Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczorajszy nabytek :)

2.0TDI CAGA 143KM (obecnie program na 180KM)

Navi MMI 3G+

Tempomat

Panorama dach

Skórzana tapicerka z pełną elektryką w wersji INDIVIDUAL

kierownica S-Line

18" na zimówkach

1BE

W sumie nie wiem co więcej :P

Plany...

-przyciemnienie przednich szyb - DONE

-gwint - DONE

-19 - 20" rims - DONE

-zmiana lusterek na składane - DONE

-el. tylna klapa

-zderzak tył S-Line - DONE

-zderzak przód S-Line - DONE

-końcówki wydechu lub inny wydech końcowy

-hamulce S4 345/330mm - DONE

-dywaniki welur - DONE

1_zpscqqzpdcn.jpg

18_zpsq3hkllzk.jpg

6_zps8xno8wpd.jpg

10_zpsai9s6obt.jpg

6_zpsqzpqtltv.jpg

Edytowane przez Kriss SierraFan

Opublikowano

Piękna sztuka :D niechj służy :D

nie ma jak to lifcik :D ale parę rzeczy jeszcze jest do zrobienia :D :D

na zewnątrz na tył nadałoby się s-line na dwie rurki lifta założyć :D

Opublikowano
  • Autor

Z czasem się zrobi ;) Lusterka też do zmiany :)

Opublikowano

Kolorek super zawsze chciałem białe a trafia się czarne hehe :) 3G+ wymiata :) lifcik też szkoda tylko że nie w wersji s-line, ale i tak kosa :) bezawaryjności jakie mody przewidujesz ?

Opublikowano

fajny białas :thumbup1: bezawaryjności i powodzenia w dalszych modach :wink:

Opublikowano

ładna sztuka dbaj o nia. Tak jak wyżej pisali z czasem dołożysz s-line i nie będzie się do czego przyczepić :kox:

Opublikowano

piękna sztuka, fotele super, wrzucić listwy zewnętrzne s-line na progi i będzie z profilu ciekawiej ale i tak zacna sztuka

Opublikowano
  • Autor

Powiem to jak przy każdym aucie, modów nie przewiduję. Ale już szukam 19" i oglądam zderzaki S-Line :grin:

Na pierwszy ogień ciemne szybki przód (delikatnie), korekta lakieru, interior detailing później grill black line, jakieś ori końcówki wydechu (raczej zostaną dwie).

Opublikowano

Ciekawa kolorystyka wnętrza pięknie!

Opublikowano

Fajna sztuka, powodzenia w modach i bezawaryjności .. :wink:

Opublikowano

Fajna sztuka.

Ogladalem ja jakis czas temu na al...ro.
Bezawaryjnosci !

Opublikowano
  • Autor

Tak była na All, ale zainteresowanie kupnem było słabe. Czekała na mnie :P

Edytowane przez Kriss SierraFan

Opublikowano

Zajefajna kolorystyka wnetrza. No i bialas. Gratki zakupu :)

Opublikowano

Ładna sztuka,kiera,fotele ciekawe,bezawaryjności życzę.

Opublikowano

Autko prezentuje się mega :) ale środek bije wszystko :grin: bezawaryjności życzę i powodzenia w modach :hi:

Opublikowano

który to rok z ciekawości? wygląda obłędnie.. coraz bardziej mi się te lifty podobają.. może to dlatego, że leasing A5 się kończy :grin:

Opublikowano

który to rok z ciekawości? wygląda obłędnie.. coraz bardziej mi się te lifty podobają.. może to dlatego, że leasing A5 się kończy :grin:

2008

Opublikowano

Widziałem na żywo, ładna na maxa, moja b8 się chowa ;-)

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Powiem to jak przy każdym aucie, modów nie przewiduję. Ale już szukam 19"

pytanie jakie te 19 stki to jedno a drugie jaki kolor :D

może krzykliwy pomerańcz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Widziałem na żywo, ładna na maxa, moja b8 się chowa ;-)

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Hehe, dzięki ;)

19" hm... jeszcze nie wiem... :P Zobaczymy :-) A kolor felg srebrny lub grafit :wink:

Najpierw szyby przednie muszę dokleić :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.