci PM, zobacz prosze i odpisz. dzieki
  10. Zgadzam sie z Rosemeyerem apropo AU. Serwisowalem tam swoj samochod juz pare razy i zawsze jestem zadowolony Nie wiem skad te opinie o nich.
  11. Sprawdziłem w konfiguraorze i wychodzi na to, ze w nowym A8 można mieć 3 ramienna kierownice z grzaniem:
  12. Ta akurat miala dol w piano, wiec teoretycznie spoko by sie komponowala u Ciebie Swoja droga utrzymanie blendy i listew piano w czystosci to inna sprawa-widac wszystkie odciski 2 kiery spoko opcja, najlepiej jakby zrobili w koncu jakas kiere 3 ramienna z grzaniem.
  13. Zeby skonczyc OT, bylem wczoraj w AV i spodobała mi sie kiera jaka jest w tej poliftowej q7 ktora maja. Orientujesz sie, czy pasowałaby P&P do przedlifta? A no i felgi, RSy w kolor auta naprawde spoko wygladaja na Q7
  14. co prawda w A6 C7 (nie wiem jak waga A6 C7 do A8 D4) ktore ma tylko 300bhp, 100-200 wychodzi ok 15s EDIT: Z tego co widzę w nowym A8 silnik 3.0TFSI ma 290 PS wiec bedzie gorzej...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.