Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C7 3.0TFSI


kuredu

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj poszło zamówienie na dwie szt - odbiór luty/marzec

(...)

Ile stron będzie do tego czasu? 100? 200?

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie wszystko od wypasu zależy bo ogólnie 3.0tfsi już można od 220 tyś zł z salonu wyjechć w podstawie oczywiście

Dopisany: 26 Grudzień 2011, 21:28

--------------------------------------------------------------------------------

ale żeby furacz był kozacki i nie tylko wyglądem cieszył ale i miał co ważniejsze to po dodaniu troszku wypasu robi nam się 300-320 tyś zł od tego 9-10% upustu i mamy za całkiem przyzwoicie skonfigurowane najnowsze A6 z q i nie małą ilością kucy pod maską 270-300 tyś zł

240K ale to super cena biarac pod uwage ze A4 3.0TDI kosztuje 215.Swoja droga niezle porypana ta cena za ten motor :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwościa aż foty z odbioru beda bo zapowiada sie ciekawie :) Co do LED'ów to są kozackie,ale tylko z wyglądu. Jak braliśmy A8 to w salonie nam je odradzili, a zasugerowali żeby brać Adaptive Light bo mają zdecydowanie więcej funkcji niż LEDówki :wink4:

P.S. Dla mnie ta jest kozak :naughty:

http://otomoto.pl/audi-a6-3-0-tdi-avant-pelny-s-line-pl-C21095558.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za taka przyjemność? 300?

267 dokładnie po rabatach, i wcale nie ma to auto wszystkiego co bym tam chciał widzieć ale jak zawsze blokuje budżet, byłoby 350 to jak znam życie też by na coś zbrakło bo zawsze brakuje :cool1:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 11:46_________________________________________________

Gratulacje wyboru ;) Furka naprawdę zacna ;) , ale felga to bym poszedł w jakiegoś rotora 19-20 lub rs6 w graficie byłby kox max :)

18 będzie i nic większego nie zakładam, wiem że na 20 by fajnie wyglądało auto ale dla mnie 18 to niezbędne minimum i maximum jednoczesnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonfigurowalem sobie taka 3.0TFSI jak Twoja z wyposazeniem mniej wiecej jak moja A4 :wallbash::thumbdown::OMG:

d3bafeeb1d6d8814.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co znowu podniecać się cenami po przeliczeniu... Było już to nie raz ani nie dwa pisane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to nikt nie napisze albo nie przeliczy ile zarabia w ten strasznej i okropnej Norwegii :gwizdanie:

10.3% przy zakupie 2szt. to skromny rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to nikt nie napisze albo nie przeliczy ile zarabia w ten strasznej i okropnej Norwegii :gwizdanie:

no wlasnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 w A6 C7 to bedzie tragedia..

masz racje

autem będę jeździł tylko po zmroku bo wstyd się pokazać na 18[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 17:42_________________________________________________

10.3% przy zakupie 2szt. to skromny rabat.

na tą chwilę nie ma nic lepszego

tak jak pisałem wcześniej w 2008 kupowałem jedno auto i rabat był o wiele większy ale euro szaleje i nic nie poradzę

a co do cen w NO - dla mnie najlepszym porównaniem cen aut jest podzielenie jego ceny przez średnią krajową i wyjdzie ile m-cy trzeba pracować w PL a ile w NO żeby kupić takie auto. wtedy widać gdzie jest drożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu a nie próbowałeś odwiedzić aso w Berlinie i potargować :wink4:

Ps piękna będzie :)

w sumie nie myślałem żeby za granicę jechać no i wtedy kupno w euro - 8tygodni czas oczekiwania euro się wysra na 5pln po nowym roku i cena idzie w górę, tu mam pln i co by się nie działo cena zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonfigurowalem sobie taka 3.0TFSI jak Twoja z wyposazeniem mniej wiecej jak moja A4

eeee tam bo tym masz przekombinowane auto w druga strone :wink4:

Mi wyszlo 1.100.000 na pelnym Sline , google , head-up display , panorama ,aktywnym zawiszeniem , pelna elektryka i paroma dodatkami z Audi exclusive wiec nie wiem na co ty jeszcze wydales 400K :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walic to! Melona na auto w Norwegii nie wydam nawet jezeli bede zarabial tyle samo w ciagu roku..

Teraz jeszcze mi cwele zabrali 50% podatku wiec do konca roku mam opcje nienawidzic Norwegii :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory że tak odbiegnę od tematu..

Powiedzcie mi na jakiej zasadzie świecą te światła przednie np w tej z tego linku?

http://photos03.otomoto.pl/photos/original/C21/09/55/C21095558_10.jpg

w przypadku włączenia mijania świecą LEDy, czy to po prostu takie kilkusoczewkowe rozwiązanie zenonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bartek grubo grubo .... bardzo fajny wybór .... pasuje do Ciebie ten kolor .... silnik też jak dla Ciebie .... gratuluje zakupu :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...