Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prezes_CCCO

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pięknie , nie chciałeś 20 cali z rs5 ?
  2. Świetnie się prezentuje, jakie felgi mają parametry et ? oraz jakie dystanse zastosowałeś ? ( firma, rozmiar) Pozdrawiam
  3. Mam pytanie czy opony 245/30/20 przy feldze 9cali maja naciąg ? Masz może dokładniejsze foto jak to wygląda ?
  4. Jaka felga w planach na zimę ? rotor ?
  5. Lampy poprzedni właściciel zmienił na ksenon tak, że z polifta pasowały plug & play też myślałem, że będzie to skomplikowany proces na szczęście się poszczęściło gorzej z całym przodem nic nie pasuje z przed lifta do polifta
  6. Świetnie furka się prezentuje , ja bym pomyślał o felgach 20
  7. Witam, Przedstawiam swój nowy nabytek. W lutym trafił w moje ręce przed lift 2005 postanowiłem troszkę go odmłodzić + pakiet s wpadł plany ? Utrzymać samochód w jak najlepszym stanie technicznym oraz wizualnym, fotele z s5 może hmm
  8. I tu sie zgadzam... Ja bym jeszcze pomyślał nad m3 e92 ( bo te nowe badziewie to juz nie prawdziwa emka ...) Dlaczego nowe M4 to badziewie ?
  9. hahahah bankowo xd ---------- Post dopisany at 06:51 ---------- Poprzedni post napisany at 06:48 ---------- jest kozacko
  10. Piękna furka, cacuszko w każdym detalu. Gratuluję w życiu wszystko jest możliwe jeśli ma się plan na siebie i samozaparcie w myśl: ,,Albo grubo, albo wcale!''
  11. Tam u Was w gliwicach to co lepsza furka to ma felgę 19 wzwyż hahaha
  12. OK też tak myślałem właśnie. Ta co tutaj jest http://allegro.pl/audi-tt-a3-r8-rs4-s4-airbag-air-bag-poduszka-i2241457438.html będzie pasować i już chyba nic wiecej do montażu nie potrzebuje co ?? Mam kiere z multi. Dzięki jeszcze raz
  13. Witam, Kurcze nie mogę wysłać Ci pw więc nie obrazisz się jak tu zapytam będzie ta poduszka http://allegro.pl/air-bag-audi-rs6-poduszka-audi-rs6-tanioooocha-i2235914147.html pasować mi do kiery od tt i co mi jeszcze brakuje do niej tego kabla chyba co ?? z góry dzięki
  14. haha za dwa latka możemy na poważnie pomyśleć nie pałuj jej za bardzo <lol2>
  15. Pięknie wyszła Gratulacje kiedy będziesz sprzedawać ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.