Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C7 3.0TFSI


kuredu

Rekomendowane odpowiedzi

prawie samolot :good: to pierw będzie nowa i pachnąca a póżniej będzie zapier... i pachnieć nowością :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki nowego pojazdu, ciekawe ile b5 potrzeba zezłomować zeby wybudować taka a6 teraz :)

przednie lampy full led miały nie dostać homologacji w polsce :( ponoć świeca lepiej niz xenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś dostałem info z audi że produkcja 6 tydzień 2012 a także info, że dostali nowe warunki handlowe jak nie ma już Kulczyka i zmieniłem dziś delikatnie konfigurację a produkcja przesunie się o tydzień. szacują że na koniec lutego auto będzie u nich.

poza dodatkowym rabatem 3tys pln mam teraz dodatkowo sportowe fotele w skórze Valcona, kolor taki jak na zdjęciu, aplikacje z matowego drewna na zdjęciu jest połyskujące(widziałem dziś na żywo i 100razy lepiej niż połyskujące), czarną podsufitkę, felgi 18 z oponami 245/45, lusterka składane z pamięcią. także humor mi się od razu poprawił :decayed:

bcca35f019a448fbmed.jpg[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 15:26_________________________________________________jakby co to moje felgi S5 na sprzedaż razem z oponami w bardzo atrakcyjnej cenie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239892.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zamiast drewna nie lepiej alu szczotkowane ?? duża dopłata ? furka bajeczka będzie. Dobrze , że wnętrze nie typowo po niemiecku całe czarne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zamiast drewna nie lepiej alu szczotkowane ?? duża dopłata ? furka bajeczka będzie. Dobrze , że wnętrze nie typowo po niemiecku całe czarne ;)

alu szczotkowane jest tylko w s-line, poza tym widziałem zestawienie brązowych siedzeń, czarnej deski i wykończenia szarego i nie podobało mi się takie zestawienie, a to drewno matowe jest świetne :kox:, wreszcie to wygląda i w dotyku też jak drewno a nie jak błyszcząca imitacja, która do tej pory była. może to i jest drewno ale przez ten połysk wygląda średnio. miałem takie w B8 i mi się nie podobało. gdybym dziś na żywca nie zobaczył tego nowego to z katalogu czy neta na pewno bym się nie zdecydował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zamiast drewna nie lepiej alu szczotkowane ?? duża dopłata ? furka bajeczka będzie. Dobrze , że wnętrze nie typowo po niemiecku całe czarne ;)

alu szczotkowane jest tylko w s-line, poza tym widziałem zestawienie brązowych siedzeń, czarnej deski i wykończenia szarego i nie podobało mi się takie zestawienie, a to drewno matowe jest świetne :kox:, wreszcie to wygląda i w dotyku też jak drewno a nie jak błyszcząca imitacja, która do tej pory była. może to i jest drewno ale przez ten połysk wygląda średnio. miałem takie w B8 i mi się nie podobało. gdybym dziś na żywca nie zobaczył tego nowego to z katalogu czy neta na pewno bym się nie zdecydował.

ale to nie jest chyba jakas nowsc bo ja juz dawno temu siedzialem w C7 u siebie i miala wlasnie takie matowe drewno.Wydladalo na prawde super.

Aluminum pasuje tylko do czarnego wnetrza na sportowo czyli S-line do takich skor i kolorystyki wygladalo by bardzo srednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zamiast drewna nie lepiej alu szczotkowane ?? duża dopłata ? furka bajeczka będzie. Dobrze , że wnętrze nie typowo po niemiecku całe czarne ;)

alu szczotkowane jest tylko w s-line, poza tym widziałem zestawienie brązowych siedzeń, czarnej deski i wykończenia szarego i nie podobało mi się takie zestawienie, a to drewno matowe jest świetne :kox:, wreszcie to wygląda i w dotyku też jak drewno a nie jak błyszcząca imitacja, która do tej pory była. może to i jest drewno ale przez ten połysk wygląda średnio. miałem takie w B8 i mi się nie podobało. gdybym dziś na żywca nie zobaczył tego nowego to z katalogu czy neta na pewno bym się nie zdecydował.

ale to nie jest chyba jakas nowsc bo ja juz dawno temu siedzialem w C7 u siebie i miala wlasnie takie matowe drewno.Wydladalo na prawde super.

