Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C7 3.0TFSI


kuredu

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj poszło zamówienie na dwie szt - odbiór luty/marzec

Po jeździe testowej zakochałem się w tym aucie. Silnik i dźwięk V6 masakra :evil:

Launch control rewelacja - oranżada z komunii mi się odbiła po starcie. Na trasie 80km po w-wie gdzie albo stałem w korkach albo go pałowałem na maksa spalanie wyszło 16L, a prędkości na obwodnicy dochodziły do 240km/h

także myślę że w mieście na spokojnie 12-13L powinno dać radę

testowałem też bmw 5 ale jedyne co w bmw lepsze dla mnie to skrzynia biegów - bardziej płynna i wydaje mi się szybsza, reszta ok ale audi lepsze

Ja zamówiłem biały Ibis, brat szary Dakota

niestety ale auto na kołach 17 dają, na szczęście mam swoje 18 S5 tylko muszę gumy większe dokupić a 17 nówki sprzedam

z dodatkowego wyposażenia:

światła LED - rewelacja na żywo

środek czarny Alcantara

sportowe fotele z elektryką i pamięcią

grzana kanapa

nawigacja MMI touch

tempomat

i jeszcze jakieś pierdoły schowki itd

Podobno w ramach gwarancji można w VTG zrobić program na około 360KM ale póki co nie znam szczegółów

Także teraz odliczam dni i spać nie mogę...

Fotki po kuracji Swissvax:

d21defae87019307.jpg

58f1641767e5b99a.jpg

932304c414b94613.jpg

247c572720db1ddb.jpg

ddebca5335712043.jpg

b29c9ddff81d298c.jpg

5a3de23a943b0c88.jpg

301f92e1d7cce21a.jpg

a2ca51bed74f0751.jpg

97be14f35ed09e93med.jpg

d376277a5faf5bdbmed.jpg

c0ca5408995f3fedmed.jpg

d7d2c85e22f75dd1med.jpg

18e6af5e03656df6med.jpg

f392c3dcbf7da9b3med.jpg

c23492155da9666fmed.jpg

1ac0860f1bf5fc79med.jpg

e49fd3f006c6fefemed.jpg

c68b9f87ddea23ecmed.jpg

cc572cf4344a9060med.jpg

3f60e580ec050d0bmed.jpg

486722b43a0a405fmed.jpg

Edytowane przez kuredu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się jak będziesz miał. Póki co robisz sobie i nam smaka :thumbdown::decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 16:36_________________________________________________Poza tym biały teraz to obciach. wszystkie dostawczaki takie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ze spytam bo tez gardze tym czymś ale... Czy dużo drożej wyszedłby dyszel 3.0 BiTDI?? :decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 16:37_________________________________________________

Pochwal się jak będziesz miał. Póki co robisz sobie i nam smaka :thumbdown::decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 16:36_________________________________________________Poza tym biały teraz to obciach. wszystkie dostawczaki takie są

Ibis ladny nie gadaj Buba :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ze spytam bo tez gardze tym czymś ale... Czy dużo drożej wyszedłby dyszel 3.0 BiTDI??

nie mają go jeszcze w ofercie w Polsce także nie wiem ale podejrzewam że ze 20tys wyjściowo jak nie lepiej będzie droższy[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 16:54_________________________________________________

Poza tym biały teraz to obciach. wszystkie dostawczaki takie są

jakbym moją mamę słyszał :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7886690230f1b1c9.jpg

takie coś znalazłem [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 17:11_________________________________________________a drugi taki

590a94dcb80e4761med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos czuje w moczu ze ten silnik bedzie godnym nastepca 2.7biT :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny silnik, ciekawe jak osiagi beda na zywo wygladac wzgledem 3.0 biTDI 313KM

wziales w s-line zew ? bo pokazales ta biala w sline zew...

kolor fajny wg mnie :good:

nadwozie sedan tak ?

patrzyles tez a7 ? bo jestem ciekaw czy jest duzo ciasniejsze z tylu

co do programu to wydaje mi sie ze to bedzie box bo chyba jeszcze nic innego nie wymyslono do 3.0tfsi... ale moze sie myle. jesli tak to niech ktos mnie poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa co wy w mafii siedzicie że takie 2 szt. naraz sobie sprawiliście :evil:

Kuredu gratuluję :kox:

Liczę że się zjawisz nówką sztuką w Bukowinie w marcu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mówił kolo w serwisie że można więcej niż 360KM ale wtedy nie będzie gwarancji więc dwa lata na 360KM a potem w górę, podobno po tej modyfikacji poniżej 5sek ma być 100km/h :kox:

Kuźwa co wy w mafii siedzicie że takie 2 szt. naraz sobie sprawiliście :evil:

:gwizdanie:

fajny silnik, ciekawe jak osiagi beda na zywo wygladac wzgledem 3.0 biTDI 313KM

wziales w s-line zew ? bo pokazales ta biala w sline zew...

kolor fajny wg mnie :good:

nadwozie sedan tak ?

patrzyles tez a7 ? bo jestem ciekaw czy jest duzo ciasniejsze z tylu

co do programu to wydaje mi sie ze to bedzie box bo chyba jeszcze nic innego nie wymyslono do 3.0tfsi... ale moze sie myle. jesli tak to niech ktos mnie poprawi

obydwa auta sedan,

zdjęcie dałem z s-linem bo takie znalazłem ale nie brałem s-lina

wziąłem z wyposażenia niezbędne minimum bo każdy dodatek słono kosztuje

siedziałem w A7 i miejsca jest sporo ale mi się po prostu auto nie podoba i sporo droższe jest

tył w A7 jak w skodzie 105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałem się tez na s5 w sportbacku bo ta sama kasa ale wnętrze A4 już mi się opatrzyło,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktos ma A6 C7 na http://www.a6klub.pl/ :mysli::decayed:

W tym klubie to nic się nie dzieje w ogóle a co dopiero by ktoś tam miał A6 C7, Młody jak kupił A6 C6 to został u nas, z jakiego powodu to nich on sam powie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktos ma A6 C7 na http://www.a6klub.pl/ :mysli::decayed:

Młody jak kupił A6 C6 to został u nas, z jakiego powodu to nich on sam powie :gwizdanie:

bo go tam nie chcieli :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałem się tez na s5 w sportbacku bo ta sama kasa ale wnętrze A4 już mi się opatrzyło,

Dobrze wybrałeś, nie będziesz tego żałował :wink4:

Powiedz mi masz ten bajer co z tyłu jak machniesz nogą to otwiera się klapa od bagażnika, czy tylko to bajer w avancie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie brałem tego, gdybym chciał wszystko co mi się podoba z opcji to z dwóch by jeden wyszedł

natomiast fajnie że w std jest odpalanie bez kluczyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kuredu gratuluje! Pojechales grubo :)

Gratuluje takze odwagi z bialym ibisem! Nie bedziesz zalowal.. Bialy rzadzi, ale nie wiem jak to w C7 z czarna opytka jest? Dostepna juz?

Szary Dakota tez fajny kolor, nawet ostatnio polerowalem takiego w ASO Audi..

Jezeli odbierasz auto w Wawie to dogadaj sie ze Swissvax w Warszawie niech przygotuja auto nowe w ASO przed Twoim odbiorem. Chodzi mi o to ze mowisz sprzedawcy zeby oni tylko zdjeli folie zabezpieczajaca z niego po transporcie. Nic wiecej. Reszte zrobia chlopaki ze Swissvax. Nastepnie zamowisz sobie od nich dwa woski: Glacier (dedykowany do bialego) np powoduje ze nie zostaja ciemne zacieki na aucie, ktore tak dobrze widac na bialym kolorze. I dla siebie i brata na zimie Swissvax Shield. Wydaje mi sie ze przy takim pakiecie powinienes dostac dobra cene. A chlopaki ze Swissvax lubia przygotowywac nowe auta. Takze i cena inna bo mniej roboty niz z uzywanym. Tylko niech ASO go nawet nie myje po transporcie :):naughty:

Probowales moze fotele komfortowe w C7? Wygladaja tak samo jak sportowe, tylko ze maja elektrycznie regulowana podusze pod udami, poduchy boczne w siedzisku i oparciu. Do tego mozna takze miec wentylacje i masowanie :) Ale wiadomo ze to juz swoje kosztuje..

Graty jeszcze raz i Wesolych Swiat!!

Wiem ze pisales gdzies o dobrych rabatach u Szewczyka.

Jak to wyglada w PL? Np mozesz podac procentowo od wartosci calego auta?

Ja chcialem zamowic moja B8 kiedys w PL. Dowiadywalem sie w wawie i poznaniu. Rabaty byly strasznie marne i w porownaniu do Norwegii 0 gratisow.

Zamawiajac tutaj nowe auto dostalem ok 12% rabatu, do tego grill od 3.0TDI z wymiana w cenie. Kurtke Audi, portwel, komplet dywanikow welurowych (gumowe byly w cenie) i mate gumowa do bagaznika..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...