Aluminum pasuje tylko do czarnego wnetrza na sportowo czyli S-line do takich skor i kolorystyki wygladalo by bardzo srednio

masz rację że to nie jest nowość w c7

dla mnie jest to nowość bo do tej pory wszystkie aplikacje w drewnie jakie widziałem były z połyskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak swietny wybor , takie wnetrze do tego auta bardzo pasuje zwlaszcza to drewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matowe drewno jest mega mega zarąbiste - na żywo powala - boskie w dotyku a wyglądowo dodaje autku wartości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy matowe wraz z pakietem balao braun w A8 i jest przekozak! Także dobry wybór :good:

imagerpl.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b5 były dekory w matowym drewnie juz, niemniej jednak to zastosowane w c7 jest świetne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy odbior?? :)

Swissvaxy sie chwalily ze ustawiles sie na pakiet "nowe auto" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu ty złożyłeś zamówienie później niż ja a będziesz miał chyba auto szybciej co? bo dwa tygi wczesniej masz produkcję :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy odbior?? :)

Swissvaxy sie chwalily ze ustawiles sie na pakiet "nowe auto" :P

produkcja za 2 tyg więc licze że na koniec lutego wjedzie :kox:

Hubert ze Swissvaxa wyjaśnił mi wszystko także strzelę na dzień dobry tan pakiet na lakier

ciężko się czeka, na szczęście dziś na narty jadę więc tydzień szybko zleci a później jeszcze 2.5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu ty złożyłeś zamówienie później niż ja a będziesz miał chyba auto szybciej co? bo dwa tygi wczesniej masz produkcję :cool1:

ciezko sie co :) ale jak bys dostal to auto od reki to by tak nie cieszylo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu brałeś Audi Extensive – specjalny program serwisowy ? Dowiedziałem się że nie jest to tak jak było do tej pory ubezpieczenie na wypadek awarii tylko normalna przedłużona gwarancja producenta.

Odp. na moje pytanie z ASO:

"...Ta opcja jest możliwa tylko w przypadku zamawiania samochodu do produkcji, gdyż jest wpisywana w specyfikację samochodu jako element wyposażenia dodatkowego..."

Niestety dla mnie już za późno na dodanie :kwasny:

Wyposażenie

3 lata / 30 000 km - 740zł

3 lata / 60 000 km - 1 080zł

3 lata / 90 000 km - 1 490zł

4 lata / 40 000 km - 1 690zł

4 lata / 80 000 km - 2 500zł

4 lata / 120 000 km - 3 590zł

5 lat / 50 000 km - 2 770zł

5 lat / 100 000 km - 4 330zł

5 lat / 150 000 km - 6 630zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie i specjalny program serwisowy my ass..

Takie cos to dziala wszedzie zagranica tylko nie w Polsce.

Reklama tego powinna byc "kup se ubezpieczenie i specjalny program serwisowy, a my Cie i tak zaladujemy w d****.

Przyklad, pol motoryzacyjnego internetu w PL trabi o braniu oleju w 2.0TFSI. Co Audi z tym robi?

Tutaj wymieniaja silniki, wymieniaja cale samochody jak wlasciciele maja dosyc dolewania i oddaja auta..

A w PL mowia ze ten typ tak ma! "Kupiles se Pan Audi, plac i placz"

:polew:

Zeby nie przedluzac OT to w Auto Premium w Poznaniu baaaaardzo krzywo sie na mnie patrzyli jak cos chcialem reklamowac przed uplywem 2 lat.

Klamki do Advanced shitKey powiedzieli mi ze nie ma sensu wymieniac bo tak bedzie sie dzialo, to tak ma! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takich cenach :kox: to niewiele osob stac na takie auto , a do tego faktycznie ASO w PL to lekko mowiac kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...